Bolest v kříži - jak řešit, když nic nepomáhá?

petulejan
2. únor 2019

Máte někdo radu jak na bolest v kříži? Ve středu jsem byla už fiziotetapeutky,cvičím ráno a dnes mě to zase bere víc než normálně 🙁

leniczka23
2. únor 2019

@petulejan hybat se, prochazky atd..jinak nic nepomahalo..

petulejan
autor
2. únor 2019

@leniczka23 chodím třikrát denně s pejskama,ach jo

leniczka23
2. únor 2019

@petulejan hmm tak to je blby..jestli te to uklidni, tak me to u prvbiho chytlo kolem 20tt ale do 30tt to bylo pryc a pak az do.porodu klid. Tak drzim palce at aspon neco zabere.

petulejan
autor
3. únor 2019

@leniczka23 děkuji 😉 snad to tedy přejde

cermitko
6. únor 2019

@petulejan můj manžel pracuje na pile, takže ho bolí v kříži a celá záda hodně často. Zabírá mi olej z 31 bylinek od Justu společně s jalovcovou mastí, já teď končím druhý trimestr a už kolikrát jsem se tím mazala i já.

petulejan
autor
6. únor 2019

@cermitko moc děkuji. Není úplně levná,opravdu tak dobře zabírá? Nemám jen bolesti,ale i jakoby skříplý nerv ☹

cermitko
7. únor 2019

@petulejan jj bohužel levná není, ale mě zatím vždycky zabrala.

vendelinka08
7. únor 2019

@petulejan zkus si nahrat polstarek...uvolnit kycle. Me boli jeste niz..spise az kostr a citim to az do kycli..jak se mi uvolnuji. S bylinkama bych byla opatrna...mrkla bych se co je vhodne.

petulejan
autor
7. únor 2019

@vendelinka08 mám nahřívací dečku,ale poslední dobou nepomáhá,spíš potom nemůžu ani vstát. Kostrč mě bolí také,ale ne tak často,to vím,že k těhotenství bohužel patří. Už jsem zoufalá ☹

vendelinka08
8. únor 2019

@petulejan tak jsem se dnes jeste divala do chytre knihy pro tehotne...a nejlepsi reseni je opravdu fyzioterapeut...masaze..plavani..uvolneni beder a moznych skripnutych nervu...bohuzel kdo na zo trpi..jina pomoc neni....nez se to zase vse srovna. Z aromaterpaie by melo pomoci smes eterickych oleju jasmin, mandarinka, rozmary, jalovec v rostlinem oleji lisovanym za studena. Bud porirat nebo davat na teply obklad. Muze ti to namichat nejaky maser ktery dela aromaterapii.

petulejan
autor
8. únor 2019

@vendelinka08 moc děkuji za ochotu 👍👍👍. K fizio chodím,paradoxně to opět začalo po dva dny po návštěvě. Koukám že čerpám všechny rady a bolest zůstává,tak už jen stačí doufat,že po porodu to odezní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru