• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

1. prosince 2016 
já měla gestační ještě v 8tt a mám krásnýho kluka
15. říj 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o vaše názory. Dnes při kontrole dle menses 8+6, dle utz 6+6 (mám dlouhé cykly, cca 35-40dní). Srdíčko nikde :(. Dr mě docela vyplašila, že to spíš vidí jako negativní, že už by mělo být vidět. Tak jsem smutná. Za týden na kontrolu. Holky co myslíte?
26. říj 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte prosim o radu bola som 7.11 na gynekologii a lekarka mi povedala ze to na sone je bud tehotenstvo alebo roh maternice,objednala ma o tyzden a potom mi povedala ze sa to nezmenilo ze je to teda roh maternice,nevzala mi ani krv ani moc, test som si robila a neviem zdalo sa mi ze tam vidim dusika, priatel nevidel. Poslednu menzes som mala 9.11 a pred tym 14.10 prisla nacas ale bola o 1,5 dna kratsia. Je mozne ze by sa lekarka bola pomylila a je to tehotenstvo. Tou kntrolou to uzavrela ze tehotna niesom. Bazalku mam stale uz 14 dni 37 az 37,3 a je mi skoro kazdy den trocha nevolno. A este jedna vec co viem maternicu mam normalnu otocenu dozadu dvojrohu urcite nemam aj som jej to povedala ale ona tvrdila svoje..Na BT povedala ze ci nemam nejaky virus v tele. Chora ani nachladena niesom..Dakujem za kazdu radu.
17. lis 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto
Šla bych k jiné doktorce ;) a jak to vypadá s tebou teď ?
24. lis 2016 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlolda no este som nebola u druhej doktorky ale chystam sa pretoze BT stale neklesla pod37 a jem co vidim hehe a navyse sa mi na teste ukazal svetlucky duch, je mozne nebyt tehotna a mat aj pocas menstruacie BT 37Ked to tak nemavam.Ved uz od 4.11teplotu od 36,9-37,3 az do teraz
24. lis 2016 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto ahojky nevím jestli tě chápu správně mas na těstě ducha ale Měla jsi i menstruací? A máš pořád teplotu?
30. lis 2016 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlolda ano chapes spravne teplotu mam uz mesiac od 37-37,4 bazalnu a telesnu tiez tak vcera som dokonca telesnu mala 37,55 ale chora niesom bola som aj u obvodnej lekarky a ta mi povedala ze som zdrava tak uz neviem cim inym moze byt potom ta zvysena teplota..
1. pro 2016 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A brala mi krv na bakterie a som zdrava este cakam na vysledky na plucne chlamydie a ked bude aj to negativne tak idem k druhej lekarke a aj cakam o 4 dni svoje dni tak uvidim ake budu a vdaka ze odpisujes jedina si reagovala na moj prispevpk ;) :slight_smile:
1. pro 2016 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto aahojky já se omlouvám ze tak pozdě, nějak jsem byla tak unavená ze jsem neměla ani náladu koukat na telefon,
No a kdy jsi to měla dostat? Zeby to mohlo být i mimodelozni tehu ne ? Sice se v tím nevýznamné ale pokud je to delší dobu tak bych nečekala a šla si pro názor k jiné gynekolozce
1. pro 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek