Bolest v podbřišku jako při menses která jde až do třísel v 15tt

zetpee
16. kvě 2019

Holky máte některá bolesti v podbřišku i v 15tt? Může to být rostoucí dělohou? Jde mi to až do třísel. Není to nějaká nesnesitelná bolest ale je to nepříjemné..

daggg
16. kvě 2019

Měla jsem a mám bolesti pořád... Jsem 32tt, miminko naprosto v pořádku 😊 Roste ti děloha 😊

vaseli16
16. kvě 2019

Jak pise @daggg deloha roste a napina se,připravuje se na rychly rust miminka.Kazdopadne nikdy neni od veci rici to doktorovi at jsi uplne v klidu 🙂

zetpee
autor
16. kvě 2019

K dr jdu v pondělí, minule jsem jí to už taky říkala a bylo mi řečeno, že je to normální. Beru utrogestan, je to mé 4 těhotenství, jeden porod a 2 potraty takže se bojím každého píchnutí. A nebýt angelsounds tak se snad zblaznim.. Už se těším, až ucitim pohyby pak budu alespoň na v klidu. Děkuji vám Holky 🙂

verunka_korunka
17. kvě 2019

@zetpee to co popisujes bude asi normalni natahovani vazu. Taky me to obcas poboliva. Strach chapu, mam ho taky opravnene. Pokud nemas křeče nebo tvrdnuti bricha, melo by to byt ok. Ja to u prvniho , respektive druheho tehu, jako prvorodicka nevedela co je a neni normalni a doktori mi rikali ze je to normalni... nebylo, byly to uz kontrakce, tvrdnuti a křeče. Takze jestli to jen boli a tahá bud v klidu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru