• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co nás čeká po 13. tt?

26. srpna 2013 
craw: no hlavně aby všechno probíhalo dobře a mělo to odpich. Nejhorší je asi když to stagnuje, to je pak na hlavu a člověk má pocit, že to nikam nevede.
Na monitor jsem taky moc zvědavá snad se prďolka předvede a budeme dobrý. Velkou radost mi udělali výsledky toho testu na streptokoka, protože po těch testech na cukrovku jsme už byla nějak znechucená.
U nás to na porod zatím nevypadá a mám dost nízkej tlak. Zrovna dneska řikala sestřička že v 38 tt ještě tlak 95/70 snad neviděla :slight_smile: No s tím holt nic neudělám a to jsme přišla do ordinace pěšky :sunglasses:
30. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky monitor je v pohodě, přiloží vám na břicho dva přístroje jeden měří mimi, druhý činnost dělohy. Budete slyšet jak mu hezky bije srdíčko. Jenom by tedy měl být mimís vzhůru, tak sestřička přišla a říká vzbuďte se miminko a já no to jsem zvědavá když nemám čokoládu, ale trochu jsem ho pošťouchala a byl vzhůru:slight_smile:.
30. bře 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám zprávy od Erisky!...píšu...
30. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piš, piš. Já jsem napnutá jak kšandy. :grinning:
30. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi Zuzi82, že dostala od Erisky sms, ale bohužel jim nejde počítač, jak na potvoru, tak Vám to ventiluju:
Eriska jela opravdu do porodky, bolesti byly nepravidelné, ale vždy do 5 minut...

tak uvidíme, co bude dál!

Ježiš, já tý holce držím pěsti!!! :grinning:
30. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš tomu říkáš zprávy :grinning: To jakože rodí, nerodí, co se děje :grinning: No to já držím palce taky jak vzteklá.
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jasně...
Já to pochopila, že rodí.
30. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Eriska to psala Zuzce kolem deváté a kdyby ji poslali domů, tak už by Zuzce dávno napsala, takže i ona si myslí, že rodí...
30. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, já jsem asi trochu zabržděná, tak doufám, že brzo napíš, že je prcek na světě a že ji nebude moc dlouho trápit.
30. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,

dneska to tady bude napinavy :slight_smile: Tak uz se nam to fakt rozjizdi...to je mazec. Tak na moc Erisku myslim.
Ja byla s kotnikem u doktora, je to opravdu vyron, ale jen lehky, takze porod se sadrou se konat nebude :wink: Mam si to ledovat, mazat masti a do dvou dnu to zacit zatezovat, tak snad to bude ok.
Na monitor jdu poprve az v patek, tak jsem na to taky zvedava, snad mimco nebude spat....zrovna po ranu si rado prispi a budi se az pred obedem.
30. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky na Erisku moc myslim. Uz se to tu zacina hezky rozjidet :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja jsem jeste posledni 2dny v praci a pak uz konecne nastanou ty velke pripravy a hlavne odpocinek, uz toho mam v praci plne kecky, nemam vubec zadnou energii, tak snad ji stacim jeste nabrat nez se prcek rozhodne jit ven :grinning:
30. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu nakouknout a Eri asi vážně rodí ty jo. Moc na ní myslím a držím palce, nebo je tu ještě možnost, že je napíchnutá na monitorech a čekají co se z toho vyvrbí, min. st jak jsem byla na monitoru byla tam paní co měla/neměla kontrakce a už bědovala sestře, že je po 4 na tom monitoru a zda by ji ala alespoň něco k pití, že ji už nen dobře,
Tak uvidíme zda bude malý dneska na světě nebo jen plaší maminku. A PA nám říkala, jak se rozjedou průjmy tak se většinou brzy rodí - tělo se čistí a připravuje.
30. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR POZOR !!!!

MÁME DRUHÝHO PRCKA!!! TOMÁŠEK MÁ 50CM A 3450G !!!! MOC GRATULUJEME ERICE!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem z toho holky úplně mimo mísu...právě mi psala a mobil mi málem spadl na zem!....
30. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak to je husty, to byla rychlovka, uplne z toho mam husi kuzi :sweat_smile: , ale samozrejme mooooooooooooc mooooooooooooc GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska je uplnek, takze :grinning: , ktera budete dalsi :grinning:
30. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo nekeceeeeeeeej, tak to obrovská gratulka, to je holka šikovná a ani to nebylo tak moc dlouhý. Ještě jedna obrovská gratulka. :grinning:
Jinak miry jsou to naprosto ukazkovy :sunglasses:
NEKECÁÁÁM....jsem vedle jak ta jedle!!!! Zvládla to holky statečná rychle! Teď si ale počkáme na podrobnosti:slight_smile: Půjdu za ní osobně - dneska samozřejmě ne, to budou odpočívat, zítra se jí tam nahrne rodina, tak jsem si říkala, že ve čtvrtek bych se za ní stavila s foťákem :grinning:DD
30. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je nádhera, to byl krásně rychlý porod....tak hlavně hooodně zdravíčka :wink:
30. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se to tady chystám napsat a craw mě předběhla!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To je holka šikovná! To bylo rychlý,že!!!

Tak hlavně, aby byli zdraví!!!
30. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já se zblázním. Od rána vás dočíst byl docela záhul, sem byla napnutá jak kšandy. Erisce samozřejmě ty největší gratulace a ať jsou oba zdraví a silní. No prosím, to asi ten úplněk a to včera řikala, že to ještě určitě nepřijde :slight_smile: No já se zblázním, začíná to tu nabírat obrátky. Tak šup holky, kdo dál? :grinning:

Jinak mi byli na kontrole a už jsme hlavičkou dolů, ufff. Sice je ještě pořád nahoře, čípek 1, ale s tou polohou mi to naše robátko udělalo radost. Jo a našli mi streptokoka, takže jsem dostala nějaký vaginální antibiotika (vypadají jak vajíčka) takže každý večer léčba a pak při první době při porodu se to prý dává nitrožilně. Ptala jsem se jestli je to špatný a prý ne, má to asi každá třetí mamča, takže to bude určitě v poho jen hold budu taková obrácená slepice :grinning: Vajíčka si budu strkat do sebe :grinning:
30. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erisce, gratulacééééééé :grinning: Ta se má, to je prima, že to bylo šup šup :wink: Vždyť on se narodil snad za 3 hodinky :slight_smile: Supééér!!
30. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/album/bakesatko/5123526/

a aktualizace tabulky - tak se mi to líbí holky šikovný! a šup šup ať nás tam je víc :grinning:DD
30. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted si tak uvědomuju, že Eri měla termín o den dýl než já, tak nevim jestli si to nemám brát osobně :grinning:
30. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osobně si to neber, ale tašku si projistotu připrav ke dveřím. :grinning:
30. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Andy, tasku si priprav , uplnek dela divy :grinning:
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: předběhla viď?:slight_smile:) no co naděláš holka - ten váš se v bříšku šlechtí...eriska Tomáška vyhnala tou včerejší procházkou:grinning:DD....já jsem zase nepostřehla změnu jména - páč to měl být Martínek, ale asi to Erika zmiňovala a já to nějak zazdila...No každopádně toho Tomáška nemůžu rozdejchat a zvládla to holka fakt hodně rychle...i když mi teda přesně nevím, jak dlouho od noci si ty kontrakce "užívala"...já bych chtěla, aby už byla u netu a nejlépe s webkamerou a všechno nám povyprávěla :grinning:DD
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si pomyslím, jak tady včera nebo předevčírem psala o tom, že sestavuju postýlku a to ještě nic netušila :wink:
To je tak krásný!
Holky, teď Vám to půjde jedna radost...
30. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu juknout co nového a jak vidím od Craw album tak je mi jasné, že tam proběhla aktualizacea je to tady.

Moc Erisce gratuluji a závidím k tam rychlému porodu já chci taky tak rachle.

Craw: až za ní půjdeš tak ji moc pozdravuj, že gratuluji. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tak Eričce velkáááááááááá gratulace a tedy to je rekordní čas. Já jsem opravdu myslela, že má jenom poslíčky a ono ne, ono je to Tomášek:slight_smile:. Míry ukázkové. Tak nás Craw informuj, kdbyby ještě napsala.
30. bře 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, kdyby se ještě ozvala, tak hned startuju kompa...taky jste z toho tak rozhozený? Já si terď četla všechny příspěvky, co včera napsala a je to fakt síla...normoš mě mrazí :confused:

no na mě z toho snad přijde taky porod :grinning:DD
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek