Ultrazvuk 5+4tt. Bude něco vidět?

teplaka1
11. lis 2022

Hezky den,chtela jsem se zeptat na vase zkušenosti.
Příští tyden jdu na první kontrolu k dr. a budu podle MS 5+4.
Vim že to je brzy a ze by se melo cekat az na srdeční akci ale kvuli SP minuly mesic mě raději obejdnal dříve.. Šla jste některá taky takhle brzy a uz bylo neco vidět? Třeba žloutkový váček? Popřípadě mate i ultrazvuk? Děkuji 🙂

lipline
11. lis 2022

@teplaka1 když jsem měla při snažení o první taky SP tak jsem pak když se zadařilo šla taky brzo a ze začátku chodila častěji než ostatní, měla sem teda i Utrogestan nasazenej od proběhlé ovulace. Teď při snažení o druhý mi ho dr taky teď napsala - zkoušeli jsem to teď několik měsíců a nic...

andelka
11. lis 2022

Byla jsem brzy několikrát. V tomto čase byl vidět gestacni váček,čili malý flek na utz. Srdeční činnost až spíš k tomu 7 TT.

vh1610
11. lis 2022

@teplaka1 byla jsem presne takto. Slo jen o vylouceni mimodelozniho - videt je jen bublinka - ten vacek... 🙂

jjasmina
12. lis 2022

@lipline byla a byl vidět váček, nicméně k mým predeslym potratum, jsem spíše čekala na srdeční akci na ultrazvuku. Srdíčko bylo v 6+1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru