20tt - cítila jsem pohyby a teď nic, bolest při močení

weronikasul
3. kvě 2015

Děvčata prosím o radu zda jit k lékaři jsem 20tt a něco v26 jsem citila jasně pohyby mala vyboulenina
Ktera po chvilce zmizela od te doby nic jen jako by vzduchovou bublinku nevim jestli to jsou taky pohyby
Jsem poprve těhotna a nechci nic zanedbat. Navic nemam žadne břiško a picha mě a poboliva podbřišek při močeni
Mohly by ste my poradit co mam dělata zda jste měli taky takovou zkušenost. Děkuji

leniczka23
3. kvě 2015

Ve 20 tt ještě ty pohyby nejsou pravidelné, prcek se mohl otočit a teď dělá pohyby ,,dovnitř"..Bolest v podbřišku může být roztahování dělohy, nebo nějaký začínající zánět na který jsou těhotné žený náchylné.. Kdy máš další poradnu? Prvotní příznak, že je něco špatně je krvácení..Nemyslím to zle, ale ve 20tt i kdyby se něco stalo, stejně s tím nikdo nic neudělá, takže pro klid samozřejmě dojet můžeš, ale osobně si myslím, že je vše v pořádku, prcík je ještě malinký a tak nejsou pohyby tak zřetelné..

maudn
3. kvě 2015

ahojky, pokud tě to udělá klidnou k doktorovi jdi, ale jak je napsáno výše - pohyby jsou fakt nepravidelny, klidne se muze stat, ze ted neucitis nic dva dny, obvzlast pres den,kdyz mas plno vjemu kolem sebe

andrejkahanakova
3. kvě 2015

me bolel podbrisek pri moceni cele tehotenstvi.a ve bylo v poradku

lucinka58
3. kvě 2015

S bolestmi podbříšku bych určitě šla k doktorovi. Já teda po každé šla a aspoň jsem se ujistila, že je vše v pořádku a že nemám propadat panice. Hele a s těma pohybama toť otázka. Já jako prvorodička a ještě k tomu s placentou vepředu jsem je začala mírně cítit v 24 tt - a to jen když se to doho malej obul a pořádně mě kopnul 😀 Teďka až poslední 2 týdny (cca od 28 tt) cítím pohyby pořádně - hlavně jak kope a převaluje se. Ale to je taky tím, že už je miminko větší a má větší sílu. Takže určitě nezoufej - pohyby ucítíš, i když budou třeba později. Já se taky stresovala tím, že některé holky psali, že je cítí pomalu od 16 tt a já furt nic, ale chtělo to svůj čas 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru