Bolest břicha ve 27tt, máte zkušenost?

hankahh
7. lis 2013

Mate prosim nekdo zkusenost s bolesti jakoby kolem pupiku?Mam pocit, ze me bricho tahne dolu, pri kychani a pohybuje poboliva..nevim cim to je??Zaclo to uz v noci..jestli sebou treba mimi jen haze a sedi mi kde nema..?a nebo je to kolika?Fakt uz nevim..u prvniho tehu sem nic podobneho asi necitila.. ☹

anulilinkaaa
7. lis 2013

Jsem taky ve 27tt a mám stejný problém, který mi trvá celý týden. 😒 Nejhorší je to, když chodím. Zítra mám jít na kontrolu k doktorce, tak se jí zeptám, čím to může být. Docela mě to vylekalo, tak uvidíme, snad to nic nebude. 🙂

lenus202
8. lis 2013

@anulilinkaaa ahoj, co ti na tu bolest řekla doktorka?

anulilinkaaa
9. lis 2013

no, řekla mi, že se mi stahuje čípek a moje tělo se chystá jakoby na porod, ale že je na to moc brzo, takové problémy bych prý měla mít až tak za 10 týdnů. Prý to může být způsobené stresem, namáháním, vyčerpáním apod.. Což poslední dobou jsem toho měla celkem dost. Dopuručila mi brát magnesium několikrát denně, nic nedělat (nechodit do práce, do školy, cestovat apod.) prostě jen ležet. Příští týden bych měla jít na kontrolu, pokud mi ta bolest nezmizí a čípek nebude takový jaký by měl být, nastupuju do nemocnice aby mě měli pod kontrolou. ☹ Tohle je, ale jen můj případ, to neznamená, že más úplně to samé, ale raději bych sis měla zajít ke své doktorce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru