Bolest nohy při chůzi, těhotenství. Máte zkušenost?

adells
9. led 2024

Ahoj holky,
určitě už tu možná nějaká podobná diskuze proběhla.
Ale i tak se zeptám
Jeden den jsem se ráno probudila od té doby mě bolí při chůzi hrozně jak kdyby od kyčle do kolena při chůzi noha. Ne nebouchla jsem se ani nespadla. Když sedím, ležím tak mě nic nebolí. Ale při chůzi hrozně když jdu větší vzdálenost.
Dnes jsem byla u praktika, tak říkal že by to snad mělo odeznít samo, že to ani na kyčel nevypadá.
Samozřejmě, pokud to bude přetrvávat tak půjdu k ortopedovi, ale jsem ve 17tt tak bohužel ani nemůžu Samozřejmě na rentgen.
Děkuji za slušné odpovědi🙂
Mějte se fajn.

annasmyckova
9. led 2024

takhle to může zlobit i od páteře-bederka, nějaký utlačený nerv. Kamarádka ke konci těhotenství chodila o berlích, taky zničehonic bolest noh. Po porodu se to spravilo. ŕekli ji, že je to právě od páteře, jak se v těhotesntví mění postavení, že si tam něco skřípla

klokanka31
9. led 2024

@adells To bude od páteře, já na tohle trpím i bez těhotenství...do pár dní to vždycky zmizí...

adells
autor
9. led 2024

@annasmyckova No potěš koště, neumím si představit že bych ještě takovou dobu měla trpět☹ hrozny

adells
autor
9. led 2024

@klokanka31 už to mám tak týden☹ no kéž by jste měla pravdu a bylo to do pár dní ok. Už jsem z toho všeho fakt na prášky. První těhotenství super ale tohle druhé je od začátku fakt šílený. Každopádně děkuji

janule0123
9. led 2024

@adells ono se všechno rozvolnuje.. a někdy se to rozvolno až moc.. muže se stát, ze ti pomůže až porod 🤣 me se zhruba v téhle době co ses ty v rámci rozvolnovani pohl pletenec víc než měl .. a z kyčle do nohy me to šlo takovým způsobem, ze jsem brecela než jsem se dobelhala na wc.. jediný co jsem mohla a co me udrželo v omezené funkčnosti byli rehabky a cvičení

rejalin
9. led 2024

Mě při druhém těhotenství (cca 6. měsíc myslim) bolely kyčle, při chůzi jsem pak už dost kulhala.. trápila jsem se s tím asi tři týdny, potom zašla k fyzio, ta se mnou zacvičila a dala mi cviky na doma. Doma jsem vlastně potom ani necvičila, velmi mi pomohlo to protažení od ní, do pár dnů jsem byla úplně bez bolesti..

barasapo
10. led 2024

@adells Mám zkušenosti z prvního těhotenství, to jsem pár týdnů kulhala a pak to přešlo. Když to začalo u druhého, začala jsem cvičit a bylo to v pohodě. Nejspíš se prostě jen rozvolňovala pánev. Tak držím palce.

tynus2588
30. led 2024

Mela jsem to samé od cca 13 týdne, obcas mi z toho bylo az zle. Přešlo to samo až kolem 24 -25 týdne ale zase se pak objevilo něco nového 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru