Ve 3tt nebylo na UTZ nic vidět. Mimoděložní těhotenství?

kristl85
2. srp 2013

Ahoj holky, nikde jsem toto téma neviděla, tak jsem si ho dovolila založit. Mohla bych vás, které bohužel máte s mimoděložním těhu zkušenost poprosit o zkušenosti? Dneska jsem 5tt+5podle toho, jak se to počítá, ale podle mě došlo k oplodnění až cca 11.7. možná i dva dny potom, protože toho 11.7. jsem měla pozitivní ovu test. To by znamenalo, že puleček by měl te'd v neděli 4.8. teprve 3 týdny. Ptám se proto, že u dr. na prohlídce, dnes nebylo vůbec nic vidět. Co sem četla, tak to být ještě vidět nemusí. No v pondělí a v út jdu na krev na HCG a v utery musí byt dvojnasobne, jako v pondělí. Abych se alespoň trochu uklidnila, koupila jsem si TT a zkusila jestli mi to podle tech testu roste a roste. Prikladam fotky. Moc dekuji za každý názor a rady🙂

kristl85
autor
6. srp 2013

@pribinka No to se ti nedivim, ze premyslis, ja bych to asi nevydrzela kor pred tou dovolenou, ale zase hcg ti roste, tak podle me bude vsechno v poradku🙂 ja sem zvedava na zitra kolik budu mit. To zase dneska nebudu spat.

pribinka
7. srp 2013

@kristl85
ahojky,
zase jsem googlila 🙂 a našla jsem pozitivní informaci.
U hcg 1200-6000 se hodnota zdvojnásobuje 72 až 96 hodin, ne 48 ! Takže se v pohodě vejdu.
Hned je mi líp..
Napiš, jak jsi dopadla 😉

kristl85
autor
7. srp 2013

@pribinka Jee no tak to je super🙂 Já odpočítávám minuty než budou výsledky, snažím se zaměstnat, ale stejně na to pořád myslím a pošád se dívám na hodinky:( Dám vědět, jak se to dozvím. Dneska mě zase bolí to břicho:( vždycky mě tak 10min bolí ráno a pak odpoledne. Snad je to normální, zatím sem všude četla, že jo.

mnaulink
7. srp 2013

Měla jsem to samé,až 4 tt mi potvrdili, že je vše v pořádku.záleží i na kvalitě utz u lékaře, jsou ruzně kvalitní.... Zkusila bych třeba i nemocnici, nezávisle na gyndě, tam věšinou mají ty lepší...držím pěsti, to dopadne.

pribinka
7. srp 2013

@kristl85
koukám , že jsi se přihlásila do dubnových 😵
já jsem tam taky, ale.. teď tam řeší pejsky, zatímco jedna z nás se už rozloučila..
už máš výsledky?? snad dobré..

kristl85
autor
7. srp 2013

@pribinka tak ted sem si teda prožila svoje. Volala sem na ty vysledky a ta hodnota se nezdvojnasobila, tak sem se zacala bát a volala sem zastupující doktorce a ta mi řekla, ze by to neviděla černé, ale ze mám určitě dojet, ze se na me podívá. Tak sem jela, byla super, říkala ze to nefunguje podle učebnic ze nechape proč me můj doktor tak postrasil. Udělala mi utz a puleček uz je videeeeeet;) takže je vse ok. Mimodelozni vylouceno, protože je krasne v děloze;) srdíčko jeďte vidět nebylo ale na to je pry jeste čas;) mám i fotku;))) takže tak. Ted jen aby se mu u me jeste cca 30 tydnu líbilo a je to cajk;)

paaajka
7. srp 2013

@kristl85 Tak parááááda 🙂 já nevím, že doktoři musej furt plašit, jakmile něco není podle jejich tabulek, tak nás akorát vyblázněj a my plašíme... a pak je všechno v pořádku nakonec 🙂

pribinka
7. srp 2013

@kristl85
no super 😀 alespoň máš potvrzeno ultrazvukem, narozdíl ode mne, která je vyklepaná 😒
přeposílám ti hned ten link, co jsem studovala, tam je to super vysvětleno, jak se může hcg pohybovat a je to v pořádku. mě to hodně pomohlo.
http://www.gynweb.cz/tehotenstvi/vse-co-potrebu...

pribinka
7. srp 2013

@kristl85
jo a ještě , nemohla se ti zdvojnásobit za dva dny, když máš první 4000, stejný případ jako já.. že to ta zastupující doktorka neví ? kde bys byla za 14 dní, někde na 900 000?? hrůza ..

kristl85
autor
7. srp 2013

@pribinka Uz sem si to taky přečetla, ulevilo se mi. Ten můj doktor je fakt strašák. Tobě držím pěsti, kdy jdeš na utz? Ja se ted na tu fotku porad musím dívat, sice je tam jen malá tečka, ale je tam🙂

kristl85
autor
7. srp 2013

@paaajka taky nevím proč me tak vyděsil. Asi to nemyslel špatně, ale nemusel mi to vůbec říkat.

pribinka
7. srp 2013

@kristl85
já utz až kolem 22.8. snad se na dovolené nic nesemele 😉
pak se zase připojím tady a poreferuji, fotečku závidím 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru