V 6tt mě probudily silné, krátké křeče v podbřišku

cukrik123
11. črc 2014

Ahoj holky mám opravdu starost co se to děje. Jsem v 6 týdnu a už 2x mě ze spaní probudily silné krátké křeče v podbřišku. Jinak mám stále tlak v bříšku jako při PMS. Nekrvácím. Mám strach o miminko.
PS: jsem těhotná poprvé takže pokud zbytečně plaším omlouvám se.

lucifereeek
11. črc 2014

jo, tak tady ti asi nikdo nemůže říct s jistotou, zda je to ok nebo není 🙂 to ti musí říct dr. Taky jsem měla bolesti a to v průběhu celého těhotenství, vždy jsem se bála co se děje, ale vše bylo ok, roztahovaly se vazy, mimčo si dělalo místo, atd. Pokud jsi byla u dr. a mimčo je tam kde má být tak to snad bude ok 🙂

verusky
11. črc 2014

@cukrik123
To bych se tedy hodne setrila, byla doma, nechodila do práce a polehavala. Takze byt Tebou, zajdu za doktorkou a prokonzultuji to s ni.
Drzim palecky 🙂

cukrik123
autor
11. črc 2014

doktorka má do pondělka dovolenou a na úterý jsem stejně objednaná na uzv, na prvním už jsem byla ale byla tam jiná dr a ta byla dost divná nejdřív že těhotná nejsem mi zdělila od stolu tak jsem jí ukázala těch 9 testů co jsem si radši vzala s sebou a pak teprve s uvolila mi udělat ultrazvuk. pak mi i přes viditelný váček řekla že je to neprůkazné. tak fakt nevím. A do toho ještě tyhle starosti

marketa11112
11. črc 2014

ja jsem v 8 tydnu, pristi tyden jdu teprve na ultrazvuk. je mi satle spatne a brisko me poboliva permanentne. lékařka mi rekla, ze to byva dobře znameni --- ze pry se roztahuje a zvetsuje děloha, a vůbec vse se prizpusobuje v brise tehotenstvi. tak se snazim verit. 🙂)

pisjutynka
12. črc 2014

Ahoj, měla jsem to na začátku taky a byla jsem z toho strašně vyděšená. Měla jsem tak hrozný bolesti v podbřišku, že jsem kolikrát až brečela, jak to bolelo. Dr mě pořád ujišťoval, že je to normální, že se roztahuje děloha.. a teď mám doma 5. měsíční krásnou a zdravou holčičku. Takže moc moc držím palečky a neboj se. A kdyby něco, tak je pořád lepší plašit a být stokrát u doktora, než něco zanedbat 🙂

maci32
12. črc 2014

Ahoj, aj mňa na začiatku pobolievalo, ale iba ako pri ms, občas pichanie, alebo také sťahovanie dělohy, asi to je normálne. Pokial by si to mala nejaké neznesitelné, určite sa poraď s lekárom 🙂

p3tulkaa
12. črc 2014

@cukrik123 také jsem v 6tt a mívám podobné bolesti, trvají chvilku ale vystřelují fest, tak jen doufám, že to OK je ;) a k doktorovi mě objednali až na 23.7. ☹

cukrik123
autor
13. črc 2014

@p3tulkaa teda tak to si ještě počkáš. já doufám že mi doktorka řekne že je to v pořádku a že Tečka roste jak má

p3tulkaa
13. črc 2014

@cukrik123 no dříve to prý nemá smysl, tak uvidíme, jak na tom budu, ale ráda bych také věděla, že je vše v pořádku, držím palce 🙂

romancam
17. črc 2014

Tak se přidávám, netuším který jsem týden, zatím jen dvě čárky na testu a Mudr. až 24.7. tak snad něco objeví. Křeče mám občas taky a bála jsem se, že to je špatně, ale tady jste mě uklidnily 😉 snad to tedy bude ok a všem držím palce. Jinak někomu se občas ukáže narůžovělý výtok? To mě teď taky děsí...mám teď dva dny a jen jednou a úplně nepatrně...ale víte jak..plaším..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru