• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 7+1tt mě přestaly bolet prsa, je něco špatně?

4. prosince 2012 
Ahojte mamičky, poraďte, dnes jsem byla na kontrole jsem 7+1tt viděla jsem poprvé srdíčko, ale teď večer mě náhle přestaly bolet prsa, je něco špatně? Přijde mi, že i změkly, byly pevnější nalité a teď skoro nic necitim nepřijdu si jak těhotná..když na ně sáhnu a pomačkam bolí jen maličko, máte zkušenost?? Mohlo se něco stát??
Díky za každou zkušenost Míša.
19. lis 2012 v 18:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě nejvíc bolela ještě předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, pak to pomalu odeznělo... nedělala bych si s tím hlavu, určitě je všechno v pořádku :wink: :slight_smile:
19. lis 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě taky nejvíc bolela před zjištěním těhu a byla snad i větší.. mě celkově v těhu nebolí prsa skoro vůbec
19. lis 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě mezi 8-9tt přestaly bolet tak jsem plašila, ale bylo to ok. ono v tu dobu si tělo zvykne na tu hladinu hcg, ale pak mě v průběhu celého těhotenství střídavě bolely a nebolely :slight_smile: tak hlavně klid :slight_smile:
19. lis 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
19. lis 2012 v 19:45 • schneiderovi2008
Ještě než jsem zjistila těhu,teď už skoro vůbec...
19. lis 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, měla prsa na začátku těhu bolela, byla větší, teď už ani ne, já myslím, že byses neměla bát:slight_smile:
26. lis 2012 ve 20:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim, že se nemusis bát :slight_smile: Me taky nejak v tu dobu prestaly bolet.
26. lis 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. lis 2012 ve 20:38 • mamina19844
no mě taky někdy bolí a někdy né, tak že bych to neřešila
4. pro 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď v klidu, né každé těhu ti musí být špatně a vše bolet, mě prsa začali bolet až nějak okolo 15 tt a to jen na chvíli jinak jsem úplně happy a těhotná si připadám až teď co cítím pohyby a už rapidně rostě bříško :wink: Takže buď v klidu, určitě je vše v pořádku :wink: Držím palce a gratuluju
4. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky přestaly bolet :wink: nemusíš se bát... ono u těhu je to každý den jinak a každý den něco :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek