• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

13. července 2017 
já měla gestační ještě v 8tt a mám krásnýho kluka
15. říj 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o vaše názory. Dnes při kontrole dle menses 8+6, dle utz 6+6 (mám dlouhé cykly, cca 35-40dní). Srdíčko nikde :(. Dr mě docela vyplašila, že to spíš vidí jako negativní, že už by mělo být vidět. Tak jsem smutná. Za týden na kontrolu. Holky co myslíte?
26. říj 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte prosim o radu bola som 7.11 na gynekologii a lekarka mi povedala ze to na sone je bud tehotenstvo alebo roh maternice,objednala ma o tyzden a potom mi povedala ze sa to nezmenilo ze je to teda roh maternice,nevzala mi ani krv ani moc, test som si robila a neviem zdalo sa mi ze tam vidim dusika, priatel nevidel. Poslednu menzes som mala 9.11 a pred tym 14.10 prisla nacas ale bola o 1,5 dna kratsia. Je mozne ze by sa lekarka bola pomylila a je to tehotenstvo. Tou kntrolou to uzavrela ze tehotna niesom. Bazalku mam stale uz 14 dni 37 az 37,3 a je mi skoro kazdy den trocha nevolno. A este jedna vec co viem maternicu mam normalnu otocenu dozadu dvojrohu urcite nemam aj som jej to povedala ale ona tvrdila svoje..Na BT povedala ze ci nemam nejaky virus v tele. Chora ani nachladena niesom..Dakujem za kazdu radu.
17. lis 2016 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto
Šla bych k jiné doktorce ;) a jak to vypadá s tebou teď ?
24. lis 2016 v 08:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlolda no este som nebola u druhej doktorky ale chystam sa pretoze BT stale neklesla pod37 a jem co vidim hehe a navyse sa mi na teste ukazal svetlucky duch, je mozne nebyt tehotna a mat aj pocas menstruacie BT 37Ked to tak nemavam.Ved uz od 4.11teplotu od 36,9-37,3 az do teraz
24. lis 2016 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto ahojky nevím jestli tě chápu správně mas na těstě ducha ale Měla jsi i menstruací? A máš pořád teplotu?
30. lis 2016 v 18:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlolda ano chapes spravne teplotu mam uz mesiac od 37-37,4 bazalnu a telesnu tiez tak vcera som dokonca telesnu mala 37,55 ale chora niesom bola som aj u obvodnej lekarky a ta mi povedala ze som zdrava tak uz neviem cim inym moze byt potom ta zvysena teplota..
1. pro 2016 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A brala mi krv na bakterie a som zdrava este cakam na vysledky na plucne chlamydie a ked bude aj to negativne tak idem k druhej lekarke a aj cakam o 4 dni svoje dni tak uvidim ake budu a vdaka ze odpisujes jedina si reagovala na moj prispevpk ;) :slight_smile:
1. pro 2016 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarasto aahojky já se omlouvám ze tak pozdě, nějak jsem byla tak unavená ze jsem neměla ani náladu koukat na telefon,
No a kdy jsi to měla dostat? Zeby to mohlo být i mimodelozni tehu ne ? Sice se v tím nevýznamné ale pokud je to delší dobu tak bych nečekala a šla si pro názor k jiné gynekolozce
1. pro 2016 ve 13:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zkusim obnovit diskuzi. V pondeli jsem byla 6+0 a byla jsem u dr na kontrole a videl jen 4.0 mm gestacni vacek, ve ctvrtek jsem zacala moc krvacet a tak jsem jela k dr na kontrolu gestacni vacek se i pres krvaceni drzel a zvetsil se na 4.5 mm myslite ze je to v pohode? Me se to zda byt male :frowning2:
20. kvě v 11:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1sally1 já myslím, ze to bude v pořádku. Já jsem byla minule pondělí podle ms 6+1, ale byl tam taky jen váček a říkal mi 4 mm . Posunul to na 5+1 a toto pondělí teda zase 6+1 tam bylo už bijící srdíčko... A když se váček udržel i přes krvácení, tak to bude bojovnik :slight_smile:
13. čer v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosim mam se bat? Prvni hcg 1600 streda...v sobotu jsem dost spinila tak sem letela do nemocnice tam na ultrazvuku zas nic tak mi udelali druhy hcg 3000 .... dnes mimi jsme nasli krasne ve stredu delohy spocitak mi to na 6tt fak ja spokojena odesla a pak v 15:00 volam jak dopadla krev a prozmenu hcg 2600 ... a na kontrolu mam jit 12.7.:unamused:
28. čer v 18:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2018 (11. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prosim potrebuju poradit.Jsem v 6tt tehotenstvi a dnes jsem byla na ultrazvuku a nesel vubec videt plod,jenom gestacni vacek o velikosti 6mm. Jsem bezradna a mam strach,ze je neco spatne.Mate stim nekdo zkusenosti.Dekuju za odpoved
13. črc ve 13:57  •  čeká miminko, termín má v březnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicooletka u me v 6tt bylo pusto prazdno a ted jsem normalne v 10tt,prcek je proste mensi,ne vzdy je ovulace podle tabulek
13. črc ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me byl jeste v 7tt jen vacek a za oar dnu jsem byla na kontrole a.bilo srdicko...kdyz tam zen prcek.ma byt tak tam.bude..jinak v 6+5tt jsem krvacela dva dny jak.pri ms a mam divokou cacorku :slight_smile:
13. črc ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuju moc..mam opravdu strach.Dnes jsem byla na krvi a ve streu dalsi kontrola. Jinak zadny potize nemam,nekrvacim nic,Mam velky strach aby to nebylo zamlkle tehotenstvi.Doktorka mi rekla at jsem v klidu,ze od posledni navstevy se vacek zvetsil o 2mm...jsem nervozni a potrebovala jsem trosicku uklidnit a podporit
13. črc ve 14:20  •  čeká miminko, termín má v březnu 2018 (5. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek