• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 8tt mě mírně píchá v boku, je to normální?

15. dubna 2014 
Dobrý den, nastávající maminky nebo již štastné maminky :slight_smile: prosím vás nechci tady znít jako histerka! Jsem v 8tt žádné příznaky těhotenství vůbec necítím myslím tím žádné bolesti nechutenství ani ranní nevolnosit! Jsem samozdřejmě ráda kdo ví co nás ještě čeká :slight_smile: akorát mě píchá v pravém boku není to šílená bolest to né vydržet se to dá spíš nevím jestli je to normální! Jak by řekla moje babička "jsou to zaražené prdy":slight_smile: děkuji za jaký koliv názor
23. bře 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
větry to být můžou, v těhotenství je plynatost dost častá, také roztahování dělohy, ale to spíš bývá v tříslech..
23. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mně takhle dost píchalo - na začátku těhotenství, asi jak jsi ty a potom kolem 20tt - podle dr. bylo vše vpořádku. Můžo to být skutečně nadýmání,nebo i roztahování dělohy ( to jsem cítila hlavně v podbříšku). Pokud si ale nebude jistá, nebo začneš třeba špinit, skoč si k dr.
23. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky,jsem take v 11 tydnu a tu bolest znam,myslim si,ze jsou to opravdu bud ty vetry,alespon u me,trpim zacpou,nikdy jsem s tim problemy nemela az ted,chtela jsem se vas zeptat,nemate zkusenosti ?me poboliva podbrisek dost casto,myslela jsem si,ze me to prejde treba okolo 7-8 tydne ale nic,poradtakove pichani neprijemne :(pa
15. dub 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek