Bříška kolem 13 týdne 75kg těhulek. Pochlubte se

denousek
28. čer 2007

ahoj holky...mám dilema....kdo foti bříška tak to jsou samí štíhlounky holčiny...ja mam 74kg a 167 cm jsem ve 13tt a bříško nemám ani náznakem!!tak se bojím jestli je vše v pořádku..já vím že je to individualní ale zajímalo mě udělat takovou anketu 75 kg tehulek jestli už mate alespon malilinké bříško!já ho mm spíše odpoledne takové nafouklé ale po ranu teda nic!!a není ani tvrdé prostě špek a nic....jak to máte vy??děkuji za názotry snad mi tohle téma nezamítnou ptz jsem z toho fakt špatná ☹

mpslunickocz
24. zář 2007

ahoj denousku, taky mam 79kg a brisko mi narostlo jen trosicku a to az ted v 17t 🙂 , takze se neboj, dockas se 😎

terez24
15. dub 2012

JA som tiez v 13tt a mam 75kg od zaciatku a veru, brusko nevidiet. Svagrina tvrdi, ze ini uz brusko na mne vidia (najmä domaci ked sme doma), ale to ja mam pocit, ze to je zatial len moje sadielko, pricom som doma uplne uvolnena a vyfuknuta. A predsa v teplakoch brusko inak vyzera ako v rifliach 🙂

pavlinka21
14. srp 2012

Bud v klidu,já mám 79 kg,169 cm,jsem ve 13 týdnu a břicho mám jen nafouklí,ale taky nic vidět není...ono vykoukne neboj 😀

anonimni1111
28. pro 2018

@denousek Já jsem na tom úplně stejně74,4kg 167cm a tky13tt a vypadam takhle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru