Těhotenství. Můžu potratit?

sebaanez
10. zář 2019

Ahoj holky. Vezmu to postupně od začátku.
Dne 9.8 a následně 28.8 jsem měla nechráněný sex. Toho 9.8 jsem dostala MS. A tuhle neděli tj. 8.9 jsem si dělala testik a má nem byl duch. Dostala jsem MS kterou mám doteď. Včera jsem si dělala test hned ráno a čárka byla silnější než v neděli. Včera jsem byla u obvodního, vzal mi krev a HCG bylo 116,2. Odpoledne šla na gyndu, na UTZ nic, ani zvětšena sliznice. MS stále probíhá, je jak jindy, jsou ze mě kusy stolice, nic neobvyklého u mě. Dnes jsem si dělala test znovu a čárka je slabší. Myslite ze muzu potratit?😩

sudylichozrout
10. zář 2019

@sebaanez bohuzel ano, jde o biochemicke tehotenstvi ze styku z toho 28.8. Embryo bylo nejspis vazne poskozene, tak se neuchytilo a odeslo s MS.

konidana
10. zář 2019

@sebaanez prostě normální menzes. Jestli se vajíčko oplodnilo, tak se neudrželo, já bych tomu potrat neříkala 😉

strasidelko
10. zář 2019

@sebaanez muže to být tzv biochemické těhotenství. Také jsem to měla. Má to mnoha žen ani o tom neví. Proste se to uchyti ale s menstruaci to odejde. Mimco by bylo chtene? A nemáš foto testu?

lachtanice86
10. zář 2019

@sebaanez normální ms

sebaanez
autor
10. zář 2019

První je ze včera, druhy cca hod zpět

sebaanez
autor
10. zář 2019

@strasidelko už jsem hodila

strasidelko
10. zář 2019

@sebaanez aha je to dost viditelné. Na té první to je už čárka.
Škoda.
Uvidíš ještě zítra.
Zkus ještě ráno. Klidně se tu pochlub zda je třeba silnější.

Ale spíše bych to viděla znazit se dal.

sebaanez
autor
10. zář 2019

@strasidelko udělám ještě ráno. Pokud čárka zeslábne tak je to zřejmě jasné 😩

nita1984
10. zář 2019

Bohužel, klasický průběh biochemickeho těhotenství. Kdyby sis nedelala test, ani to nevíš. 4 z 5ti těhotenství tahle konci. Proto se doporučuje test až cca týden po vynechane MS

strasidelko
10. zář 2019

@sebaanez já byla taky nedockava. Jednou jsem byla jak ty zklamaná. Čárka se objevila, ale pak jsem to dostala a nic. Ale pak jsem si udělala ani nevím proč dva dny před MS a najednou čárka a dost silná asi jako ta tvoje první. Ale je fakt ze den ode dne to pak sililo.
No a teď jsem v 8mesici.
Takže neves hlavu. 😊

1772
10. zář 2019

@konidana přesně tak. Biochemické těhotenství a vlastně není klasické těhotenství, nedojde k uhnízdění a dalšímu vývoji oplozeného vajíčka.

terezsk
10. zář 2019

Mela jsem to samé a bylo to biochemické. 😞 drzim palce ale ja myslim ze je to jasne 😞

amazonkajanik
10. zář 2019

Taky jsem to tak měla a to jsme se snažili v té době skoro 2roky. Brala jsem hormony,po kterých byla ms ještě bolestivější než normálně. A jelikož měla mudr laxní přístup,našla jsem si v novém bydlišti jinou. Řekla jí co a jak,dala mi jiné na srovnání cyklu,pac byl 27,29,32,atd. Nu a do 2měsíců jsem byla těhotná

sebaanez
autor
11. zář 2019

@terezsk asi je to v cudu ze?😩😫

nita1984
11. zář 2019

@sebaanez ano, bohužel. Držím palce příště

terezsk
11. zář 2019

@sebaanez je mi to líto , podle me ano , za dva dm uz čárka nebude zadna , furt krvacis ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru