Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
20. bře 2010

jj, probudila..😀 ale asi to prckovi nevadilo..mně se spalo hůř, když bříško rostlo, asi, že to byla změna..teď je to v pohodě..no jasně, ta chůze..ta mi dává zabrat taky..mně teda stačí i třeba žehlit a nohy jsou po chvíli jako konve, ale co se dá dělat, že? už to těch pár týdnů /doufám, že míň/ budeme muset vydržet..když bys potřebovala něco zjistit v KB, tak písni..mamča tam dělá úvěry😉 a chcete byteček, nebo domeček? ve slatiňanech, nebo ve svitavách, nebo v CR?

eriska
20. bře 2010

tak stačí, že tam primář zůstává, toho si všichni chválí..🙂 já doufám, že nám budou dělat okna v létě..je to děs, jak jima táhne..ale když je dělali u mamky, tak to měli za den hotový..děda jim to vysekal, takže ani neudělali bordel😉

crawler
20. bře 2010

eri: u nás plánují, že by to mělo trvat 2 max.3 dny v jednom bytě, ale než udělají celou bytovku - nevím - asi budu v SY dobrý 2-3 týdny...Moje mamka taky dělala úvěry v KB, ale už je v důchodu 🙂 Rádi bychom menší domeček a nebo byteček aspoň 3+1...a každopádně na chrudimsku kvůli škole a práci...no, uvidíme...ale každopádně já mám radost, že se v tomhle směru už začíná něco podnikat, páč tady v 2+1 a s tchýní vážně není k hnutí... 😅

eriska
20. bře 2010

craw, to věřím, my máme 2+1 sami pro sebe a mám pocit, že i tak nám je malý 😠 tak už mi volala kamarádka, co je na těch zkouškách se svým přítelem, že Zdenda říkal, ať mi zavolá, ať přijedu..tak nevím..jela bych ráda, ale zase ta hrdost..

zuzi82
autor
20. bře 2010

Ahojky,
je vidět, že jsem neměla absťák sama. Zatím mi ty nové stránky přijdou nepřehledné, ale časem si určitě zvyknu.
Eri: nebreč! K ničemu to není. Já probulela včera celý večer. Naštvala jsem se na manžu kvůli hlouposti, celý den mi bylo nějak divně a on se akorát smál. já se rozbrečela a mu to bylo jedno, tak jsem řvala ještě víc. Utišila jsem se až o půl jedné v noci. Do toho se to naše mímo neskutečně převalovalo, asi když jsem byla neklidná já, tak ono taky. V noci jsme se trochu udobřili, nebo manža se aspoň snažil, ale já už na něho neměla náladu, ale teď ráno už to bylo dobré. Vzbudila jsem se už v šest, pak se vzbudil i manža a když viděl, že jsem vzhůru, tak už taky nespal. Byl milý, tak si mě aspoň trochu udobřil a hezky jsme si ráno v posteli povídali a plánovali, co se ještě musí a co pak bude. Takové ráno jsme už pěkně dlouho nezažili.
🙂

eriska
20. bře 2010

zuzi, tak to jste měli krásné ráno..to já se probudila už o půl 5 a neusnula jsem..o půl 6 se probudil přítel a taky už nespal..tak jsem mu udělala snídani, a pak byl protivný..mě nejvíc štve, že věděl, že tam s ním chci jet, aby tam nebyl sám a on pořád, že ne, tak jsem se s tím smířila, pak zase, ať jedu, tak jsem si připadala jako kráva..no, ale co..se z toho nezblázním..nervy máme občas každý..teď se tam teda jedu mrknout za kámoškou, dám čajík a pojedu dom..doufám, že to stihnu dřív, než mu skončí zkouška..😉ať si nemyslí, že tam hned letím..a zítra bude zase dobře😉
nejhorší je, že jak začnu brečet, tak tomu nejde poručit..ikdyž si říkám, že je to kravina, ať neřvu..tak o to víc brečím....

zuzi82
autor
20. bře 2010

Já vím, mám to tak s tím brekem taky. Uvidíš bude zase dobře. Já se teda cítím hrozně, přeci jen spala jsem jen 5,5 hodiny a večer jsem tři hodiny v kuse bulela, takže mám oteklé oči a taky se necítím zrovna fit. Na oběd jdeme k babi, tak aspoň nemusím dneska vařit. Možná bych mu udělala pstruha (nesnáší ryby a kosti) 😀
U mě je nejhorší, že vím, že se to hned tak nezmění. Je unavený ze stavby a tak nějak nemá už sílu na nějaké moje emoční otřesy. Takže je neřeší a nechá mě na pokoji, a jak víš, to je pak ještě horší, začnu si říkat, že mu na mě vůbec nezáleží, když mu nevadí, že už tři hodiny brečím kvůli němu a tak. To určitě znáš. 😉

zuzi82
autor
20. bře 2010

Eri: užij si to s kamarádkou a pak se ještě zastav. Budu sem dneska nahlížet až do oběda. 😉

crawler
20. bře 2010

tak jsem zpět z nákupu (budu péct broskvové řezy s pudinkem)...jojo holky - já měla brečavý období hlavně kvůli té škole a skrze to, že jsem dost sama (snad se to po auditu zlepší)...a je to náročný - vždycky cítím, jak se mi už derou slyz do očí a jakmile jedna jedna vyklouzne, tak už je to k nezadržení a slzy tečou jako vodopád...a cítím se strašně smutně i kvůli hloupoisti...tak to prostě je, ale miminkám to opravdu nedělá dobře - vyplavujou se nějaký ty negativní hormony do krve čili se dostanou i do jejich krve...no ale když tomu nejde poručit :-/...

zuzi82
autor
20. bře 2010

Jo jo, je to těžký. Já jsem sama vlastně pořád. Manža vstává v šest, jede do práce a když přijde domů, tak si zaleze do patra a dělá. Dolů přijde až tak kolem osmé, takže jsme spolu tak dvě a půl hodinky denně. A to, když jsme oba studovali, tak jsme byli závisláci, kteří spolu tráví celé dny. Rozešli jsme se vždycky jen na přednášky a cvičení. 😉 Pak manža nastoupil do práce a to byla zatěžkávačka. Jezdil na sedm do Havířova a v práci končil tak v sedm večer a pak ještě hodinku domu. Takhle to vydržel rok a pak si našel něco jiného. Jenže přišla stavba, takže zase smůla. Dokud jsem dělala na stavbě i já, tak jsme byli aspoň spolu, ale teď nahoru vůbec nesmím (leze se zatím po lešení, ještě není schodiště). ☹

crawler
20. bře 2010

zuzi: my byli taky závisláci - když jsme spolu začali chodit, tak jsem byla na gymplu a manža na vš - k sobě jsme to měli 70km, takže jsme se vídali jen 2x týdně na 3-4 hodinky...šla jsem kvůli němu na vš do pardubic, chodili jsme spolu na přednášky (což bylo super - já na filozof.fakultě a on na dopravce - doteď si vzpomínám na semináře aplikované matematiky, kde jsem seděla jako jediná holka a koukala na tabuli jako vyoraná myš 😀)...tak jsme se vídali o něco víc, pak svatba a manža jako absolvent 1/2 roku bez práce čili 1/2 roku jen a jen spolu - paráda a teď šok v podobě práce, kdy manža jezdí na 7.00 a přijíždí před pátou a někdy i dýl...no a spát chodí po osmé, páč on potřebuje mít aspoň těch 8 hodin spánku, aby mohl fungovat...No, ale zvyknu si...a pak budu mít mimíska a to mi bude hned veseleji 🙂))

andrea110409
20. bře 2010

Ahoj holky tak jak tak koukám tak jste neměly ani jedna nic moc den 😒 To já v pohodě, v poledne jsme uvařili a moc jsme si pochutnali a odpoledne jeli na oslavu narozenin kde jsme byli doteď. Dost se povedla a dokonce i dárek co jsme vymysleli se líbil a tak jsme dobře naladění a manžel malinko napitej 😉 Všichni mě tam obdivovali, že to tam s nima zvládám a že jsem pohyblivá a v pohodě.....je fakt, že sem tam vydržela posedávat 5 hodin, ale ono to bylo opravdu moc fajn. Tak všem přeju ať se nálada zlepší a ať je ten zítřejší den první jarní lepšavější 😎

eriska
21. bře 2010

zdravím vás, kočky,

tak na nás vykoukla deštivá neděle..no, jako ta moje včerejší nálada..přítel zkoušku udělal, takže je ofiko myslivec, aby nebyl, když místo čajíku jsem tam zvtvrdla 4 hodiny, než bude vyhlášení, do toho jsem musela koukat na to, jak tam okouzluje dvě blondýny z toho jejich kurzu (ale kámoška tvrdila, že ty blondýny tam od rána jedou po všem, co mám dvě novy a něco navíc mezi nohama😀 ale zase jsem si s ní suprově pokecela...dlouho jsme se neviděli..všichni hladili bříško, a jak píše an, obdivovali, že tam s nima jsem tak dlouho, že ještě stojím na nohou..pořád čekali, kdy je mrňous kopne a nenechali si vysvětlit, že my prostě nekopeme😉 a co je zajímavý, tak nejvíc na bříško sahali chlapi🙂 no a po pár panácích přítel chodil, hladil bříško a rozhlašoval, že tam je budoucí myslivec😀 takže i když ze mě nějak naštvání nezmizelo, byl to příjemný den, nakonec jsme se stavili ve slatiňanech na obídku, pak popřát dědovi k svátku (dokáže si toho mýho představit, v 5 hodin odpoledne, když od rána panákoval)no a nakonec šel do hospody a za mnou se stavila kámoška, tak jsme koukaly na miss a kecaly..a pak si v 11 zavolal tatínek, ať s pro něj otočíme do hospody, do vesnice, která je asi 10 km od nás, tak jsem pro něj jela a tam čekala další půl hodiny, než se vykecá..a dneska ráno vstával už v 6 hodin, no, zabít málo😉 a já bych zrovna spala třeba ještě hodinku..a to bylo naříkání, kde ho píchá, co ho bolí, že už nepije,atd..třeba to taky znáte..ale zase je děsně roztomilý 😅 tak holčinky, já frčím uklízet, odpolko se asi staví strejda a namantuje úchytky do kuchyně, tak ať mě nepomluví, že mám doma bordel..

krásný zbytek neděle přejeme😉

zuzi82
autor
21. bře 2010

Tak já taky zdravím při neděli,
teda Eri, ty jsi pohodářka, to já bych byla asi naštvaná ještě dneska. My byli včera u babičky na obědě, protože děda byl Josef, takže, kdyby se toho dožil, tak by slavil jeho svátek. Byli jsme tam od jedné až do devíti a musím říct, že těch osm hodin už byl celkem záhul. Hrozně mě mrňous tlačil do pravých žeber, takže, když jsme přišli domů, byla jsem fakt šťastná, že si můžu lehnout a trochu to tělo natáhnout. Ale u babičky byla legrace, tak to bylo fajn. Do postele jsem lehla a okamžitě "umřela" 😅
Ale dneska mě od rána trochu bolí hlava, tak jsem pořád taková přejetá. Taky bych měla uklízet, ale obávám se, že budu ráda, když vyžehlím prádlo a pak udělám večeři. 😅

eriska
21. bře 2010

zuzi, pohodářka určo ne, jen si teď, když je prďolka v bříšku, říkám, že když se budu čertit, tak on to vycítí a pak se bude čertit taky..takže se snažím vždycky co nejdřív vykašlat na blbou náladu a někdy to je pro mě dost těžký, já jsem spíš výbušná a když se naštvu, tak to nedokážu jen tak spláchnout, ale mímo mě mění..uvidíme, jestli mu to vydřží...už máme úchytky v kuchyni a máme tím pádem hotovou kuchyňskou linku..a je faaaakt moooooc kraaaaasna🙂 ještě teda chybí rampa s bodovkama, ale to je maličkost..ta se nepočítá😀

evuss
22. bře 2010

Dobré ráno všem,
teda sleduju, že s váma ty hormony pěkně mlátí,co 🙂 Ale zase bude dobře. To já musím zaklepat, že docela v pohodě. Teda už se mi taky stalo, že se na mě manža škaredě podíval a bylo po náladě, ale bylo to asi jen jednou nebo dvakrát. A stejně to mám i s těma negativama těhu. Oteklý nohy jsem měla jen jednou a když pominu prckovo zákeřňácký kopání tak si nemůžu na nic stěžovat. Doufám, že takhle budu moct mluvit i o porodu😀

Jinak u nás taky nic novýho. Prcek řádí furt stejně a už se těšíme na středu, kdy jedem na kontrolu do porodky tak doufám, že budou dělat utz a že prcka uvidíme. Ono po 15týdnech nebo jak je to dlouho od velkýho utz ve 20tt, by bylo na čase 🙂 Ale kdyby ne, tak ten měsíc už to snad vydržíme.... Už se taky pomalinku učíme nechodit do práce a být doma. Min. týden jsem byla tři dny doma a teď to tak vypadá taky. Přestávám zvládat odpolední jízdy v přeplněným buse a hlavně když se udělá teplo. V pátek sem se nestačila po cestě dom divit. Autobus narvanej, teplo k padnutí, chytla jsem místo na sednutí, ale byla tam taková stará paní a nikdo se nezvedal aby ju pustil sednout, nemohla jsem se na to dívat, tak sem to nevydržela a pustila ju. Stála jsem vedle pána, kterej měl něco s nohama, takže tak tak stál a když se uvolnilo místo tak jsem mu dala přednost. No a myslíte si, že by třeba někdo pustil sednout mě... Pche ani náhodou, stála jsem tam v ruce bundu kabelku a igelitku a řikala si ať už su venku, páč ten vzduch začínal být fakt hustej. No prostě hrůza, kolikrát si říkám, jestli to těm lidem není blbý. A to se ještě některý kráčmery zastaví v uličce a chtějí aby ho člověk obešel, v té úzké uličce a s břuchem, no sem se musela řechtat 😀 No ale přežila jsem a poučila, takže teď do práce jen vlastním autem 🙂

andrea110409
22. bře 2010

Evus: s tím cestováním mi naprosto čteš myšlenky, já si bohužel vyberu dobu kdy jede nejvíc důchodců a pak to mám naprosto marné. nejhorší, že jsme nepoučitelná a pravidelně vezu i nákup, který má tak kolem 5 kg a to už se pak blbě chytá stabilita. 😉 Jak vidím, ake ty autobusy tak jsem rozhodnuta, že s kočárem městkou jezdit pokud možno nebudu. Mám to docela blízko do centra a zbytek vezmeme procházkou. Nedovedu si totiž představit, že bych se do něj vešla a ty nervy jestli do někoho netluču mi za to nestojí 😎

eriska
22. bře 2010

Dobré ránko,
je to super, že jde koník, aspoň můžeme s prckem u vás posnídat😉 dneska to odnesly toastíky s jahodovou marmeládkou, babička mi dala poslední domácí, tak ji nemůžu jen tak nechat ležet v lednici,že?😀

evi, an, vůbec ty cesty busem nezávidím, to musí být pořádná otrava, nejhorší je, že ty lidi si fakt stojí na vedení..mě vždycky točili puberťáci, mladý, celý den dřepí ve škole a sednout nikoho nepustí..já zase měla štěstí na jednu starou paní, která dost, no ne zrovna voněla a vždycky si sedla ke mně a povídala a v zimě, když se nevětrá, tak nebylo o co stát..

tak, půjčila jsem si od ségry skvělou tašku, tak jdu do ní přehodit věci do porodky a zkouknout, jestli tam je doopravdy všechno podle jejich seznamu, co tam nebude podle toho mého, tak přiveze přítel..

včera jsme postavili postýlku, dneska ji umyju a hodíme ji do ložnice..ještě, aby včas přišla matrace a povlečení z mamitati..už to je skoro měsíc..☹

andrea110409
22. bře 2010

eri: mě postýlku mají přivézt naši teď o víkendu a pro změnu se modlím aby se nám vešla do ložnice 😉
Včera věčer mě prďolka pěkně trápil a bolestma v močáku jsem málem lezla po stropě. Začínám mít pocit, že si tam sebou přibalil nějakou motyčkou a tou mě vždycky bolestivě dloubne.
Jinak mám od neděle v břiše pěkné rošambo....nevim čím se to stalo, ale mrňous se asi snaží mi udělat dodatečně nějaké strie nebo co 🙂 jeho systém protahování nohy a ruky naráz je naprosto "luxusní" 😎

mandragora10
22. bře 2010

Dobre ranko holky,

to je fajn, ze konik zase funguje 🙂
Ja cely vikend marodim, mam silenou rymu a kasel....nejsem si vedoma, ze bych nekde nastydla, tak se trosku bojim, aby to nebyla alergie na jarni pyly. Jeste ze mimcu to evidentne je jedno, porad se tam vesele hybe, obcas si natahne nozicky a ze mamca prska a kasle mu nevadi.
Vcera jsem si jela pro nejaky sirup na kasel do lekarny, tramvaj plna, ja mela rozepnutou bundu, takze bricho videt urcite bylo a nikdo me taky nepustil sednout. A to jsem stala nad sedadly urcenymi pro tehotne a duchodce a na nich sedely pomerne mlade zenske...ale delaly, ze me nevidi, lustily sudoku a cetly knizky. No co s tim nadelame, ze? 😉

andrea110409
22. bře 2010

Jinak je u nás holky ale naprosto nádherné počasí, zrovna sem byla želvám venku pro nějakou tu první trávu a bylo krásně teploučko. Jen je to po té zimě ještě smutné a špinavé a ty bobky po psech ...to je příšernost. Tloukla bych za to lidi přes ruce.

janinka22
22. bře 2010

Ahoj holky! Jak se máte?
Tak se hlásím po dvoutýdenní odmlce.. koupelnu se záchodem máme hotovou,jen nějaký detaily se ještě dodělají tento týden. Tak jsem ráda že to máme za sebou,bylo to něco,nebýt dva týdny doma 😒 týden jsme byli u našich a týden u babičky,no řeknu vám-doma je doma! Jsem moc ráda že už jsme zpět. Ještě ale chceme vymalovat předsíň když ji máme tak vyklizenou. Měli jsme to udělat o víkendu,ale manžu chytl nějakej vir či co a od páteční noci zvracel tak,že sme museli v sobotu ráno jít na pohotovost,kde dostal injekce a prášky-prý to už nějakou dobu řádí-zvracení,průjmy.. ale prý se tu prasečí chřipka zatím neobjevila.
Teda povím vám,že tyto nový stránky mě nevyhovujou,byla jsem zvyklá na tamty a navíc když jsem tu po nějaké době tak o to hůř se orientuju asi.. no zvyk je zvyk,že.. ale kvůli mě to asi zpět nevrátí 😀
Tak konečně je teplo že! 🙂 Já jsem moc ráda. Řeknu vám že mi to teď ale strašně utíká,už se nám to pěkně krátí! Začínám mít občas stavy obav z toho co bude.. ale už bych chtěla mít porod za sebou..
Joo hodím sem aktuální fota,jdu to stáhnout do počítače..
Dočítat vás nebudu..za ty dva týdny jste toho musely napsat..to bych četla kdoví jak dlouho 😎

andrea110409
22. bře 2010

Holky taky sem si rikala ze bych uz mohla dodelat svatebni album. Rikala jsem jak na nem budu delat na materske a jeste jsem na nej ani nesahla .....a uz to bude rok co jsme manzele. Tak se na to asi dneska vrhnu aby to nedopadlo jako u nasich, kteri ho maji rozdelane do dnes a pritom jsou uz pres 30 let manzele 😀

eriska
22. bře 2010

an, tak nevím, ale protahováním prcka asi strie nevznikají..ten náš prďola si vesele hoví na pravé straně, občas se protáhne doprostředka, vytvoří na břichu nějaký patvar, až jsme z toho oba dosti vysmátí, ale strie mám na bocích a v podbřišku..

man, alergoška to klíďo může být, přítele trápí už od soboty, vždycky mu začně s prvním sluníčkem a končí tak po dvou měsících..a nejvíce ho dráždí v noci, takže se můžu zase připravit na probdělé noci..a pak mímo a to se už vůbec nevyspím☹

jani, tak přihoď fotečky nové koupelny😉 ať se pokocháme

zuzi82
autor
22. bře 2010

Dobré ráno,
Jani, vítám tě po dlouhé době. Tak už to máte doma krásné. 🙂 Na fotečky se těšíme. Ještě by se mohla objevit Kostička, taky tu dlouho nebyla, tak snad dneska. 😉
Holky, tu hromadnou vám vážně nezávidím. Není nad jízdu autíčkem.
Taky už mám tři dny problémy s močákem. Mrně si tam asi hlavičkuje jako ve fotbale.
Evi tobě už naskočil 38 tt, takže už to klidně může být. Máš už nějaký pocit, že by se to blížilo?
An: já jsem si dala závazek, že do porodu dám dohromady fotky ze stavby, ať je můžeme dát vyvolat a jsem tak asi ve čtvrtině a týdny letí, tak nevím. Dneska se k tomu nedostanu, musím žehlit poslední vyprané plenky, uklidit a na netu postahovat nějaké doklady ke kolaudaci, tak možná zítra. 😒

evuss
22. bře 2010

Jé An tak na to se taky už rok a půl chystám 😀 A to mám ještě rozdělaný stavební, který dělám i s komentářem v powerpointu a asi 2měsíce zpět jsem si omylem ten soubor smazala aniž bych to měla vytištěný, takže můžu asi půl roku průběhu stavby zpracovávat znovu 😝 No ale hlavně jak zůstali fotky. Tak hodně zdaru!

evuss
22. bře 2010

Cože to už tam mám 38tt 😕 Sem to teď nějak nesledovala 😅 Jdu se podívat do kalendářu, jestli mi to tady dobře počítá 😀

andrea110409
22. bře 2010

eri: já to spíš myslela tak že zkouší elasticitu kůže 😉 Nekdy mám pocit, že budeme mít chobotničku protože má snad ruce a nohy všade...těžko se mi pak kontroluje jeho poloha 😉
Jsme ráda, že i ostatní lidičkové mají moje resty a to bych pomalu měla zakládat album prďolkovi. Zařekla jsme se ale, že to neudělám dřív dokud nebude na světě, nejsem pověrčivá, ale tohle sem si nějak vnitřně dala jako závazek. 😉

evuss
22. bře 2010

Tak už se lekla. V kalendářu mám napsáno 37tt, takže mě to taky nějak předbíhá 🙂 Ale jinak se Zuzi moc cetím, že bych měla před porodem. Občas teda nějakej slabej poslíček přijde, ale je to jen mžik a velmi málo, tak nevím, no. Doufám, že takovej "slabej" bude i porod 😀

Holky s fotečkama bytečků a baráčků šup sem... Zrovna řeším obklady do koupelny tak ať se nechám nainspirovat 🙂

Jani pěkný bříško.

An: taky budete mít chobotnicu? 😀 Su ráda, že nebudem sami. To by jeden někdy neřek co se dá udělat s dvouma nohama a dvouma rukama, co😀 Su zvědavá co nám ve středu řeknou jak prcek leží, pár typů mám,ale občas se fakt nestačím divit, že to není možný, když tady má hlavu jak může mít tady nohy 😀 No prostě sranda

janinka22
22. bře 2010

Holky,až to bude komplet tak to vyfotím.. chybí nám důležitá část - zrcadla.. přijdou je nalepit ve čtvrtek,tak se moc těším,bez toho to prostě není ono. Navíc jsme zjistili že nám někde teče záchod,dneska má přijít vodař se na to podívat..
Mě asi taky začla alergie nebo co,už mám dva týdny rýmu,prvně jsem myslela že jsem nachlazená,ale teď o tom silně pochybuju,je to jasný-alergie jak vyšitá,jaro už začlo..musím zajít na alergologii,jestli se smí vůbec něco brát v těhu..
Joo mě taky čeká ještě vyvolání fotek ze svatby a vytvoření alba 🙂 měla bych se na to vrhnout.. předchystaný už to máme,jen to dotáhnout do konce..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru