Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

15tt a velký hematom

jitulka87
25. únor 2019

Ahoj, je to tyden, co jsem psala, ze sestra lezi v nemocnici s krvacenim...ted po tydnu ji v den, kdy ji chteli pustit domu, nasli v deloze 6cm velky hematom. Mimi je zatim v poradku. Ale riziko potratu je velke. Prosim, jake jsou vase zkusenosti? Potrebuju povzbudit, doufam, ze budou v poradku.

makronka222
25. únor 2019

Hematom jsem mela, jak velky presne nevim, kazdopadne se nekam vstrebal. Dr mi rekl, ze prvni 3m je to bud a nebo. Pak, ze hematom nema dite jak ohrozit. Ona krvacela z jineho duvodu, nez je hematom, pokud chapu dobre? Zalezi, co rekli doktori...

jitulka87
autor
25. únor 2019

@makronka222 neprisli na to proc krvaci. Po 5 dnech utz,tam vse ok a po vikendu znova utz a tohle...ale myslim si, ze to s tim dost mozna souvisi...moje domnenka

saminomimino
26. únor 2019

Už jsem to psala,měla jsem to jako sestra,praskla cevka,vykrvácelo to a udělal se hematom,když bude dodržovat klidovy režim,hematom se buď vstřebá nebo od krvácí,u me okrvacel a pak špinění do cca 18tt od 12tt a je fuč a vše je v pořádku,brala jsem na podporu Ascorutin,magnézium na tvrdnutí a homeopatikum arnica,po ní to zmizelo nejrychleji

slecna_lemonova
26. únor 2019

Od začátku těhotenství jsem buďto spinila nebo krvácela (kapacky na pohotovosti, pobyt v nemocnici kvůli masivnímu krvácení). Hematomy jsem měla prakticky pořád. Jeden se vyprázdnil, další vytvořily. Měla jsem jich několik - pět šest najednou. Vše trvalo do cca 20tt. Užívání Ascorutinu na mě nemělo žádný vliv, takže jsem od toho nakonec ustoupila. Pila jsem těhotenský čaj, užívala Utrogestan 2-2-2. Vše dobře dopadlo - máme zdravou dceru😊 držím palce sestře, aby bylo vše ok. Vím, že je to psychicky náročné a člověk se bojí...

jitulka87
autor
26. únor 2019

Moc dekuju za vase pribehy

Sem začni psát odpověď...

Odešli