Těhotenství a Bechtěrev

helena1033
30. čer 2019

Ahojky jdu si ještě pro radu, snad tady najdu nějakou maminku stejnou diagnózou. Jsem 5tt a mám Bechtěreva II. Stadium je tu nějaká nastávají maminka nebo i už s dětmi co rodila s II. Stadiem. Asi bude něco na tom že v těhotenství se bolesti potlačí opravdu jsou menší a v pohodě zvládnutelné, jen se u mně objevilo krvácení nasadili mi askorutin a hormon a snad to bude dobré ( mám klidový režim ideálně ležet). Jenže už po dni a půl sem úplně rozlámaná a potřebují pohyb. Krvácení asi ustalo ( na papíře už nic není, na druhou stranu v létě to asi moc poznat nepůjde) zítra ráno chci zajít k ginekologovi snad mě vezme já ,,akutní,, když sem byla na pohotovostí. Snad to bude dobré. Máte některá podobné zkušenosti? Maminky jak to probíhalo u vás? A co s ,,Béďou,, bylo to dobré nebo ne? PS je mi 33 vím že nejsem jako prvorodička nejmladší ale snad to bude ok ....co myslíte? Snažím se myslet pozitivně ale chvíli sem úplně v pohodě a z toho mám strach .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru