Vidíte něco na ultrazvuku ?

baby03
7. říj 2022

ahoj jsem v 5+3 a nejsem si moc jistá zda něco vidím a jak sem byla z toho tak nějak zaskočená na gynekologii tak sem se ani nezeptala co tam přesně vidí pan Doktor a aby mi to popsal , myslíte že je to takhle v pořádku?

merope
7. říj 2022

Dutinka, v tomto týdnu normální. Zjistí se tak jedině, zda to není mimoděložní (to asi není, jinak by ti to řekl).

baby03
autor
7. říj 2022

@merope aha dobře děkuji já myslela že v tomto týdnu a dnu by toho mělo jít vidět vic tak děkuji za info

palja
7. říj 2022

@baby03 ano je to v pořádku. Já jsem to v tomto týdnu měla stejně. Jen zjistit, jestli je to v děloze. Srdíčko bývá až později 🍀❤️

baby03
autor
7. říj 2022

@palja dobře děkuji za uklidnění 🤗❤️

jjasmina
7. říj 2022

@baby03 zatím jen dutinka, nejlepší je jít na ultrazvuk 6-8tt. kde by mělo bejt už i srdíčko

merope
7. říj 2022

@baby03 Já měla srdíčko až tuším 7+2 nebo tak nějak.

callipsa
Autor odpověď smazal
Zobraz
callipsa
10. říj 2022

@baby03 taky jsem byla minulé úterý na kontrole,myslela jsem si ,že bude něco vidět. Ale mám delší cykly cca 33 dní a ovulaci až kolem 19 dne .tak prý by ti odpovídalo říkal pan doktor. Další kontrole je 25,to čekání je hrozné 🙈

baby03
autor
22. říj 2022

tak holky byla jsem na kontrole včera už jsem 7+5 ultrazvuk ,jen mi byly zjištěny chlamydie a říkal doktor že to ma spousty lidi a ani o tom neví ale vyděsilo mě to prý to po 12 tt budeme léčit antibiotiky tak sem chtěla vědět zda má některá z vás s tím zkušenosti a jestlo bylo všechno v pořádku?

callipsa
22. říj 2022

@baby03 moc gratuluju, já jdu na druhý ultrazvuk teď v úterý odpoledne,ten den ráno jdu na vyšetření čípku ,protože jsem měla pozitivní HPV vir 🙄 , vidím,že každá máme něco 🙈 ale chlamydie se přeléči a bude to vpohode ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru