Strava v těhotenství

karoczde
9. led 2019

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak často jíte v těhotenství? Hodně často?
Já jsem teď u konce 18tt. A kolikrát mi přijde, že jím hodně málo.. ráno třeba ovesnou kaši s ovocem, pak někdy něco k obědu a pak odpoledne a večer jen něco pozobávám..třeba housku se sýrem, nějakou zeleninu ci tak..
Teď během těhotenství jsem doma a ráno si ráda přispim a tak je třeba moje první jídlo teprve v 10, v 11 nebo i ve 12.. když jim naposled večer okolo 9 třeba, tak jsem pak i 13 hodin bez jídla.. mám docela obavy abych tím neuškodila miminku, třeba ve vývoji.. co myslíte ?

sudylichozrout
9. led 2019

@karoczde Miminku tím neuškodíš, děti se rodily i za válek a hladomorů. Ale spíš si zvykáš na blbou životosprávu. Teď jsi těhotná, kila ti jdou nahoru kvůli tomu, ale abys pak neměla problém se shazováním, případně nabíráním. Jíst by se mělo pravidelně. I když taky občas jím blbě...

klea81
9. led 2019

V těhotenství bych se přimlouvala za pravidelnou stravě, aby ti zbytečně nekolísal cukr a tělo si nezačalo vše ukládat, protože může mít pocit nedostatku.

karoczde
autor
9. led 2019

@klea81
@sudylichozrout
Moc díky za odpověď🙂. Já měla strach spíš o mimi;).

jitulka87
9. led 2019

@karoczde ja mam zase kolikrat opacny problem, zpocatku jsem mela vlči hlad, porad mi krucelo v brise. Ale ted proste zeru...jsem v 13tt a mam nahore jedno kilo. Ale nemuzu se "premoct" a jist zdrave..vzdy jsem mela rada zeleninu a ted se nedonutim ji jist. Do ovoce se nutim...hruza...jinak prvni jidlo jim podle toho, kdy me z postele vyzene hlad a pak jim urco co 3h...po mensich davkach

klea81
9. led 2019

@jitulka87 jedno kilo plus jsem byla až v 6 měsíci 😉děti rozhodně malé nebyly 😉

karoczde
autor
10. led 2019

@klea81 no to já mám kil nahoře až až...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru