Začátek těhotenství bez nevolností - uklidněte mě prosím.

eliskaamichal
23. bře 2020

Ahoj holky uz jsem 2x přišla o mimi 1xSP 1xZP ted po roce jsem zjistila ze jsem těhotná ,strach mam šílený .. miminko si strašně přejeme. Ale proč pisi. Samozřejmě čtu kde co. Jsem v 7tt nemám žádné nevolnosti, ani nějak netrpí hladem musím akorát snídat coz jsem nikdy nedělala. Ale to je vše . Jediný příznak co mam jsou ty bolavé prsa a to šíleně. Jde o to zda je vse v pořádku. Protože jsem se dočetla ,že když nejsou nevolnosti miminko není v pořádku. A za další zda jsou normální občasné bolesti v podbřišku?občas to vystřelí do pochvy. Omlouvám se za román. Jen na kontrolu jdu až za měsíc a mam z toho docela strach 🙏 přeji všem krásný večer a opatrujte sebe i vaše rodiny❤

juliemichal
23. bře 2020

@eliskaamichal ahojky dnes jsem 12+3 a podle screeningu 12+1 a nevolnosti jsem neměla vůbec,chutě taky nemám,max když neposnídám tak je mi zle 😀 😀 a jen mám zimnici a to samé jsem měla u předešlých třech těhotenství 😀 😀 akorát bez té zimnice a měla jsem u nich chutě aj 😀 😀 a to píchání v podbříšku aj je na začátku normální ♥ uvidíš,že bude vše v pořádku ♥

klko
23. bře 2020

@eliskaamichal měla jsem to úplně stejně. Příznaky zadne-az dyl. Výstřely do pochvy jsem měla furt. Prej jak se to tak vše roztshuje atd

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@klko @juliemichal holky děkuji moc za uklidneni strach mam . To je jasný 😘

klko
23. bře 2020

@eliskaamichal to je v pořádku, že mas strach

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@klko mam a dost velký 🙏❤ ale uvnitř mi neco říká ze ted uz to vyjde 🍀

klko
23. bře 2020

@eliskaamichal určitě. Držím palce :-*
Hlavně klid. Žádný stres. Vsechno je prd-nic není důležité, nikam nespechat

dat
23. bře 2020

Ahojky, mela jsem to dost podobne, extremne bolava prsa a bolesti podbrisku. Nevolnosti zadne. Drzim palce, vse bude urcite v poradku 😊🍀

misicka1988
23. bře 2020

@eliskaamichal Byla jsem těhotná 3x, příznaky vždy cca od toho 8tt. U prvního a druhého mě bolela jen prsa, jinak nic. U třetího mi bylo i nevolno, ale nikdy jsem nezvracela. U všech naprosto prosperující těhotenství, vše v pořádku.

kejt29
23. bře 2020

Byla jsem tehotna 3x a zadne nevolnosti se nekonaly. Chvili bolely prsa, pak uz byl klid. Ty bolesti v podbrisku jsou bezne, teda pokud nejsou nejak silene 😉 Uzivej si klidne tehotenstvi, co by za to jine daly 😉

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@klko děkuji moc . 😘

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@dat děkuji moc za odpověď a uklidnění snad uz vse dopadne jak ma🙏

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@misicka1988 děkuji moc uklidnění 🤩

korotsla
23. bře 2020

@eliskaamichal Ahojky, já teda měla hrozný nevolnosti u obou dětí ale už jsem slyšela o ženách které nevolnosti neměli žádné a mincí se narodilo v pohodě a navíc u obou dětí mě často hrozně bolelo břicho .... Oba se narodili v pohodě, jen dcera přišla na svět o měsíc dříve 🙂

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@kejt29 děkuji moc. Ne občas tam dloubne ,hlavne na večer. Ale nic hrozného. Jen to občas píchne až se řeknu ale jak to rychle přijde tak to zase rychle odejde .

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@korotsla ja jsem ráda na jednu stránku ze mi nic není. Ale jen jsem potřebovala uklidnit a musím si zakázat číst na internetu . Jsem ráda že jsou děti v pořádku 👍 taky jsem o měsíc dřív .. A vše v pořádku , v rámci možností

cilkat
23. bře 2020

Moc držím palce. Já nevolnosti v tehu měla u obou dětí, ale až tak od osmého/devátého týdne. Nicméně mám kamarádku, která na to, že je těhotná přišla v šestnáctém týdnů - nemala žádné příznaky, dokud jí nezačalo růst břicho (kojila starší, neměla ms). Nejmladšímu přírůstku jsou dnes dva roky a je naprosto zdravý 😉 .

papousekpaja
23. bře 2020

Mela jsem to same, bez nevolnosti, bez chuti, silene bolava prsa a k tomu slabe krvaceni temer cely 1 trimestra dnes jsem zacala 30 tyden. Take jsem mela strach, a to sileny a ted me ceka uz jen 10 tydnu a budu sveho broucka drzet v naruci 😍

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@cilkat moc děkuji ❤

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@papousekpaja to je krásný držím pěsti ať je vše v pořádku 🍀😘

jajulin
23. bře 2020

@eliskaamichal mám čtyři zdravé děti ze čtyř těhotenství. Nezvracela jsem nikdy, žádné chutě, bolavá prsa ani nic takového. Jen ten podbřišek jsem občas cítila, jako při MS.

marymaryk
23. bře 2020

Taky jsem neměla žádné příznaky,ani zvracení...jo snídaně jsem taky nevynechala protože jsem měla větší hlad 😆....takže bych to nehrotila,spíš si užívej že tě nic netrápí ...😁👍

prostenika85
23. bře 2020

Ahoj, pokud Ti to pomůže, můžu Tě uklidnit, že jsem to měla také tak 🙂 Nevolnosti minimální, po snídani vůbec. Bolest v podbřišku může být dána rozpínáním dělohy, cvrček si dělá prostor. Držím pěsti!

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@jajulin ano takhle bych to také prirovnala. Jako při MS . Takže samozřejmě lítám pořád na záchod. 🙏😔

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@prostenika85 děkuji moc za odpověď jste tady všichni fajn . Snad uz to teď vyjde. Genetiku a všechna vyšetření máme. U mě se našel problém ale s tím mi doktoru pomohou tak snad budeme mít štěstí. Mám Leidenskou mutaci faktor V

korotsla
23. bře 2020

@eliskaamichal jojo pokud si se dočetla na netu že pokud nejsou nevolnosti tak není Mimi v pořádku tak to je naštěstí trochu hovadina, to se neboj. Jo dcera je právě o ten měsíc, syn šel skoro v termínu, jen o 4 dny dříve a já jsem nedonošená přímo o dva měsíce 🙂 🙂 ale předpokládalo se že syn půjde taky dříve naštěstí se mi ho povedlo donosit 🙂

eliskaamichal
autor
23. bře 2020

@korotsla uz jsem si zakázala číst ty kraviny. A budu věřit zr vse dopadne dobře 🙏😘

jjasmina
23. bře 2020

@eliskaamichal já to měla stejně pichani v podbřišku, kdy mě pichlo až do spodku. Někdo nevolnosti má, někdo nemá.Mě začali až v 10tt a skončili v 7.měsíci

linee
23. bře 2020

@eliskaamichal poradim ti - nesleduj se. Mela jsem 2x ZP a 2x deti a u kazdeho byl zacatek uplne jiny a neda se rict, podle ceho poznas, jak to je. Nejlepe je necist, verit sobe i detatku, protoze tvoje pohoda je to jedine a nejdulezitejsi, co muzes ted detatku nabidnout. Strach je po tvych zkusenostech uplne normalni, ale ted to musi vybojovat prcek. At vse dobre dopadne, nesleduj se! Zni to jako klise, ale pravda....🙂 At vse dobre dopadne!

merope
23. bře 2020

Já za celé těhotenství zvracela tuším jednou - ve třetím trimestru. Nějaké ty nevolnosti byly, ale spíše až později (tuším spíše ke konci prvního trimestru - si to tak nepamatuji). V 7tt jsem spíše začala špinit a byla z toho tak vyplašená, že jsem hned letěla k doktorce a bylo to ok.

merope
23. bře 2020

Jo, ještě se ptáš na bolesti v podbřišku - ty jsem taky dost řešila a ano, ono se tak nějak vše roztahuje a pobolívá. Takže opět, vše v pořádku.

V pořádku není jasně červená krev - v tu chvíli hned na gyndu nebo pohotovost (může to být jenom hematom a dá se to řešit případně i léky, může to být i mimoděložní, to je rizikový stav, může to být počínající potrat, který opět lze ještě zastavit). Špinění v pořádku je, i když teda dost vyplaší 🙂 (proto mě ta doktorka vzala, že věděla, že holky, co se dlouho snaží, jsou pak vyplašené a potřebují uklidnit, že je vše ok).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru