Termín porodu listopad/prosinec 2019

lenulinka10
7. dub 2019

Ahoj holky. Pojďte se přidat všechny co budeme mít předvánoční nebo vánoční krásné dárečky 😍 přeji všem aby bylo vše v pořádku. Já jsem své // čárky našla 27.3. Doma už máme 22 měsíční holcicku.

ivca_ch
25. čer 2019

@teruline v téhle diskusi ho asi jentak někdo neprodá, zkus barázek nebo fb marketplace

teruline
25. čer 2019

Holky sehnala jsem! Mam radost ❤️uz ho mam u sebe dekuji všem

andrea93133
25. čer 2019

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Konečně jsem si založila profil.. vždycky jsem sem chodila jen na výzvědy, když jsem si nevěděla rady 😂 termín mám 4.12 tak doufám že vše dobře dopadne 😊 jsem teď 16tt+3, na kontrolu jdu až 10.7 tak doufám že bude vše v pořádku. Pohyby už cítím od 15tt, nejdřív takový lochtání, teď už i kopanecky co jsou cítit i přes brisko, je to krásný 😊 už ani nemám "kocovinu" co mě doprovázela od nějakých 7tt 😊 jak se cítíte vy?

gigi95
25. čer 2019

@andrea93133 To nějak nevychází, já jsem 16+2 a mám termín 8.12 😂 jinak buď v klidu, já byla na gyndě minule pondělí a jdu až 22.7 🙈

andrea93133
25. čer 2019

@gigi95 podle screeningu mám druhý termín porodu 7.12 ale gynekolog mi řekl že necháme ten první, že ty tři dny se tam ztratí či co 😂 stejně je to hrozný to čekání 😞 je to moje první vymodlene tehotenstvi, tak jsem pořád jak na trní 😞

gigi95
25. čer 2019

@andrea93133 Chápu. No já mám druhé těhu takže to absolutně neřeším. Takže jsem ráda, že jdu až za 5 týdnů, protože chodit tak často a neustále řešit hlídání mě vůbec nebaví. Jinak zkus vypnout, psychika je to nejdůležitější 😊

andrea93133
25. čer 2019

@gigi95 jo tak to taky chápu, s dalšíma ditkama je starost kdo pohlídá a není moc čas se zaobirat dalším tehotenstvim 😊 kdybych měla alespoň toho jednoho mrňouska, asi bych to taky tak nehrotila 😉 alespoň že cítím ty pohyby, jinak už bych byla asi v blázinci 😂

gigi95
26. čer 2019

@andrea93133 To já pohyby necítím ještě a vůbec to neřeším 🙈😂 ale chápu to první mimčo je úplně jiné 😊

dekubo
26. čer 2019

@andrea93133 ahoj, tak já se sem taky přidám. Já mám termín 3.12. a teď začínám 18.týden. Mám to skoro stejně jak ty, pohyby cítím od 15. týdne, teď už vyloženě kopanečky 😍 je to prostě skvělý pocit. Jinak ty kontroly co měsíc jsou pro mě taky šíleně dlouhá doba 😁😁 ale jdu už příští týden a pak bude ten screening. Tak nám to uteče. A už víš pohlaví?

andrea93133
26. čer 2019

@dekubo jé tak to je krásný že to máme stejný 😍 já myslela že jsem divná když pohyby cítím takhle brzy, všude se píše, že je prvorodičky cítí až kolem 20tt 😂 ale zase jsem začínala na 56kg na 173 cm, na poslední kontrole jsem přibrala 20dkg, tak jsem zvědavá jak to půjde dál 😂 na screening musím ještě zavolat a objednat se 😉 taky se u vás ten druhý platí? Já budu platit 1000 kč a pojišťovna ho neproplácí 😞 pohlaví nevím, mrňousek se nechtěl ukázat, snad nám to řeknou teď 😊 vy už víte co to bude? 😍
@gigi95 to víš první vymodlené mimčo, je pro mě všechno nové a co mi není blbě si to konečně začínám užívat, ale strach a nervy tam pořád jsou no, ale to už mě asi neprejde 😉

omobinrin
26. čer 2019

@andrea93133 Ja jen k tomu screeningu - vsechny jsou hrazeny pojistovnou, jen nektera zdravotnická zařízení se na tom chteji obohatit, a popisuji to jako jiny vykon mez ten hrazeny z verejneho zdravotniho pojisteni. Ja jsem obdobný problem nikdy neresila (ze screeniningu chodim prave jen na ten ve 20.tt a tam nikdy penize nechteli), ale vim ze to byva casty problem. Muzete pozadovat provedeni screeningu jen v rozsahu hrazenem z verejneho zdravotniho pojisteni.Jak to udelat, kdyby se neslo domluvit normalne, a vice info (uz si to presne nepamatuju, myslim ze chtit po nich cislo zdravotnickeho vykonu napsat na doklad o platbe a s tim pak jit na svou pojistovnu- coz by asi tedy nakonec nenapsali, a nenechali Vas to uhradit), najdete ve facebookove skupine Podporite mne v osvete? O pravech pri.... At se moc dari!🙂

andrea93133
26. čer 2019

@omobinrin aha, tak to děkuju, to se na to zeptám, zrovna jsem se objednala a hned do telefonu mi bylo sděleno, že tento úkon stojí 1000 kč a zdravotní pojišťovna ho neproplácí i když nechápu proč, vím že donedávna nikdo nic neplatil, ale brala jsem to jako fakt. V tomhle státě už mě asi nic nepřekvapí 😂

omobinrin
26. čer 2019

@andrea93133 nemate zac. Ted jsem se divala do te fb skupiny na diskuze, a doporucuji procist, bez pripravy Vas nejspis odeslou do "patricnych mist" a udelaji si to po svem. Minimalne vedet cislo vykonu, ktery pozadujete apod. Jeste tam rozlisuji nejaky "superkonciliarni utz", a ten chteji prave prave platit, ale zkusenosti jsou takove, ze si to nechaji nekde zaplatit od cloveka i od pojistovny... Jestli se v tom chcete vyznat a pripravit se, jak to elegantne vyresit, doporucuji nacist 🙂 Ve skupine jsem zadala vyhledavani " hrazeni screeningu"🙂

andrea93133
26. čer 2019

@omobinrin moc děkuji, pročtu si to, ale myslím že mi to stejně bude k prdu, poněvadž nejsem zrovna typ průbojného člověka 😂

julielim
26. čer 2019

Tak mi volali z genetiky, výsledky vysly spatne, chlapeček ma hydrocefalus 😢 Je mi hrozne, už par dni cítím pohyby a budu muset jít na preruseni.. A v téhle fazi už je to myslím porod, nebo se pletu? 😢

andrea2016
26. čer 2019

@julielim To me moc mrzi, porad jsem na Vac myslela. 😢😢😢 Drz se! ❤ A v kolikatem tt jsi?

omobinrin
26. čer 2019

@julielim To me moc mrzi, v jak tezke situaci se nachazite! ☹ Myslela jsem na Vas.. Posilam kontakt na misto, kde vyslechnou, a muzou byt ve Vasi situaci s Vami... https://hnutiprozivot.cz/nesoudime-pomahame

julielim
26. čer 2019

Myslím ze jsem 14+1, v utery se jedu domlouvat na genetiku co a jak. doktorka mi do telefonu řekla jen ze je to druhy trimestr a teda už velký zákrok. Samozřejmě ze je moznost si miminko nechat, ale já nechci přivést na svět "vecne dite", bylo by chudák. Ani nejde o to, ze bych to psychicky nedala, ale když vidím, jak trpí bracha (taky hydrocefalus) tím, jak nikam nezapada... Je to hrůza. Naštěstí mam podporu obou rodicu, oba by se rozhodli stejne, kdyby předem vedeli

dance01
27. čer 2019

Ahoj holky, tak já se k vám přidám. Termín porodu máme 31. prosince, takže si myslím, že budeme mít novoroční dáreček 🙂 v úterý jsem byla na screeningu a už víme na 80%, že to bude holčička 😍 partner má dva kluky z předchozího vztahu, tak jsme oba šťastní, že ta holka vyšla. Doufám, že už jí tam nic nevykoukne 😂

teruline
27. čer 2019

@dance01 ahoooj, vítej, takze pohlaví Vám rekly z prvotrimestrálního? Me taky rekly holčičku ale dál mi to nikdo nepotvrzoval protože v poradně nedelaly ultrazvuk jsem 19 týden tak uvidíme na druhém velkém ultrazvuku ❤️

kristyna233
27. čer 2019

Já byla taky včera na prvním screeningu a doktor mi řekl, že to bude chlapeček 😊 hned nám ukazoval pindíka 😂 termín porodu mám 29.12.

zetpee
12. črc 2019

Tak my už máme i druhý screening za sebou a čekáme chlapečka 💖 Termín porodu podle ultrazvuku vychází na 6.11 🤩 Už se moc těšíme 🙂

stef9328
13. črc 2019

Ahoj holky, preji vsem zdrave miminecka a pphodove tehotenstvi. My uz mame splneno, mame dve krasne a zdrave holcicky, mladsi je 4mesice. Chtela jsem se zeptat neshanite nektera zimni fusak, hraci deku, houpaci kresilko(bude volne na podzim), sumici medvidek Myhummy, atd? Pokud ano, napiste mi, rada Vam vyfotim veci co mame na prodej. Bohuzel jsem vse vel.50,56 prodala, ale od vel 62 (stale aktualni) vse budu prodavat. Preji hezky den a snad se nezlobite, ze jsem napsala

teruline
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru