• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

20. května 2017 
Holky jsem 6+6 a pouze gestační a žloutový váček. Za týden znovu kontrola. Těhu být mladší nemůže.... Jsem zoufalá. Je to už podruhé..... :frowning2:
2. čer 2015 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito držím pěsti,také jsem si tím prošla a to čekání je hrozné,poprvé to nevyšlo ale pak už ano :slight_smile:
17. čer 2015 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito neboj se min ma cas na srdíčko.. Někomu se ukáže az treba kolem 8 tt me se ukázalo až po 7 tt :slight_smile: ver v to, ze to bude dobry :slight_smile:
17. čer 2015 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
...já byla na první ko včera...Původně sem byla objednaná na roční kontrolu a tak to pěkně vyšlo,že sem 10 dní předtím našla dvě //...tak sem šla i tak...
Podle MS to včera bylo 5+1 a podle utz 6+1... Taky ještě bez akce-což sem i tak moc brzo čekala :wink:
Tak další ko a utz mám 13.8. a to už mám slíbenou i těhu průkazku... Tak snad bude vše ok
31. črc 2015 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak příště Dr přeměří fazolku a upřesní tt...
31. črc 2015 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tsterinka @ajina10 nevyšlo to, ale snad do třetice. Ještě měsíc a můžeme se opět snažit :slight_smile:
23. srp 2015 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
Jdu si pro radu, jsem z toho smutna. Dnes jsem byla poprve na ultrazvuku, podle ms bych mela byt v 6tt+0. Doktor mi rekl ze vidi gestacni vacek a zloutkovy vacek ale plod zatim ne. Mam jit na kontrolu za tyden. Myslute ze je neco spatne? Muze se plod jeste objevit?
Dekuji za Vase odpovedi.
26. srp 2015 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já byla dnes 6+1 a taky to vypadalo, že tam nic není. Pak se doktor ještě jednou podíval a říká - nooo,možná tohle bude ten váš mimís. Jen taková šmouha, naměřil 2,8mm. Ale kdybych neprudila... A já se tu nervuju, že nebilo srdíčko... :confused:
27. srp 2015 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulag klid me se ukázalo taky dlouho az skoro v 8 tt :slight_smile:
27. srp 2015 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajina10 děkuji za uklidnění, budu věřít :wink:
27. srp 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viovka V 6tt jsem měla vidět vždycky jen dutinku, ani žloutkový váček nebyl. Za 14 dnů až 3 týdny už byl mrňous vidět včetně srdíčka.
27. srp 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za uklidneni holky. Od vcerejska procitam po celem internetu diskuze a uklidnuji se, ze to ma spousta zen. V pondeli rano jdu na ultrazvuk znovu, tak snad tam mimis uz bude, odpoledne odlitam na dovolenou a na kontrolu pujdu az nekdy v pulce zari, protoze doktor odleta na dovcu par dni po mne. Dneska jsem v praci upustila nejednu slzu ale miminko urcite zabojuje. Je preci po me :slight_smile:
27. srp 2015 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viovka Hlavně se nenervuj, když tam v pondělí nebude mimčo i se srdíčkem. Podstatné je, že je tam, kde má být, ono v případě problémů s tím v tuhle chvíli žádnej doktor stejně nic moc nenadělá. Jestli se má udržet, tak se udrží. Chodit na ultrazvuk co týden je pak spíš o nervy.
27. srp 2015 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem byla hned druhý den u gyn a byla jsem 5+2tt - t.č. byl vidět jen gestační váček(dutinka) bez žloutkového váčku. O tři týdny později v 8+2tt již bylo vidět tepající srdíčko.
27. srp 2015 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , jsem uplně vynervovaná, dnes jsem byla po druhé na ult. jsem 6+1tt a dr tam opet neviděla. rekla mi, že bud je to malinké, nebo se nevivíjí.mam strach. máte někdo podobnou zkušenost?
27. srp 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to moje prvni tehotenstvi, tak to trosku vic prozivam. S pritelem jsme dpolu jiz 12 let a na miminko se oba moc tesime. Verim ze to bude dobry. V pondeli dam vedet jak jsem dopadla.
27. srp 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viovka Tomu rozumím, také jsem těhotná poprvé. Nebojte, bude všechno v pořádku. Hlavně žádné nervíky. Víte, ono se stane, co se stát má, já to takhle beru celé těhotenství. Hodně štěstí! :slight_smile:
27. srp 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katicicka Mohla jste ovulovat později nebo je celkově těhotenství mladší. Vyčkejte do další kontroly, může se to změnit ze dne na den :slight_smile: A nemějte strach, určitě to bude v pořádku.
27. srp 2015 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. srp 2015 ve 22:00 • lusila001
Tak dneska konecne dobra zprava mame mimiska sice trosku mensiho ale uz mu krasne bije srdicko. Neskutecne stesti.
31. srp 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
31. srp 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přidávám se k vám.
Byla jem dnes na prvním vyšetření na potvrzení těhu. Jsem v 7+1 dle poslední menstruace. Ovualci jsem měla po 2,5 týdnu po poslední menstruaci. Doktroka mi potvrdila, že těhotná jsem, viděla ale jen žloutkový a gestační váček, žádné srdíčko. Prý to může být mladší těhu, nebo špatně se vyvíjející se plod :(
Nejsem schopna přijít na jiné myšlenka a hrozně se o své miminko bojím.
Na kontrolu jdu příští pondělí, musí to vyjít :slight_smile: Držte mi palce

Poslední menstruace 12.7.
Ovulace nejspíš 29. nebo 30.7.
První lehounce pozitivní test 11.8. , zřejmá výrazná druhá čárka o 4 dny později
31. srp 2015 v 11:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nofreenames : držím ti palece, když tam je žloudkový váček, tak se miminko určitě brzo objeví (Mě doktor řekl, že tam možná je ale že je ještě moc maličký a že se to mění každý den, takže co nebylo na ultrazvuku včera může klidně být už zítra), já to stejný prožívala minulý týden a dneska už tam miminko bylo. Určitě to dobře dopadne.
31. srp 2015 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viovka Ahoj, moc díky za pozvbuzení :slight_smile: Doufám nejvíc doufám a snažím se nepanikařit, ať držím miminko v klidu.

ad. když tam je žloutkový váček, tak se miminko určitě brzo objeví
Co ten žloutkový váček přesně znamená?
31. srp 2015 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nofreenames ten gestacni vacek je maly zarodek miminka, z toho se postupne vyvine dite. Ten zloutkovy je vyziva pro zarodek a mizi ke konci 1.trimestru, pak jeho funkci prebira placenta - vyzivuje miminko.
Podle toho co pises, tak si mela ovulace kolem 18DPO. To by znamenalo, ze muzes mit klidne i tyden opozdeny vyvoj oproti tabulkam. Takze místo 7+1 jsi jakoby v 6+4 nebo 6+5. Tom je pak ten vacek v poradku, srdicko muze naskocit později nebo klidne i o dva dny později, nez jsi byla na prohlídce.
Ze zacatku se ještě k tomu jak je vse male hodne spatne vse meri, takze se opravdu niceho neboj a počkej na další vysetreni. Drzim palce!
31. srp 2015 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee Díky za objasnění, snad máš pravdu. :slight_smile:
31. srp 2015 v 15:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všem děkuji za povzbuzení a podporu :slight_smile: Ten týden čekání byl věčný, ale vyplatilo se.. Dnes jsem na kontrole viděla srdíčko :sunglasses:, miminko je v pořádku, akorát mám o týden mladší těhu než říká poslední menstruace. Místo 8+1 jsem 7+3.
Radost největší!!
7. zář 2015 v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nofreenames Tak to jsem za Vas rada. Vim jaky to je cekani a bezmoc. Tak at mimco krasne roste. Ja ho mam take malicke ale hlavne ze ho mame, na kontrolu jdu po 14.dnech to uz bych podle ms mela byt v 8+6tt tak snad uz bude prcek vetsi a dostanu konecne tehu prukazku.
8. zář 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam dotaz, dostala jsem prvnu snimek a chtela bych z nej vymyslet darek, oznameni pro babicku a dedu.pry ale snimek nelze kopirovat, ze by se znicil???nebo lze ho alespon oskenovat??mate nekdo zkusenost?dekuju...
15. říj 2015 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennas ja bych ho vyfotila fotakem a pak v pc upravila a nasledne vytiskla :slight_smile:
15. říj 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek