• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zaznamenaly jste špinění v období nidace?

26. dubna 2017 
Myslite, ze spineni z uhnizdovani se muze objevit az 2dny po ocekavane ms? Mela jsme ji dostat ve stredu, ve ctvrtek jsme zacala spinit (ruzove az hnede) a dnes to stale pokracuje... vubec nevim co by to mohlo byt, tak googlim
23. zář 2016 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivalinka1 mam ted to same akorat jsem zacala spinit po 3 dnech a spineni je hnede..cekam na nejake rady,nazory ale nikdo nic :frowning2:
23. zář 2016 v 17:47  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne :slight_smile: jen mě bolelo břicho jako při menstruaci.
23. zář 2016 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u me to vypda, ze se rozjede ms... ach jo, uz jsme chvili myslela, ze to bude zahnizdovani a klapne to...ale.asi ne
23. zář 2016 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obnovuji diskuzi. 13-15.1. jsem trošku hnědě špinila, pak to přešlo. 18.1. jsem šla na gyndu, na UZT cysta, poslali mě na krev a ta byla negativní. Zajímalo by mě.. Může slabé hnědé špinění, které samo přestane způsobovat cysta? Kdyby to bylo nidační špinění, bylo by o 3 dny později HCG z krve spíš pozitivní nebo negativní? Kolik jednotek jsem měla nevím, neptala jsem se a sestřička neříkala. Je mi divné, že se mi sem tam zhoupne žaludek a je mi chvilkama zle a občas cítím takový zvláštní tlak v podbřišku.
23. led v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saidy pokud by slo o nidaci, tak by krev po 3dnech od, zaznamenala už hcg :slight_smile:
23. led v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusaak To asi jo, ale kolik jednotek by tam tak mohlo být a kolik se vyhodnocuje v laborce za pozitivní? Neptala jsem se, jestli mám 0 nebo tam něco bylo, tak nevím :pensive: Dostala jsem vyvolávačku, dneska je to 6 den a až na občasné tlaky v podbřišku, silný výtok a občasné zhoupnutí žaludku zatím nic :frowning2:
23. led ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posledni ms byla 2.1 pak 16.1 ovulace a v patek 20.1 jsem mela ruzove spineni, dneska na testu nic asi je jeste brzo mam to i potvrzeno od jedne maminky tady. Ms ma prijit v pondeli tak snad neprijde. Test udelam 31.1-2.1 aby bylo neco videt kdyby neprisla ms.. Snad teda uz neprijde.. :wink: jinak mam jeste citluve bradavky, poboliva me podbrisek
27. led ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nidace jsem "zašpinila" až den po ní=) tzn 7DPO proběhlo uhnízdění, 8DPO jsem zašpinila. Ale jen jednou, malilinko růžově, flíček na toaleťáku byl tak velikosti hrášku.
14. únor v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaceni

Dobrý den, také Prosím o zkušenosti a radu. Pul roku se s přítelem snažíme o mimi. Mam za cca 3-4 dny dostat MS, ale začala jsem z ničeho nic špinit plus kus (srážení krve) nevím jestli to muže byt i tím, že máme za sebou dlouhý let z dovolene a náročnější přestupy  jindy mě před MS boly prsa i břicho a ted vůbec nic
9. bře ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruf u nidace nebývá krev a kousky, je to opravdu jen jednorázové denní zašpinění..trvá maximálně dva dny ... každopádně to neznamená, že nemůžeš být těhu.. těch variant co ti může být je ale spousta, buď tam mohlo něco být a začalo to odcházet, nebo tam něco pořád ještě je a udrží se to i skrz špinění :slight_smile: uvidíš za pár dní, jak to bude vypadat :four_leaf_clover:
9. bře ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nakonec dorazila MS :frowning2: ted mam zrovna ovu tak na tom makame :slight_smile: doufam, ze uz to klapne po pul roce snažení :innocent:
18. bře ve 22:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merunka ahoj ano já měla nidační špinění 6 dní po ovulaci
21. bře v 15:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem špinila, ale nevím, kolik dní to bylo po ovulaci. Trvalo to celkem 4 dny, barva světle hnědá do růžova.
21. bře v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, 7 dní před termínem MS, špinění a celkem větší bolesti v podbříšku trvající asi 2 hod.
21. bře v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky, potřebuju poradit. Momentalne jsem v zahraničí takže nemuzu ke svemu lekari. Tyden pred ocekavanou MS jsem dva dny spinila ale fakt slabe. Pak uz nic... ted jsem mam uz treti den zvysenou telesnou teplotu a dnes mela prijit MS a jeste neprisla... je moznost ze se neco deje nebo ze jsem tehotna? dekuji predem test jsem si jeste nedelala prijde mi to brzo.
7. dub v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dnes mrska prisla tak nic :( zase priste..
10. dub v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla jsem 6 dpo hodně silný hustý hnědý výtok, následně 7dpo už jen zbytky bílého, 8 dpo a 9 dpo (dnes) mám píchavé bolesti v podbřišku. Za 5 dní má přijít ms, myslíte, že je možné že je nidace nebo to může být jen dlouhá předzvěst pro ms? Měla jste to některá takto? U mě je to poprvé.
18. dub v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo 9DPO takové lehké, nic extra viditelného. Další den už byl test pozitivní.
26. dub v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek