V kolikátém týdnu těhotenství vám řekli pohlaví?

jamborecka
22. bře 2016

Maminky jsem v 16 tt v kolikátém týdnu Vám řekli pohlaví? Čekám první dítě 🙂

elana
22. bře 2016

ve 13.tt na NT skríningu u obou dětí a nespletli se.

blecha94
22. bře 2016

V 17. týdnu, trefil se.

jamborecka
autor
22. bře 2016

A myslíte,že by to u mě poznal když jsem v 16tt? Zejtra jdu k doktorovi právě a jsem nedočkavá 🙂

michaela_2
22. bře 2016

@jamborecka Vše záleží na tom, jak dobře bude miminko natočené 🙂. V 16. týdnu už to poznat jde, ale jak říkám/nebo píšu 🙂, musí být ze správného úhlu...

jamborecka
autor
22. bře 2016

Snad se zadaří no 🙂

magdalenan
22. bře 2016

@jamborecka U prvního už nevím, bylo to hodně brzy, možná už na prvním screeningu.

Teď čekám druhé a v 16tt bylo miminko špatně natočené, takže jsem se pohlaví dozvěděla až na druhém screeningu, to bylo ve 21tt, ale můj doktor to už v tom 16tt dobře tipnul, ale nechtělo se mu do toho 🙂

bjoucik.15
22. bře 2016

V 18tt a první až ve 31tt,nechtěla se ukázat 😀

pekkaa
23. bře 2016

Uz by ti to mohl rict. Me to taky rekl v 16tt a dost jasne.
Musi ale mit kvalitni ultrazvuk a miminko musi byt ochotne k toceni kdyz ho postouchne, aby se lepe otocilo..

jamborecka
autor
23. bře 2016

Já co jsem byla naposled na UTZ tak sme nemohli udělat ani fotečku protože se nám miminko furt otáčelo 🙂 Uvidíme dneska,když tak Vám holky napíšu 🙂 Přeji Vám pěkný den 😎

pilisecka
23. bře 2016

Já tuto otázku taky právě řeším, tady na Wiki je napsáno, že už ve 12 tt to může jít vidět, ale záleží na natočení toho miminka, jak to tu už bylo zmiňované. Já jdu na 1.screening začátkem 13tt, resp.12+2 dle UZ, tak nevím, ale doufám, tak nějak, že už by to mohlo jít vidět 🙂 Ale myslím si, že se to ještě nepozná...jsme tak nějak ,,tabulkově dost menší ☹

mika251
23. bře 2016

na screeningu v 12tt sa to poznáva podľa pohlavného hrbolku, pohlavie ako také ešte nie je vyvinuté. Skúsený doktor to pozná, pokiaľ sa bábätko neschováva.

jamborecka
autor
23. bře 2016

Tak mě nic dneska neřek nedělal UTZ... Jdu 20.4 zase na kontrolu a říkal,že mě bude dělat UTZ,tak snad to už řekne 🙂

rony77
23. bře 2016

Nám ve 13.tt typli kluka a v 21.tt zase,že s největší pravděpodobností holka. Na klasické prohlídce po 4.týdnech kontroluje doktor ultrazvukem jen srdíčko. Řekl nám, že pohlaví není nutné zjišťovat, že je to prostě takový bonus ☹ Nicméně se podíval a miminko mělo nožky u sebe. Na další kontrolu jdu za týden a jsem z toho nervózní.. Bojím se na cokoliv zeptat ☹ Jediné fotky máme ze screeningu ve 13.tt ☹ v 21.tt byla otočena špatně a nebylo skoro nic vidět.

goodzana
7. dub 2016

Pohlaví mi řekli v 13tt a screeningu, tak doufám ze mi nekecali 🙂

aguaverde
7. dub 2016

Nám u obou řekli na screeningu ve 12tt co to ASI bude, a sedělo to 😉

denousek
7. dub 2016

u všech třech dětí na NT ve 12tt 🙂

sisstin
7. dub 2016

U obou ve 20tt a u obou spravne, ve 12tt nikdo nic resit nechtel....

denousek
7. dub 2016

@sisstin a pěkně ti to vyšlo na páreček 😵 😵 😵

baysha
7. dub 2016

Na prvním screeningu jsem se ani neptala, na druhém screeningu mi to doktor odmítl říct s tím, že to ještě rozhodně zjistit nejde (ale on byl ten den z nějakého důvodu šíleně otrávenej a nasranej, tak to mohlo být tím). Takže až na velkém UTZ, to bylo tuším v 21tt.

bonulinka
7. dub 2016

V 16 tt jsem na ultrazvuku viděla kluka, ale MUDr. mi říkala, že podobně mají holky v tomto týdnu poštěváček, takže ona mi raději nic neřekne. Pak jsem byla v 18 tt na genetickém ultrazvuku a tam se na 100% potvrdil chlapeček, bylo to nepřehlédnutelné. Záleží i na kvalitě ultrazvuku.

bonulinka
7. dub 2016

U holek se dělal ultrazvuk až ve 20 tt a pak ve 30 tt. Poprvé se nechtěly ukázat, takže jsem se pohlaví dozvěděla až v tom 30 tt.
Za ta léta je ale ta kvalita UTZ úžasná. Tenkrát jsem tam viděla jen nějakou mlhovinu. Teď je vše krásně detailně vidět.

barulina
7. dub 2016

Ve 12 na screeningu a vyslo to

domca89
7. dub 2016

U prvního až ve 20tt při screeningu a teď u druhého ve 12tt, ale jen se 70% jistotou. Tak uvidíme, zda to vyjde, či ne.

klaruska8
7. dub 2016

Čekáme první a hned na prvním screeningu ve 13tt si ho doktorka natočila tak že mu pěkně viděla zadeček a stehýnka .. Trochu sem si to myslela tak sem zvědavá jestli se trefila .. Budu se ptát na každé kontrole 😀

zuzineckah
7. dub 2016

definitivně potvrzené až teď ve 26tt 😀 Do té doby dělal prcek dost drahoty na utz, takže nebylo možné jednoznačně stanovit pohlaví. Ještě nás čeká 4D utz, ale snad už žádné překvápko nebude 😀

babuna
7. dub 2016

@jamborecka mě to paní doktorka prozradila na první UZ -(v 11tt) 🙂 s tím, že to není jisté ... 🙂 a měla pravdu, řekla, že to bude holčička na UZ co jsem měla teď (21tt) se to potvrdilo. Ale je fakt, že se malá vždy ukázala předpisově a teď naposledy jsem udělala radost 3 doktorům :D neb se při UZ vždy chovala velmi mravně a ukázala vše co bylo třeba (jsem na rizikovce a měla jsem i uz srdíčka v jednom dni s UZ velkým a poradnou :D ) ...

soleilll
7. dub 2016

Ve 12. tt a dobře, teď ve 13. tt a uvidíme, jestli se trefili (ale zatím to vypadá, že jo).

nat
7. dub 2016

Prvne v 16 tydnu holka pak v 17 tydnu kluk a naposled na 2.genetickem ultrazvuku a potvrzeny kluk od lekarky a primare 😉

luckapol
7. dub 2016

Ve 13 tt na screeningu, ve 20 tt pak potvrzeno.

nupta
8. dub 2016

Málem nám to řekli někdy kolem 16. týdne, ale my se chceme nechat překvapit. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru