Začatek těhotenství a bolest beder, zad. Je to normální?

veronikauu
27. srp 2020

Ahoj holky, jsem uplne na zacatku tehotenstvi 4+2, ale prijde mi divne, ze me uz ted boli bedra.. mela jste to tak taky?? Jeste me casto poboliva podbrisek na leve strane a na te strane me boli i bedra... je tohle normalni?? Diky za sve zkusenosti

jjasmina
27. srp 2020

Já takhle brzy neměla nic

klokanka31
27. srp 2020

@veronikauu Já měla hrozný bolesti v kříži...

veronikauu
autor
27. srp 2020

@klokanka31 i takhle brzo?? Asi to bude tema hormonama co?? Strasne se bojim, ze to bude spatne :(

mzacikova
27. srp 2020

@veronikauu taky mě to chytlo necelý týden po zpoždění. Sice nárazově, ale hodně teda

veronikauu
autor
27. srp 2020

@mzacikova v kterem jste ted tydnu?? Je vsechno v poradku?

mzacikova
27. srp 2020

@veronikauu včera jsem začala 6. Na gyndě jsem teda ještě nebyla... Ale zatím vše vypadá v pořádku. Myslím, že to může být celkem běžné. Prostě to dělají vše hormony.

mona91
27. srp 2020

@veronikauu mě u prvního nebylo vůbec nic teď u druhého mě už někdy v šestém týdnu chytaly zada šle musím rict ze to tak po dvou týdnech přešlo.

lachtanice86
27. srp 2020

Zažila a odešlo to se spozdenou ms

veronikauu
autor
27. srp 2020

@lachtanice86 to me mrzi :( .. mela jste i jine tehotenske priznaky? Ja mam dost bolava prsa a neustaly hlad.. obcas me pichne v podbrisku, ale ty bedra citim skoro cely den

lucinka_16
27. srp 2020

@veronikauu jo,bolely mě záda,ale uvědomila jsem si to až zpětně. Doma jsem si dělala srandu,že mám mírnou formu korony ...manžel totiž furt doma běhal s teploměrem a já měla neustále zvýšenou teplotu a k tomu ta bolest zad 🙈 a pak jsem zjistila,že to nebyla korona,ale že jsem v tom 😁

veronikauu
autor
27. srp 2020

@lucinka_16 😂😂 tohle bylo lepsi zjisteni, nez korona... tak at se vam dari 🙏

lucinka_16
27. srp 2020

@veronikauu Děkuji,ať vám to vyjde 😊

lachtanice86
27. srp 2020

@veronikauu tehotna jsem byla 6x, dítě mam jedno. Zazila jsem snad vsechny příznaky, ale vzhledem k tomu co jsem již psala, to vůbec nic neznamená

klokanka31
27. srp 2020

@veronikauu Neboj, taky jsem se bála, byla jsem po mimoděložním a po potratu, ale takové bolesti jsem u těch dvou neměla, tak jsem byla docela v poklidu 🙂 a navíc já ty bolesti měla 4 týdny, z toho 3 týdny jsem čekala na ms, nevěděla jsem že jsem v tom 😄

baarus21
27. srp 2020

@veronikauu ahoj, me na začátku taky hodne bolely zada.... jakože fest v kříži. Přestalo to s 2.trimestrem 😁🙏 ted jsem 24tt a zada me neboli, ale myslim, ze se to ke konci tehu zase vrátí 🙂 tak hodne štěstí

veru717
11. led 2021

@veronikauu ahoj, mužu se zeptat zda je vše v pořádku a zda jsi se radila s doktorkou? Já jsem teď v 10t na kontrolu mám jít až za měsíc a už třetí den mě hrozne bolí bedra, ohýbam se jak důchodce. Bojím sw trochu, ale snad bude vše v pořádku a je to normální 🙂

Držím všem palce, snad se mate fajn 🙂

veronikauu
autor
12. led 2021

@veru717 ahoj 🙂 , dnes jsem 24tt a vse je zatim v naprostem poradku 🙂 .. bolest beder v tehotenstvi je normalni.. mela jsem to jak na houpacce, nekdy to bolelo hodne, pak zase vubec.. nebojte vse zvladneme a fakt to strasne rychle leti 😳😳

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru