Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

verisek
8. říj 2009

tak ja mam jeste 2 tydny cas, ale pridam se rada 🙂

zuzi82
autor
8. říj 2009

Ahojky veri, je pravda, že do těhulinek na úplném začátku už téměř nepatříme.

katy007
9. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás našla, škoda, že nás zamkly, doufám, že teď jim to už vadit nebude, jinak budeme muset vymyslet nové téma. 🙂

berruna
9. říj 2009

ahojda holky,
co se stalo?oni místnost zamkly? 😕

eriska
9. říj 2009

ahojky, holky..to jsem ráda, že jsem vás našla..
to je pravda..prvni trimestr jsme odkleply, a hura do druhého..🙂

katy007
9. říj 2009

Beru: prý mám shodné téma s dubnem 2010 a že se máme přidat tam, že kdyby každá nová těhulka zakládala album, že se nechce přidat do rozjeté diskuze tak bychom se "ztratily" 😀 ale nás tak někdo hned nezruší 😀

mandragora10
9. říj 2009

ahoj holky,

jak to, ze nas zamkli? 😒 Jaro je preci mnohem sirsi tema nez duben 2010!
Tak hlavne ze jsme se zase nasly 🙂
Jak se dneska mate? Mne normalne ze dne na den vyskocilo brisko....kdyz stojim nebo sedim, jeste to neni videt, ale v leze uz teda docela jo. Je to hrozne legracni 🙂

katy007
9. říj 2009

Mandra: mě taky vyskočilo z ničeho nic, najednou jsme džínovou sukni nemohla vzít sice mě neštrtila, ale i když jsme měla volné tričko byla jsme jasná těhulka a v práci jsme to ještě chtěla tajit tak jsme nosila jediné 3/4 do kterých jsem se nasoukala, ale měla jsem rozepnutý zip a jak jsme seděla v kanclíku tak ještě více, apk byla sranda jak někdo došel a já "nenápadně" zapínala kalhoty 😅 těd mám už týden těhu a je mi v nich super 🙂

soniq
9. říj 2009

ahoj holky, no já jsem si říkala kam jste zmizly všechny 🙂, chvíli mi to trvalo, ale našla jsem vás.
Mě taky dneska nějak vykouklo bříško, vstala jsem, pohladila jsem si bříško a říkám si že je nějaké už lehce zakulacené. 🙂

katy007
9. říj 2009

Holky chodíte do práce nebo jste na PN? Já se trápím v práci, ale snad brzy bude lépe 🙂

Soni: který jsi tt?

soniq
9. říj 2009

Katy: 13+5
já jsem už na neschopence, jelikož jsme dostali novou slečnu vedoucí a tak zjistila, že jsu těhotná tak mě chtěla co nejdřív vystrnadit, tak jsu už týden doma......a jsu možná aji ráda, bývám pořád unavená a nedokázala bych si představit být 12hod v práci.....

katy007
9. říj 2009

Soni: 12 hod? ty jsi dělala nějaké kolotoče nebo jsi měla 8 hod. směnu a tak se ti to protáhlo? Já bych se na PN nedala vystrnadit, leda, že bych to sama nedávala. Raději ještě vydělat nějakou tu korunu, pak to bude celkem zajímavé 😅 z kterého města jsi? nemáš to v pasu.

zuzi82
autor
9. říj 2009

Dobré ranko, jsem ráda, že jste to tak pěkně našly. Večer, když jsem zjistila, že nás zrušili, tak jsem byla celkem hotová. Manža na mě hleděl jak na cvoka. Já pořád přemýšlela, jak to téma nazvat ať nás nezruší znova a ať to snadno najdete. Tak snad se podařilo.
Já jsem na neschopence. Trpěla jsem na migrény a v práci je teď celkem tlak. Vyměnil se ředitel, náš milovaný odešel a místo něho je tam teď nějaké ženská, kvůli které teď chtějí skoro všechny kolegyně, které jsou tam déle než já odejít. Některé už odešly hned, jak šéfík skončil, takže je tam v kolektivu asi dvaceti holek osm nových a to je síla. Jenom je zaučit a neohrozit provoz. Pracuji v bance, takže práce nepočká. Obsluhovat se musí pořád. Tak mě obvoďačka nechala doma, ať jsem v klidu. Doufám, že mě ještě tak měsíc nechá.

soniq
9. říj 2009

KATY: Já pocházím z Brna ale přestěhovala jsem se k přítelovým rodičům a ti bydlí kousek před Vyškovem, jestli ti to něco říká. Já jsu prodavačka v brně ve Vaňkovce a tam děláme 12tky. Je fakt, že tam je fofr, pořád lítáš, něco taháš, přearanžováváš prodejnu atd takže večer jsem byla docela hotová. Já jsem se s ní napřed hádala ale pak přítel řekl že na to mám kašlat, že by mi pak třeba mohla dělat v práci peklo a co mi říkaj holky z práce tak je to pěkná fůrie, honí je tam šíleně a musí chuděry holky chodit i na noční. Mě sama doktorka řekla, že mám být ráda že mi to vedoucí takhle řekla do očí než abych s ní pak měla v práci problémy....

simlenka
9. říj 2009

Ahoooj,to jsem rada,ze jste to nevzdaly.Prijde mi to nespravedlivy,je tu plno diskuzi,kde je par holek samo pro sebe a nikdo je nezamyka,tak nechapu proc nas jo.Mozna ta zmena nazvu bude stacit 🙂 ja vcera obihala nakupy na Vanoce,tak Tercu uz mam temer odbytou,jeste rodice a neco Pajovi,toho uz ale taky castecne mam.Mam pro nej encyklopedii a jeste mu asi koupim tricko nebo kosili od banneru,coby myslivec je na tuhle znacku ujetej! Tatkovi asi koupim dvd Nohavici a mamka si asi bude muset neco vybrat sama,nemam zadnej napad. Nakupujete uz taky nekdo nebo jsem prdla jen ja? Ja citim brisko jen kdyz na nem lezim,jinak na pohled zadna zmena.jo a dneska jsem i spala,zadna nespavost se nekonala,ale nesmim usnout najednou s Terinkou,ale jit spat az po desaty hodine a snad to pujde.

katy007
9. říj 2009

Zuzi: tak pak se chceš zase vrátit do práce? No my tu taky máme celkem divoce, změnilo se vedení větší nároky a navíc hodně lidí chtějí propustit, mě to je už šumák 😀 já se bála loni, naštěstí jsem to tenkrát ustála 😉

zuzi82
autor
9. říj 2009

Říkám si, že přes Vánoce mě budou holky potřebovat a leden a únor s dovolenkama nějak vydržím a v březnu už nasupuji na mateřskou. Ale nevím jak to bude. Jsem po žilní trombóze a příští týden jdu poprvé na vyšetření na hematologii a nevím jak dopadnu ke konci těhu, jestli nebudu muset píchat, každý den injekce, pak bych i musela zůstat doma. Uvidíme jak se to vyvine. Zatím je to ve hvězdách.

simlenka
9. říj 2009

Holky,ja jsem sla na neschopenku temer hned a uzila si posledni mesice klidu a pohody.Dojizdela jsem 90km do Prace a ve vlaku mi bylo desne blivno,tak me doktor nechal doma.No a ted jsem doma na MD.Neumim si predstavit,ze bych zase mela zvracet 3x za cestu do Prahy ve vlaku,brrr!

katy007
9. říj 2009

Soni: tak to jo, pokud jsi byla 12 hod. na nohách tak to bych se na to vyprdla, já jsem 8 hod. na dupě 😅

Simi: já nic na vánoce nemám a ani jsme na ně ještě nepomyslela, ale já vždy si nejvíce užiji tlačenice v obchodě, zatím ani nemám nápady co komu koupit, ale možná teď vzhledem ke stavu, že jsme pořád Gregor tak to budu muset vzít na vícekrát a asi i dříve, do vánoc bychom chtěli mít hotový pokojíček.

ty jo 90 km do práce, mě stačí 20 min. busem, kdyby bylo auto jezdila bych do práce autem, ale snad už brzy bude už je to urgentní řešit! Teď bude hodně využito i jak budeme jezdit po návštěvách, na chatu, apod.

soniq
9. říj 2009

Já taky na Vánoce ještě nic nemám, každý rok si říkám, že začnu dřív a ono zase nic, já to nechávám na poslední chvíli. Ale aspon kdybych věděla co každýmu koupit tak teď když jsu doma bych jsem se rozhodla už něco pomalu nakupovat, ale já vůbec nevím co mám kupovat ☹ .

Teda...já jsem do práce jezdila 47min busem a měla jsem toho taky dost, natož 90km, to jsi byla dobrá 😉

katy007
9. říj 2009

Už máte něco koupeno pro piškotky? Já zatím ne, ale už pokukuji tak myslím, že brzy už dosmýčím první úlovek, jen nevím jakou vel. koupit, aby to nebylo malé nobo na týden nošení.

soniq
9. říj 2009

Já taky nemám ještě nic koupeno, ale pomalu začnu něco málo pro prcka nakupovat. Přítelova maminka už mi něco koupila, ta nikdy neodolá 🙂. Ségra mi poradila kupovat vel. 56, 62, 68.....velikost 50 má jen pár oblečků.....

katy007
9. říj 2009

No já myslím, že ty 50 ani kupovat nebudu sama jsem byla obřík amnža ještě větší takže očekávám že mimčo kolem 3800 g a více 100% bude mít. 😕

soniq
9. říj 2009

já taky vel 50 kupovat nebudu, kdyžtak půjčí ségra

mandragora10
9. říj 2009

Tak ja zatim taky pracuju, v kancelari, do prace to mam 15 minut tramvaji, takze zatim pohoda. Jen prace pro me maji malo a nejradeji by me vystrnadili, ale uz nemuzou 🙂 Chtela bych chodit co nejdyl to pujde, jeste neco nasetrit, at miminku muzu poridit vse, co potrebuje. Ale kdyby v praci byla nejaka "dusna" atmosfera" nebo bych se necitila dobre, asi bych si taky nechala napsat rizikovy. Ale zatim jsem rada, ze jsem cely den mezi lidma, nevim, jestli by mi cely den samotne doma nebylo smutno.

Holky, jak vlastne travite den, kdyz uz nechodite do prace? Utika vam to?

Jinak jsem tenhle tyden neodolala, i kdyz jsem si puvodne rikala,ze pockam aspon na vyslekdy NT screeningu (vyslekdy budou ve stredu pristi tyden), a koupila jsem si zatimv sekaci 2 tricka a 2 bodicka, vse velikost 56. O vikendu to vyperu a uz se tesim, az ty drobounky vecicky budu zehlit. To uz si budu pripadat jako maminka 🙂

verisek
9. říj 2009

a ja kupuju a velikost 50 😅

zuzi82
autor
9. říj 2009

Když se takhle rozepíšete, tak mi to dost utíká a ani nestíhám doma dělat to, co bych měla. Jen nechápu, jak můžete v práci stíhat tuhle diskusi. Kdybych byla v práci tak bych na tuhle diskusi vůbec nemohla, tak i proto jsem ráda, že jsem teď doma a můžu být s vámi.
Já už malinko nakupuji, když někam jdu a taky hledám na internetu výbavičku, něco, co asi koupíme už jsem si dala do alba. Úplně jsem se do těch věcí zamilovala. Ségra tím mým mimčem taky žije a tak plete o dušu. Už máme dva svetříky a jsou úžasné. Vlastně celá rodina tím žije, bude to první mimčo v rodině, takže se moji i manžovi rodiče i sourozenci strašně těší.

verisek
9. říj 2009

hoky muz se vas zeptat kolik jste pribraly behem 1 trimestru?? nekde jsem cetla, ze se jeste nepribira, mne vaha skocila behem 2 mesicu o 2 kila nahoru, posledni mesic je stejna, tak mam strach, aby ze me nebyl takovej muflonek v poslednim mesici 😅 ,jinak si myslim, ze jsem spis drobna, merim 160 a vzdycky jsem vazila tak 47-48kg

zuzi82
autor
9. říj 2009

Buď klidná. Já mám nahoře 1,5 kg. Teď se to posledních 14 dní už taky nehýbe, ale jsem četla, že během 1. trimestru může být nahoře 1 - 3,5 kg (http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k...)

mandragora10
9. říj 2009

verisek: ja zatim nic, ale je to hlavne tim, ze mi bylo opravdu spatne, hodne jsem zvracela a na nic jsem nemela chut, mozna jsem jeste trochu zhubla, ale myslim, ze ted jsem zpet na puvodni vaze a pujde to uz jenom nahoru....taky nechci moc pribrat, jsem oproti tobe hodne vysoka 180 cm, takze necci vypadat jako hroch 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru