• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vymizení těhu příznaků na konci 1. trimestru

29. srpna 2012 
Ahoj holky, měla bych být ve 12. týdnu a zhruba od minulého týdne mě opustily nevolnosti, líp spím, normálně jím, prsa mě bolí už jen minimálně - prostě se cítím docela dobře. Myslíte, že by to mohlo znamenat něco blbýho nebo je to v tomto období normální? Prosím o vaše zkušenosti, děkuji :slight_smile:
20. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, pokud je ti už na konci 1. trimestru lépe tak si můžeš gratulovat jsi jedna z mála maminek co má štěstí a nevolnosti ustoupily brzo :wink: určitě to neznamená nic špatného ba naopak :slight_smile: přeju krásné těhulkování
20. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Ja som mala nevoľnosť asi iba 1x za celé tehu, niekedy na začiatku. Keby som mala úspešnosť tehotenstva hodnotiť iba podľa tohto, tak neviem :dizzy_face:
20. led 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, že ti není špatně je jen dobře :wink: a ať máš pohodu co nejdýl
20. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se na konci I. trimestru take udelalo vyrazne lepe (akorat to bylo trosku pozdeji nez u tebe, ale kazdy to ma jinak, je to velmi individualni) :slight_smile:
20. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neboj.Nic blbyho to neznamena :slight_smile: !!Kazdemu nemusi byt zle.Ja kdybych nemela obrazky z ultrazvuku,tak bych ani nevedela,ze jsem tehotna.Zle mi nebylo ani jednou a mam krasny,zdravy miminko :wink:
20. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám nevolnosti vůbec... zatim....
20. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě taky nevolnosti polevily, ale ještě zcela nevymizely. Buď ráda :slight_smile: Kolikrát jsme byli s manžou na večeři a pak letěla ven.... :sweat_smile: Přeju hodně zdraví a užívej si to :slight_smile:
20. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to normální, mně třeba blbě nebylo vůbec, ale prsa mě bolela děsně (a já byla po prodělaném potratu ráda, že mám nějaký ukazatel) a taky sem byla ospalá, asi ve 14 tt to polevilo a já byla až do prvních pohybů trochu nervozní, ale mám zdravého chlapečka :slight_smile:. Nic špatnýho to neznačí!!
20. led 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já neměla za celý těhotenství vůbec žádný nevolnosti :wink: Kdybych nenašla pozitivní test a nerostlo mi pak břicho tak bych o tom vůbec nevěděla :wink:
20. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
je to uplne normalni :slight_smile: ja jsem tak jela k dr pro vymizení příznaků aby mi udělal uzv uplne jsem mela strach ale prý je to normální a samozdřejmě bylo vše ok :slight_smile:
20. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se tohle stalo v 9tt a plasila jsem, pocurala test, byl slabe negativni!!!! tak jsem nastartovala a jela na pohotovost a tam dva snehulaci co na me mavali tlapickama na utz :slight_smile:
20. led 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, souhlasím s holkama, je to naprosto normální, buď ráda, že to zmizelo už ve 12tt :slight_smile: A začni si užívat :slight_smile: I když teda nervózní jsem z toho byla taky, doktorka se mi smála, když jsem jí říkala, že dokud mi nebylo dobře, tak jsem alespoň věděla, že jsem těhotná :slight_smile: Prý ať si to užívám, že zase bude hůř :grinning:
20. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
všechno je v pořádku mě taky kolem 12.týdne odzvonila a přestalo se mi navalovat na každém kroku...
20. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nevolnosti ustoupily ve 13 tt, i bolest prsou z velké části. zůstalo jen pálení žáhy :wink:
20. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nebylo špatně vubec, takže možné je všechno. :grinning:
20. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
může a nemusí to nic být. Myslím že na 99% to bude OK, mě začlo být líp po 25tt a bohužel já byla to 1% u kterého to "dobře" znamenalo špatně.
20. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
První trimestr jsem proležela, jak mi bylo pořád zle. Během 4.měsíce se mi udělalo mnohem lépe. Ted už nevolnosti skoro nemám. Super! :grinning:
11. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj... jsem v10.tt, a taky je mi najednou nak moc podezrele dobre ...a taky se bojim jesi je to dobre nebo ne, na to ale prijdu uz zitra na kontrole :wink:
29. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek