Bolesti v podbřišku v 18tt

marcela2222
19. srp 2016

Dobrý den, jsem v 2. trimestru přesněji v 18tt. Dnes mě začali chytat bolesti v pod bříšku, taková tupá bolest, něco jako při ms, je to normální? Je to moje první těhotenství, tak mám celkem strach.
Děkuji za odpovědi

lenkalechnyrova83
19. srp 2016

@marcela2222 ahoj, ja jsem ted take v 18 a treba dnes mam to pichani taky, ne porad a nemam tupe, ale jedno ostre pichnuti, pak zase klud a pak zase. Ptala jsem se na to dr a je to uplne normalni, roztahuje se deloha, napinaji se vazy, tak bud v klidu 🙂

lenka.han82
19. srp 2016

Ano, je to normalni. Taky jsem to mela, myslim 19.nebo 20.tyden. Trapilo me to 3 dny, pak byl klid. Pak me zas bolelo v podbrisku u trisel - ostra pichlava bolest, kdyz jsem udelala rychly pohyb nebo jsem se chtela v posteli v noci otocit z boku na bok. Jeste to i ted ve 24.tydnu citim. Jsou to vazy a hlavne se vse v tele zvetsuje, tak je to pro nas narocny 😉

lenkalechnyrova83
19. srp 2016

@lenka.han82 me celkove prijde, ze u me ted ve druhem trimestru vice potizi nez v prvnim. Ted me boli kycle, v krizi, krvaci mi dasne, rano tece krev z nosu, no ale co bych pro sviji holcicku v brisku neudelala 🙂

marcela2222
autor
19. srp 2016

Moc moc děkuji za odpovědi 🙂 uklidnily jste mě 🙂

mariva30
19. srp 2016

Ahoj, taky je to moje první, jsem v 15tt. Břicho mě boli jako při ms od začátku. Dle doktora je všechno v pořádku, když nekrvacim. Doporučil mi hořčík, takže kdyby to nepřestávalo, můžeš ho zkusit, je to s ním mnohem lepší..🙂 všechno je určitě v pořádku, neboj..🙂

marcela2222
autor
19. srp 2016

@mariva30 Moc moc děkuji 🙂

sicilka
20. srp 2016

Taky to mam, ostré pichani, nebo bolest jako na ms a tak pořad dokola.. Dneska začínám 20tt, tak asi se to opravdu roztahuje, ale kontroluju srdíčko přes Angel sounds a vše v pořádku. Tak žádný strach 🙂

lenkalechnyrova83
20. srp 2016

@sicilka take pouzivam angelsounds pro klid, nez budou pohyby.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru