Začátek těhotenství bez nevolností - uklidněte mě prosím.

eliskaamichal
23. bře 2020

Ahoj holky uz jsem 2x přišla o mimi 1xSP 1xZP ted po roce jsem zjistila ze jsem těhotná ,strach mam šílený .. miminko si strašně přejeme. Ale proč pisi. Samozřejmě čtu kde co. Jsem v 7tt nemám žádné nevolnosti, ani nějak netrpí hladem musím akorát snídat coz jsem nikdy nedělala. Ale to je vše . Jediný příznak co mam jsou ty bolavé prsa a to šíleně. Jde o to zda je vse v pořádku. Protože jsem se dočetla ,že když nejsou nevolnosti miminko není v pořádku. A za další zda jsou normální občasné bolesti v podbřišku?občas to vystřelí do pochvy. Omlouvám se za román. Jen na kontrolu jdu až za měsíc a mam z toho docela strach 🙏 přeji všem krásný večer a opatrujte sebe i vaše rodiny❤

amazonkajanik
23. bře 2020

@eliskaamichal buď v pohodě,my se snažili 6let. Jednou neprosperujici a 2xbiochemko. To,že jsem fakt těhotná,jsem začala vnímat snad někdy kolem 20tt 😂 cca ve 13tt lehké nevolnosti po ránu,když jsem musela na lacno na odběr,jinak v pohodě. Celé těhotenství v pořádku,ale preventivně jsem byla na rizikovém,kvůli rodinné anamneze a předchozím nezdarum. I váha mi šla nahoru až po tom 20tt,ale to jakože dost 😂

bamak
24. bře 2020

@eliskaamichal nevolnost v těhotenství jsem nemalá aji jednou a mám 2 děti. Vystrelujici bolest ano. Takže klid. Všechno je ok 🙂

lv
24. bře 2020

U prvni jsem jen zacala jist sladke a chtelo se mi spát, u druhe me bolela prsa snad do 4m. Žádné nevolnosti, zvracení a mám dve zdrave holky.

eliskaamichal
autor
24. bře 2020

Holky moc Vám všem děkuji za odpovědi. Opravdu i toho vážím 😘🍀❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru