Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
22. dub 2010

Mer: neboj, já jsem taky špekoun a možná ve 13. nebo 14. tt už jsem o něm věděla. Pak si všimnul i manžel a kolem dvacátého už to bylo vidět normálně. Dočkáš se a pak se budeš těšit, jak už zase vidět nebude. Tak jako my 😀

eriska
22. dub 2010

tak nejdříve, mer, ty jsi s námi od začátku, takže sem patříš..ba dokonce dřív,než jsem tady byla já..takže o to bych strach neměla.. a ikdybychom byly na kojencích, tak k nám pořád patříš..😉 ono, než bychom se tam všechny slezly, tak ty tam budeš co by dup..vidíš, holky přenáší, mimískům se z bříšek nechce..holt je jim u maminek dobře, a oni je potvory všemožně vyhánějí.. 😅

jani, my nesexíkovali ani nepamatuje..odhaduju řádově měsíce..přítel se strašně bál, aby prckovi nějako neublížil..měl v sobě takový blok..a to přece nemá cenu ho nutit..nic by z toho neměl a lámat to přes koleno, jen proto, aby se prcek dostal ven, nebo proto, že je zrovna chut, to se mi nechtělo..počkám si po šestinedělí, to to bude stát za to..ještě, aby tomínek chrupkal..ale aby mu zase nevadilo, že spí vedle nás v postýlce..to bude asi takový divný.. 😕

an, souhlasím..ted můžeme holkám závidět klidný spánek, plánování, atd..

jinak, maminky, vlastně i těhulky, pomoc..co na potníky? tomínek jich plnou hlavičku a já nevím co s tím..a řepík nepomáhá☹ a mně je ho děsně líto..

eriska
22. dub 2010

mer, já jsem taky samý špíček..před těhu, 74 kg, ted mám 73,5..je krásné se vážit ráno 😀 😀 😀 neboj, něco necháš v porodce a s kojením a nestíháním jídla..to je ta nejlepší dieta😉

janinka22
22. dub 2010

zuzi - 😀 tak to jo teda.. no já bych si teda ale ještě před porodem taky ráda zasexovala, páč po porodu určitě sex nebude minimálně 6 týdnů.. no tak uvidíme, nutit ale manžu taky nechci, spíš čekám že na to přijde sám, ale to bych se asi nedočkala 😀

andy - právě si nejsem jistá tím, jestli to ten můj má jako tvůj - nějakej blok kvůli malýmu, nebo ho spíš právě taková nepřitahuju,víš ☹

eriska
22. dub 2010

jo, přidala jsem fotečku, jak si ted tomínek chrupká...si tu s vámi píšu, říkám si, že je podezřelé ticho, jdu nakouknout a on si spinká..tak toho jdu využít a nachystat oblečko na vycházku za craw😉..at jsme fešáci a líbíme se😉

janinka22
22. dub 2010

eri, a to ti to nechybí? Mě se kolikrát totiž i zdají erotický sny, asi mi to právě chybí.. no už se těším až porodím a budu mít po šestinedělí, ale to si ještě počkám .. 😀

eriska
22. dub 2010

jani, je to určitě blok..on to třeba jen nechce přiznat, že se o vás tak bojí..navíc, ty skoro žádné bříško nemáš, takže tím to určitě nebude..navíc, třeba přítel říkal, že to bříško mu přijde sexy, že se mu mooc líbí, že by sexíkoval hned, ale že se prostě bojí, a veškeré vysvětlování, že mu neublíží, bylo prd platný..jani, on sexík ani stíhat nejde..párkrát jsme se pomazlili, já opět měla smůlu, že..když už v bříšku není prcek, tak očistky..(ikdyž, už jen lehounce..tak třeba bude brzo konec) ale prý se bude bát i potom,jak mě šili, tak prý aby to nějak nenatrhl 😀 je to ustaraný zlatíčko..

eriska
22. dub 2010

jani, chybí..a sny se zdají taky..tak si říkám, že si "to" užiju aspon ve snu..ale v těhu jsem ho fakt nechtěla nutit a ted to nejde..ikdyž si myslím, že očistky brzo skončí..přes noc třeba na vložce už nebylo nic..ale nevím, jestli sexíkovat..asi je lepší počkat po šestinedělí,co? vydržet se to dá..pro jsou horší věci, než nesexíkovat..

mercedesse
22. dub 2010

eri: děkuju, to bylo od tebe tak hezký. Mě jako dieta pomáhá už teď to, že jsem doma a pravidelně se najím. Takže sice břišoun vyskakuje a prsa rostou, ale mám asi o 1 kg míň. Nic moc, ale hlavně, že moc nepřibírám. I když je ještě brzo to posoudit. Já se těším, až se budu moct pochlubit pořádným těhu bříškem, tak doufám, že se prokouše brzo. 😀

janinka22
22. dub 2010

je to hezký jak se bojí, ale to si teda ženská pak moc neužije, když se chlap o ni tak přehnaně bojí 😀 no snad máš pravdu a ten můj se taky jen bojí.. doufám,že mi nechodí sexovat někam jinam..

andrea110409
22. dub 2010

eri: na potniky mi radili jen čistit čtverečkem a lihem. Jinak bohuzel netusim.
mer: ja sem taky špekoun a od 5 měsíce to bylo sakra vidět ......té mé kamarádce to spíš vadí protože chtěla v práci novinu oznámit až po prvních testech ...což jí chápu, udělala jsme to stejně.
Jani : neboj já myslím, že to chlapi tolik neřeší a kor u tebe máš stále hezkou postavu a jen doplněnou o to bříško.
A než se trápit tak si o tom spíš promluvte.

crawler
22. dub 2010

Johohohó - téma sexík se rozjelo 🙂
jani: nic si z toho nedělej😉 každej chlap je jinej...U nás je jediným problém stres - pokud má toho moc v práci (nebo předtím s hledáním práce), tak to prostě nejde...Ale jinak to máme bez problému a mého manžu to těhu bříško naopak rajcuje 😀 Co se týče poloh, tak ikdyž nemám bříško zrovna malý, tak se dá i misionář a chlap si trénuje svaly na pažích 😀 no a pak je přehršel jiných možností, ne? já jsem teda poslední týdny fit, ale když mě všechno bolelo, tak bych neměla náladu ani za nic...Jinak samozřejmě bez ochrany - na co taky ochranu? otěhotnět už nemůžeme...Prostaglandiny ve spermiích jsou tytéž látky ve vyvolávacích tabletách, ale jak říkám, působí jak na koho😀

zuzi: dívala ses na diskuzi o tom nápoji? No mě se do toho nechce a taky doufám, že by mohla zabrat procházka 🙂

janinka22
22. dub 2010

eri,mě doktorka říkala, že mám přijít na kontrolu po šestinedělí a s pohlavním stykem počkat až po té kontrole.. asi aby radši viděla že je vše ok .. tak bych počkala určitě, lepší než chytit třeba hnedle zánět apod. ..

janinka22
22. dub 2010

holky, tak vám každopádně děkuju za povzbuzení 🙂

mercedesse
22. dub 2010

Jani prosím tě, kam by asi chodil, když má doma takovou kočku. S tebou cloumá hormón viď. Podívej u nás, od početí nic a asi budem muset vydržet až po šestinedělí, to má miláček teda vyhlídky, já teď ani moc chuť nemám. Bojíme se oba, takže občas jen já pomůžu jemu. A to jsem teprve na počátku. Třeba pak teda taky budem prcka vyhánět, ale to je stejně za dlouho.

crawler
22. dub 2010

já jsem četla na nějaký diskuzi, jak jedna ženská se s partnerem milovala hned v den propuštění z porodnice (čili 3.nebo 4.den) /ale oni oba byli i před tím v tomhle dost hyperaktivní -pro mě nepředstavitelně/ no a mudra ji seřvala, že si teda pěkně koleduje (záněty, infekce, atd...)...Jinak myslím, že není zcela nutné dodržet 6 neděl, ale jde o to být úplně zahojená a po skončení očistků...Ale taky si osobně myslím, že na milování těch 6 neděl nebude podech - že se spíš oba budeme sžívat s novým členem domácnosti + nevyspání atd...

Jinak maminky - řešíte nějak antikoncepci, když budete kojit? já to tady řešila na diskuzi, protože jsem v tomhle přeci jenom trochu jinej exot, ale zajímá mě, jakou zvolíte vy?

mandragora10
22. dub 2010

Dobre ranko tehulky i maminky,

ja jsem pro zustat taky zatim tady a az odrodi vsechny kvetnovky, tak pak muzeme diskusi zavrit a presunout se jinam...no a Merci samo sebou vezmeme taky 🙂
Janinko....spineni po vysetreni je docela bezne, kamaradka co chodila se mnou do poradny v porodnici, to mela po kazde.
Zuzi, Mis, Craw.....mne porodni bolesti zacaly jako pravidelne bolesti krize, uplne spodni casti bricha a lehkou bolesti ve stehnech....byla to takova "neobvykla" bolest.....a kdyz ani po dvou hodinach neustala, nejak mi doslo, ze je to ono....jinak jsem pila poctive malinik na urycheni porodu....holky, nevim, jak by porod vypadal, kdybych ho nepila....to tam jsem jeste dneska 😉
Andy, tak klidnou noc ti zavidim...nas Tomik byl hodny vcera cely den, meli jsme i navstevu a predvedl se jako ukazkove miminko....napapal se a sam hned usnul a spal minimalne 3 hodiny.....zato v noci se budil po hodine a pak jsem ho neustale musela uspavat, konejsit, chovat....takze sama jsem spala asi dve hodiny.....ted uz je taky hodinku a pul vzhuru...chvilku sedel v sedatku....aby neblinkal....ted lezi v kolibce a porad se krouti a fnuka....tak nehrzi spani ani pres den ☹
Co se sexiku tyce, tak my jsme v poslednich 2 mesicich uz taky nepraktikovali, az vikend pred terminem a pak jsme to meli v planu ten vecer, co zacaly bolesti.....ted se obavam, ze vzhledem k te jizve, co mam dole....pro me bude nocni murou i prohlidka na gynde po sestinedeli.....zkusim dnes tu dubovou kuru, tak uvidime, zda to trochu pomuze....sedim uz bez kruhu, ale porad to tam ruzne pne a boli.
Eri s Craw..uzijte si dnesni prochazku....ja dnes Tomaska dam poprve do kocarku, zatim teda jen na balkon, ale o vikendu uz vyrazime na prochazku....snad nam ji neproblinka.
Eri....na potnicky ti toho moc neporadim, ale sestrenka mi pro pripad potnicek dala masticku imazol...ze to bylo jedine, co ji na chlapecka zabiralo....

zuzi82
autor
22. dub 2010

Já četla někde v časopise, že sexík může být i dřív než po šestinedělí, ale pak jedině s kondomem, protože ty porodní cesty jsou ještě dost otevřené. Takže Eri, jestli končí očistky a tebe nic nebolí, tak bych se nebála a klidně do toho šla.
Jani: neboj, určitě je to tím strachem a brzy se to vrátí do normálu. U nás je taky sexu o mnoho více než před dvěma lety, taky už mě napadlo, jestli se mi mužík nevybíjí jinde, ale nejspíš je to tím, že toho má hodně v práci a pak ještě dělá na stavbě, tak prostě nemá chuť. Když jsme byli v létě na dovče tak měl chuti hodně. Někdy jsem měla pocit, že by nejradši nevylízal z postele a jak jsme se vrátili z dovči, tak zase nic. Ještě že se mimís na povedl na té dovolené, jinak bych tu za vámi asi nechodila. ☹ 🙂
Craw: dívala jsem se, ale zase takový extrémista nejsem a navíc bych teď nesehnala ani ten olej. Vyháním jen tak, aby mi to bylo příjemné. Sexík je celkem fajn, i když bez břicha a bolavých pipi kostí by byl lepší 😉 a na tu zítřejší procházku se šíleně těším. Vím, že pak budu mrtvá, ale procházku si užiju a až nebudu moct, tak si prostě někde sedneme na limču a bude. Doufám, že bude hezky. 🙂

eriska
22. dub 2010

evi, jsme vhůru, jdeme obléknout, namlíčkovat a vyrážíme..teda, u nás se to začíná mračit, tak snad nám to dneska vydrží..páááni, to je řev..tak holky zatím..

jani, nikam nelítá, neboj..😉

crawler
22. dub 2010

jojo Eri...už se ženou mraky, tak musíme doufat...ok, já vyrazím během 30 minut 😀

verisek
22. dub 2010

ahoj holky,
budte v klidu, u nas sex nebyl uz pekne dlouho, manzel se boji a ja na to taky uz nemam naladu, prijdu si nepritazliva a hlavne s tim brichem je to spis komicky 🙂
a to nam doktorka sex doporucila, spermie totiz obsahuji stejnou latku, ktera se dava pri vyvolani, rikala, ze sex je opravdu overenej, ostatni veci jsou spis takovy babsky rady..
ja jdu na kontrolu v utery a pokud to bude ve stejnym stavu,malej nahore, cipek nahore a dlouhej tak uz to zacne resit a nejspis bysme tomu museli pomoc, jinak bych ho tam mela asi do vanoc.. navic jsem mela z niceho nic vysokej tlak a to pry taky neni dobry
jinak moc nosim porad, nejdriv monitor a pak prohlidka, tlak, moc, otoky a vysetreni
taky obcas spinim

zuzi82
autor
22. dub 2010

Craw: já hormonální antikoncepci nemůžu, kvůli té trombóze, takže po šestinedělí budu řešit nějaké nitroděložní tělísko, uvidíme, co mi dr. doporučí. 😉

crawler
22. dub 2010

man: tak to je Tomášek potvůrka - dělat ze sebe andílka a pak rodičům, kteří ho milují nejvíc zlobit 😀 nO já jsem zvědavá na tu "neobvyklou bolest", páč zatím, když mě něco bolí v bříšku, tak je to prostě něco, co znám - buď jako menses nebo střevní problémy 😀

zuzi: závidím výletík...manža teda zítra už snad taky přijde domů dřív...teď dělá od 7 do 17... 😝 ale dnes audit končí...juchů...já jsem taky po procházce zdrchaná a třeba po víkendové, kdy jsem ušla asi těch 12km jsem si říkala, no tímhle si vyvolat porod, tak ani nevím, ajk bych ho zvládla, páč záda bolely, nohy...no rpostě celý tělo jako by se rozkládalo 😀DD

crawler
22. dub 2010

veri: jsi na tom zcela stejně jako já...má mudra to chtěla řešit císařem...ono teda není jisté, že to tak stejně nedopadne, ale doufám, že ne...

zuzi: no já četla diskuze tady na koníkovi o Mireně apod. a teda asi bych do toho nešla...hodně žen mělo problémy...No nic, jdu se chystat na tu prochajdu, tak se tu zatím babulky mějte 😀

zuzi82
autor
22. dub 2010

Craw: tak do pěti je u nás normoš. Minulý týden jezdil manža domů v osm a byl i v sobotu dopoledne a v něděli ráno na tři hodinky. Když přijde domů v pět, tak se raduju, že je doma brzy.
Já asi moc jiné možnosti nemám. Celý život s kondomem, moc nechci, nějaké gely a já nevím co, co si musím zavést než k něčemu dojde, to už vůbec ne a tabletky, injekce ani náplasti nesmím. To máš těžké, spousta holek bere tabletky, taky jsem je brala a bylo to super a pak ze dne na den jsem je musela vysadit a hrozila mi plicní embolie, tak to u tělíska nehrozí, a když bude problém, tak se holt vrátíme ke kondomu jako před těhu. 😉

mercedesse
22. dub 2010

Holky s tím chozením z práce mi teď ani nemluvte, nakonec jsem ráda, že se nám TP posunul z června na listopad, teď má Michal sezónu a chodí mi domů tak v osm, ráno vstává v 5 a to celej tejden včetně sobot a nedělí. Takže u nás lepší prtě na zimu, to na nás má čas.

zuzi82
autor
22. dub 2010

Merci: tak to je taky síla. Manža snad teď bude mít trošinku volněji, protože zrovna něco dodělal, takže má teď na starost jen jednu stavbu a další mu přibude snad až koncem května. Ale léto bude taky síla. Alespoň má většinou víkendy volné. 🙂

crawler
22. dub 2010

Tak jsme se s Eriskou a Tomínkem vyvětrali 😀 Já přišla domů splavená jako alík, ale vítr je studenej, takže naprosto chápu, že maminky neví, jak obléct prťata - já ani nevěděla, jak obléct sebe... 😅

zuzi, mer: tak to je síla...no manža a já ještě přeci jen nejsme tolik zvyklí na pracovní režim...copak to - jemu to v práci utíká, protože se nezastaví, ale mě je doma samotné smutno...Pak nemám trčet na koníkovi, že?😀

zuzi: no ty to máš úplně strašně komplikované - to chápu to tělísko...tak snad s ním budeš spokojená, ale to teda taky nesmíš to s hormonama, že? My s manžou pojedeme zase Přirozené plánování rodičovství (to by i pro tebe bylo ideální, resp. pro každého, ale hodně lidí tomu nevěří..:-/ ), ale než se mi tělo dá dokupy, tak potřebujeme "pojistku"...no nakonec to asi vidím na kondomy nebo já nevím...:-/

skretik
22. dub 2010

Holky, tehulky s vami sexik neudela vubec nic? My jsme se rano tulili, pak jsem jela na rychly nakup a musim rict, ze jsem mela co delat dojet domu 😖 , asi poslicci, dala jsem si horkou sprchu a dobry, ale musim rict, ze jsem se lekla, protoze ti poslicci docela bolely a za volantem zadna slava.... Takze jsme si rekli, ze do kvetna nic nebude 😀, chceme kvetnatko, tak od 1.5 muzeme zase sexikovat 😀 a treba budeme ten pripad, kdy tato metoda vyvolavani zabere 😉. Jinak pritelovi se do toho taky moc nechce, jen sem tam ma zachvev touhy, tak toho vzdycky musim hned vyuzit 😝. Patri taky mezi ty co maji strach, myslim, ze si to moc neuziva, protoze se me porad pta, dobry, neboli a tak 😀. Uz se taky tesim po sestinedeli.

Jinak ohledne antikoncepce, taky nevim, nechce se mi do ni, uz pred otehotnenim jsem ji skoro rok nebrala a davali jsme si jen pozor a v pohode, tak snad to tak pujde i ted...

crawler
22. dub 2010

skret: mě po milování jen tvrdne břicho nic víc...a jaký byly ty bolesti? no třeba budete ten případ, na kterýho to působí 🙂 a to jste si dávali pozor čili přerušovaná nebo jste taky využívali plodných a neplodných dnů?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru