Bolest zad na pravé straně ve 23tt, máte zkušenost?

terinkaaaa
29. lis 2014

ahoj ženy, jsem ve 23tt a už dva dny mě boli záda na pravé straně, mám pocit jako by mě bolela ledvina. Říkala jsem si, že je to určo tím jak malej na něco tlačí. Ale nedalo mi to a koukla na net a vyděsilo mě to, že by to mohl být zánět ledvin :(. Máte s tím nějaká zkušenosti, nebo trpěli jste tím??? K doktorce jdu až v úterý :(

moncicak26
29. lis 2014

Ahojky taky mne bolí záda na pravé straně.Ale těsně nad zadkem už asi měsíc.Ted jsem 27+3 tt s doktorem jsi to řešila?

terinkaaaa
autor
29. lis 2014

Nee neřešila, zeptám se na to v úterý! Uvidíme co mi řekne

tlapakovalucie
29. lis 2014

Tak ja presne takto v 37 tydnu jela do nemocnice. .nebyla to zss rak hrozns bolest, ale nedalo mo to..tam utz a zjusteni ze uz ledvina nefunguje a zanet..takze vyvolany porod a ATB..radsi si zajdi!!!

ksena
29. lis 2014

Taky jsem v prvním těhotenství měla asi týden bolesti na pravé straně zad + zvýšenou teplotu, raději jsem si zajela do nemocnice (prodělala jsem předtím zánět ledvin už dvakrát) a rovnou si mě tam na týden nechali - kapačky a antibiotika. V těhotenství je potřeba tyhle záněty hlídat, ale když se to včas podchytí, doktoři nasadí pro mimčo nejméně škodná antibiotika.

veri0007
29. lis 2014

@terinkaaaa
@moncicak26 okolo 28 tt mě také bolela záda těsně nad zadkem a taky vpravo🙂 Došlo to do fáze, kdy jsem takové bolesti a nemohla jsem se hýbat, že jsem jela do nemocnice na pohotovost a zjistilo se že se jedná o v té době nehybné SI skloubení. Je to kloub mezi pánví a páteří. Měla jsem obstřiky, naštěstí to pomohlo. Jak se malá vrtěla, údajně mi nějak kopla do páteře a pohla mi s ní. Zkuste se holky na to mrknout, jetli to není tohle. Jinak ty obstřiky jen utlumí boles, neléčí. Je třeba to rozcvičit😉 Ať je vám líp!!! 😉

roseinka
29. lis 2014

@terinkaaaa Mě takhle chytla pravá ledvina minulý týden v noci, strašná bolest. Tak jsem spala na levé straně pomalu to přešlo a jakmile jsem se v noci přetočila na pravý bok, zase strašná bolest. Hned ráno jsem jela na urologii, protože jsem přesně měla strašný strach ze zánětu ledvin a v mém případě byla ledvina naprosto v pořádku, testy z moči také. Prostě si jen malá udělala z mojí ledviny boxovací pytel. Prý když ta bolest přejde, když se spí na levém boku a už se nevrátí, tak by to mělo být jen toto, pokud nepřechází, tak zánět. Raději běž rovnou na urologii, na gyndu nemusíš vůbec chodit, udělají ti sono a bude hned jasno. 🙂

moncicak26
30. lis 2014

@veri0007 No ono mne to bolí jen když delší dobu ležím a chci se otočit a nebo hlavně po ránu.Přes den vůbec nic..

veri0007
30. lis 2014

@moncicak26 přes den mě to bolelo jen občas při nějakém prudším pohybu, jinak jsem to ráno vždy rozhýbala, ale noci, kdy jsem jen ležela a zatuhlo to tak to bolelo pekelně... Ale je jasné, že to může být milion jiných věcí, že můžeš mít jiné problémy😉

tinkad29
17. bře 2022

@terinkaaaa dobrý den, jak to dopadlo? Mám podobný problém

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru