Termín porodu červen, červenec. Je tu někdo na chat?

jituskamou
19. pro 2020

Ráda budu když mi tu někdo napíše

l.u.c.i.e
13. bře 2021

Holky, zatím koukám po internetu. Ještě nemám nic koupeno. Jsem nějak nerozhodná. Něco dostaneme od známých, něco koupím z druhé ruky... třeba košík na miminko... dnes jsem koukala po kočárku a nějak nevím 😄 ty co se mi líbí, tak zase recenze nic moc atd 🤦‍♀️ jinak asi vše začnu řešit někdy v květnu.

mrszizy
14. bře 2021

@l.u.c.i.e to je prave ono 😁. Tech znacek a typu je takove silene mnozstvi, ze clovek jeden vybere a za tyden si rekne "aha a nemohl jsem vybrat tenhle, je asi lepsi" 😃. Ja si vypsala 3 typy co splnovaly co jsem chtela a vybrala jsem mezi nema, mohla bych si tim lamat hlavu klidne celych 9 mesicu, ale to fakt nee.

nagojka
16. bře 2021

Proste mi to nedalo a ja uz zacinam🤷🤷🙈🙈🙈😀😀

ema90
16. bře 2021

@nagojka Na pobaveni dobry 👌🏼
Jinak doporucuju kupovat na novorozene zavinovaci body, je to praktictejsi, nez tahat pres hlavu 😊

nagojka
16. bře 2021

@ema90 jasne tohle je jen pro zabavu na par noseni treba,je to hrozne malicky, a bohuzel zavinovaci nemeli...myslim ze jedno bodycko pres hlavicku zvladnem🙂ale dekuju za upozorneni,budu si davat pozor,verim ze zavinovaci nebo patentkovy je mnohem praktictejsi👍🙂

ema90
16. bře 2021

@nagojka Vsak jo, ono hodne tech peknych delaji jen pres hlavu 🤷🏼‍♀️😀
Pritom kdyz jsem videla u kamaradek ty zavinovaci, tak mi to prislo o dost lepsi 🙂

gabina80
16. bře 2021

@nagojka roztomilé 😁

nagojka
16. bře 2021

@gabina80 jo no,me se taky hrozne libilo..Puvodne sem timhle zpusobem chtela pritelovy a rodine oznamit pohlavi miminka,jenze docela trvalo nez to prislo a ja sem to nedokazala vydrzet...🙂🙈🙈🤷🤷

gabina80
16. bře 2021

@nagojka 🤣😂 měla jsi to krásně vymyšlené 😎😁

jituskamou
autor
19. bře 2021

Omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla ale nějak nebyl čas při přestavbě baráku tak se chci pochlubit tak naštěstí cukr mám v pořádku tak zas další vyšetření s naši malou úspěšně za sebou co vy holky jak vy s cukrem

pepickovapavlinka
19. bře 2021

@jituskamou mě to teprve čeká dnes jsem 22+5tt takže mám ještě chvilku čas

nagojka
23. bře 2021

Ahoj kocky..jak se Vam dari??je vsechno v poradku u vsech?ja jdu na cukr nekdy po 5 dubnu,mma zadanku a musim se objednat..prikladam fotku z 2.screeningu..co na to rikate?je to opravdu???😘🙏🙈

pepickovapavlinka
23. bře 2021

@nagojka je to opravdu co?Jinak jsme zdraví jak já tak prďolka.A čekáme holčičku

jituskamou
autor
23. bře 2021

Je to holky strašné jak to letí ale už se těšíme na tu naši malou

bbarshaa
23. bře 2021

@nagojka 🙂 Taky musím na cukr, tak snad bude vše v cajku. Už mám také žádanku od minulého týdne a musím si tam do další kontroly dojit.

nagojka
23. bře 2021

@pepickovapavlinka no jako jestli je to fakt kluk🙈🙈🙈promin...pisu rychlejs nez myslim a nedopsala sem to🥺🥺omlouvam se...

nagojka
23. bře 2021

@jituskamou to teda jo...ja sem si rikala jak to bude dlouhy a ejhle..jeste dva mesice v praci a sup na materskou😳😳👍👍🤔

pepickovapavlinka
23. bře 2021

@nagojka no tak to třeba já fakt nepoznám ale většinou se na screeningu neseknou 😉😊

nagojka
23. bře 2021

@pepickovapavlinka pan doktor rikal ze je to jednoznacne ale muj chlap tomu nemuze nak uverit...dyt ten pindik na te fotce mi prijde celkem jasnej..a on mi tvrdi ze je to prej odraz nohy😂😂😂a stin...priste ho musim za vlasy dotahnout semnou na utz aby to slyset u od profesionala..pohlavi mi dr rekl az ve 20tt...no...a zitra zaciname 23tt...opravdu to neskutecne leti...

gabina80
23. bře 2021

@nagojka prostě chtěl holčičku to je jasné 😉😂

nagojka
23. bře 2021

@gabina80 no to prave ze nechtel😂😂😂on chtel chlapecka az moc,tak se tomu boji uverit ze to ooravdu kluk bude😂😂😂🙈🙈🤷🤷

pepickovapavlinka
24. bře 2021

@nagojka tak chlapa nech přitom až se prcek narodí tak už ti snad věřit začne.My taky chtěli spíš kluka bude to holčička ale co hlavní je že je zdravá

jituskamou
autor
24. bře 2021

Tak jsem dneska byla na testech na protilátky na covid tak mám 3,5 norma je 1-2 takže jsem imuní na 100% asi bude naše otěhotněla jsem ccca poslední týden v září covid jsem měla v říjnu a pořad imunitu mám tak doufám ze malá taky má imunitu

bbarshaa
1. dub 2021

Ahoj holky, tak jak se všem daří? 🙂 Kdo už začal nakupovat nějaké věci? Já tedy ještě nemám vůbec nic, ale už začnu příští týden koukat po výbavičce 😁. Jsem 24+1 a ta naše malá je celkem aktivní, takže o sobě dává vědět. Co vy a pohyby, jak jsou ti vaši prcci aktivní?

sanyy22
1. dub 2021

@bbarshaa ahoj, já se mám poslední pár týdnů celkem na prd, mám hodně velké bolesti okolo kříži-cely spodek zad, nemůžu už ani ležet. My už máme nakoupené skoro vše, jen už 2 měsíce čekáme na nábytek. Jinak pohyby už cítím dost, někdy jdou i kopanečky vidět 😉 dnes 24+6tt

nagojka
12. dub 2021

Ahoj holky...tak co je u Vas noveho?doufam ze jste vsechny i s mimcama v poradku a vzorne roste..ja byla ve ctvrtek na cukrovce a dnes na kontrole...Cukr v naproste norme-ukazkove...Kluka mame potvrzeneho definitvne..Dle dr odpovida 25+0tt,aplikace hlasi 24+5tt..no a malej ma odhad 792g..uz mi dava pekne zabrat 😂😂🙂🤰🤰

sanyy22
12. dub 2021

@nagojka ahoj, já dnes 26+3tt, v pátek jsme byli na kontrole vše v pořádku, poslali mě na těhotenskou cukrovku a samozřejmě mi vyšla hodnotu jsem měla 5,2. Takže mi vzali jen krev a šla jsem domů.Tak jsem dneska byla u diabetologa, kde mi řekli že mám hodnoty za poslední 3 měsíce skvělé 🤔 musím držet dietu a jednou za měsíc mám jít na kontrolu 🤰

nagojka
12. dub 2021

@sanyy22 no ja tam sedela jak na trni kdyz me brali ma lacno a pak sem tam pul hodiny cekala jestli se bude dal pokracovat nebo ne.tohle stejne moc nechapu jak se to teda bere a meri,kdyz na odberu ti reknou ze je to spatne a podle diabetologa je to vse ok🤷🤷🤷ale z cukrovky ja mela docela bobky...

bbarshaa
12. dub 2021

@nagojka Ahoj, 🙂 já byla na odberech na cukrovku v pátek a ve středu se na kontrole dozvím výsledky. Tak doufám, ze to bude Ok. Jinak už sem taky celkem hroch a začíná to být pěkná fuška 😁. Jsem 25+5 🙂.

nagojka
12. dub 2021

@bbarshaa tak to ses o tyden napred..ja bych dneska mela byt 24+5 ale velikosti a vahou to prej odpovida 25+0💪💪🤷🤷😂😂musim zaklepat ze jako hroch si zatim nepripadam ale uz citim vetsi unavu,kort kdyz sem v praci a malej od rana kope jako blazen...nekdy me to hrozne vycerpava..a konecne sem taky neco malo pribrala😂😂💪💪sem hrozne rada ze ste take vsechny v poradku a dobre prospivate...zajima me i jak se ma zakladatelka??snad i u ni vse probiha dobre a je vse v poradku..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru