Těhotenství a bříško. Má někdo tak nafouklé v 8.tt?

terezka1992plzen
4. led 2021

Holky čekám druhé mimi.
U prvního jsem měla bříško až tak od 6mesice. Teď jsem 8tt a mám břicho nafoukle jak v 5mes. 🙈🙈 Máte to někdo stejně?

nagojka
4. led 2021

Ja sem dneska 10+6 a mam taky nafoukle bricho jako kdybych byla uz v patem mesici...ale ja cekam miminko prvni🙂

klokanka31
4. led 2021

@terezka1992plzen Já se taky už ze začátku někdy nafoukla jak v 9 měsíci, ale tak za hodinu dvě jsem zase splaskla. A skutečné bříško mi začalo růst dlouho, až v 7.měsíci to na mně bylo trochu vidět, až každý říkal že to je divný že bych měla za dva měsíce rodit. Ale v 9.měsíci se to všechno dohnalo 🙂

mamikry
4. led 2021

@terezka1992plzen Ja byla u posledniho (ctvrte) nafoukla uz od 8. tydne, splaskla jsem po 12. tydnu a od 15tt mi teprve zacalo rust prave brisko. Ale uz u druheho zacinalo byt videt driv nez u prvniho.

michaelarousova
4. led 2021

Ja u obou tehu jsem byla nafoukla od sameho zacatku vicemen cely 1.trimestr☺️ Je to normlani

bomo1
4. led 2021

@terezka1992plzen Ahoj, taky mám nafouknuté břicho, říkala jsem si jestli je to fakt těhotenstvím, nebo jsem byla tak špekatá už předtím 😃 Ale bude to nafouknutím, protože váhu mám pořád stejnou jako před otehotnenim, jsem 8+5.

holkaokomodra
6. led 2021

@terezka1992plzen jsem jak vzducholoď 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru