V 5tt je bříško už pomalu vidět, měl to tak taky někdo?

milca111
15. črc 2014

ahoj holky,včera jsme se dozvěděli,že čekáme třetí dítě,dle těhu kalkulačky bych měla být v 5 týdnu a i to odpovídá tomu,kdy víme,že jsem miminko počali 🙂
Jenže já už začínám mít bříško,kamarádka mi říkala,že mám břicho jako bych byla těhotá už před týdem a tchýně včera taky perlila hned s otázkou ,že mám nějaké břicho,jestli nejsem těhotná 🙂)
No jestli to tak půjde dál,tak se nechci před porodem vidět 😀D
Měly jste to taky některá tak,potěšte mě,že se to zastaví a dál rychle růst nebude 🙂

teok
15. črc 2014

@milca111 ahoj, neboj, nejsi v tom sama, ja jsem v 6tt a take mam pupek, ale je to spis tim, ze mam povolene brisni svalstvo ☹, takze kdyz jako zatno, tak sem jak lunt 😀 😀 😀

marketa11112
15. črc 2014

ja jsem v devatem tydnu a dnes mi manzel řekl, ze uz mam pekny pupek -- před tehotenstvim jsem mela brisko uplne ploche a povolene svalstvo nemam -- a stejne mi brisko vylezlo brzy --- sama jsem z toho nejaka divna. necekala jsem, ze to pujde tak rychle. 🙂)

kotcheva
15. črc 2014

Ahoj, to te rozhodne potesim🙂. Ja jsem mela bricho snad od 1. dne - jeste bylo brzy cokoli hlasit a uz jsem dostavala hloupe otazky.... Ale potom uz to zase nebyl tak obrovsky narust - brisko rostlo postupne a nemela jsem nikdy pocit, co treba jine holky, ze jim treba v 5. mesici "pres noc" narostl pupek😉.

milca111
autor
15. črc 2014

holky tak to jsem moc ráda 🙂 už jsem se lekla, u prvních dětí to na mě poznat tedy nebylo dlouho a teď mě to právě zaskočilo,že už to kamarádka viděla na mě dřív,než jsem to i sama věděla 😉 Jsem si říkala,že kdyby to tak šlo dál,tak fakt už v tom 20 týdnu budu jak na porod 😀

alt
15. črc 2014

milca111 no já se teď pořád pozoruji a zatínám před rodinou břicho ab to nebylo poznat , ale jaky už bych řekla že jsem trošku přibrala a kam chodíš na gyndu? když jsi z PV.. třeba se březnu potkáme v porodnici 😀

partyzanka91
15. črc 2014

@milca111 ahoj, já měla přesný opak, bříško stále nerostlo a až v sedmém měsíci mě lidé v MHD začali pouštět sednout že bylo něco vidět. Jinak doma když jsem měla tričko bylo znát že jsem v těhu asi tak od 20tt, takže jsem se bříškem příliš dlouhou dobu nechlubila. Každý včetně mě čekal že dítko bude mít něco přes dvě kila a budeme rádi. Skoro 3,5 kilová holčička nás tedy překvapila (a já jsem se mohla divit že mě všechno tak neskutečně talčí a kopance cítím všude, když v tom břiše byla skoro totálně zalezlá 😀). No a teď mě ty kopance občas chybí a ztýská se se mi po nich, je to možné? Jinak dcerka supr, hodňoučká, nezlobí, v noci mi spí.
Buď ráda za velké bříško je to hrdost nás žen a navíc jsem slyšela že při dalších těhu bývá větší než v prvním.

achjonetusim
15. črc 2014

Pri prvnim tehotenstvi me lidi pousteli sednout od tretiho mesice, ted pri druhym vypadam v 17tt tak na sestej mesic urcite. Kazda mame jiny telo, vubec se tim netrapim spis naopak - prosla jsem potratem, brisko a v nem miminko beru jako dar z nebes, je to zazrak a brisko je mi jeho kazdodennim dukazem 😵

mysicka_lb
15. črc 2014

Ahojky, já o tak taky měla. Bříško bylo vidět hned od vynechané menstruace a tak v sedmém týdnu už těhotenství nešlo zamaskovat a lidé se mě na to ptali. Ale bez obav. Těhotenské kalhoty jsem si kupovala až někdy ve 20. týdnu - a to ne proto, že by mi mé netěhotenské nebyly, ale proto, že jsem tak zhubla, že na mně visely a vypadalo to nehezky. To bříško sice bylo vidět hned na začátku, ale rostlo jen velmi pozvolna.

milca111
autor
16. črc 2014

@alt já jezdím do g centra do ol, jj tak to je prima a ty jsi taky z pv? Já ještě nevím kde chci rodit, pořád zvažuji olomouc, rodila jsem v pv 2x a vadí mi tam,že nedají nic od bolesti a nechají trápit ☹ ale to ještě uvidím 🙂 Taky vidím,že dvě děti máš už doma 😀

holky já si břísko chci užívat a nevadilo by mi,ale zas když bych byla jak tank,tak nevím jak bych zvládala pak vše doma 🙂 mám přece jen už dva draky doma a taky to chceme co nejdýl ututlat,hlavně před dětma,přeci jen už nejsem nejmladší a kdyby se miminku u mě nelíbilo,tak nechci aby to věděl prostě každý.
Jen fakt nevím,jak to dlouho vydržíme ještě mlžit,tchýně mě hypnotizuje břicho vždy když se vidíme,tak čekám,kdy se zase zeptá 😀 Než kluci odjeli na dovolenou tak mi ten mladší říká,mami ty máš břicho,nebudeš doufám rodit 😀 😀 😀 😀

milca111
autor
16. črc 2014

@alt jinak se dívám,že máš mladší holčičku,tak když budeš mít kluka a já doufám,že konečně já budu mít to děvče 😀 😀 😀 tak si můžeme vyměnit výbavu na miminko 😀 😀 😀 😀

alt
16. črc 2014

@milca111 no já mám tucha že u nás bude opět holčička, ale táta a syn chtějí kluka, parťáka na fotbal... 😅

alt
16. črc 2014

@milca111 s tím porodem v pv máš pravdu, ani jednou mi nechtěli dát epidural.. a já ho dvakrát chtěla..prý je to na dlouho, musí se dělat vyšetření.. není přítomen anezteziolog v noci.. a další bla bla bla.. 😠 v ol to funguje tedy jak??

milca111
autor
22. črc 2014

@alt vůbec zatím nevím, nikomu jsme zatím o miminku neřekli,tak se nemůžu zeptat 🙂 Až budu porod řešit,tak se chci na ten olomou víc poptat holek na fb. Co tam rodily holky,tak říkaly,že tam takový problém s tím není a když nedají epidural,že už je pozdě nebo cokoliv,tak prý nabízí jiné, injekce atd, tak nevím. Máš fb? Nechceš se přidat do skupinky na fb maminek s breznovýma miminkama?

alt
22. črc 2014

Hod mi odkaz na ten fb

alt
22. črc 2014

@milca111 jak se jmenuje ta skupinka na fb?

milca111
autor
28. črc 2014

@alt ta skupina je tajná jestli chceš,tak si mě přidej do přátel a já tě tam přidám. Profil mám Milada Tylšarová a fotku vlastní 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru