Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mercedesse
21. čer 2010

S nákupama ještě čekám po kontrole a možná tomu dám ještě čas až do toho 24tt, ale něco malýho už mu asi koupím. Doufám, že se prcek ukáže a nebude hrát na schovku. Jinak já myslela, že pohyby cítím tak od 17tt, ale teď dva nebo tři dny nic moc, tak jsem právě děsně nervní, ale zatím to ještě nebyly pořádný kopance, tak se snad nic neděje.Já taky přes ty svoje špeky ty pohyby cítila jen když sedím u počítače, takže jestli zrovna někde pobíhám, když se malej vrtí, tak se nedivím. No snad už brzo pořádně kopne. Včera jsem byla na procházce se psem a s mámou a měla jsem pocit, že se mi natlačil jako na játra a dost to bolelo, tak se tam asi něco děje.

eriska
21. čer 2010

mer, prosím tě, přestaň panikařit, tím bobíškovi nijak nepomůžeš..co se pohybů týče, náš tomík byl děsný lenoch a spáč..když tady holky psaly, jak je prckové kopou, nenechají spát..já nic..tomík si spinkal a od nějakého 27tt si hověl v jedné poloze, takže žádné přetáčení..to, že necítíš pohyby ještě nic neznamená..kór takhle na začátku..prďolka se má prostě u tebe dobře a pospává, proto o sobě nedává tolik vědět, jak by si mamka přála..a třeba, když mu po utz něco koupíš, tak ho ukecáš...jen počkej, za chvíli nám tady budeš psát, že se nevyspíš, jak kope🙂 jakého máte pejska?

mercedesse
21. čer 2010

Eri díky, já vím, že blbnu, jen vždycky takhle před kontrolou to nervíky nezvládaj, ale ono to bude zase dobrý.
U našich mám Cane corso a doma kokříka, teda s trochu přerostlejma chlupama, takže vypadá nějak prapodivně.

mercedesse
21. čer 2010

Zkusím přidat fotky, měla jsem je v albíčku, ale už mi je smázli.

ivet6
21. čer 2010

Holky, tak já si tu kašuldu udělám 😀

@mercedesse už 5.měsíc, to stejně tak utíká, viď? Tipuju tě na kluka 😵 A pesánky máte teda dobrý fešáky 😉 Jsou spolu kámoši?

mercedesse
21. čer 2010

No já si taky tak nějak pořád myslím, že to ten chlap bude. 😉 Pesani kámoši nejsou, protože se viděli jsen jednou, když byl ten kokřík Rexík ještě štěně a od tý doby jsem to neskoušela, protože Dino není zrovna kamarádskej k jinejm psům. On je to sice takovej mazlík, ale na psi a děti moc není. Děti proto, že po něm parchanti házej šutry a dloubou ho klackem skrz plot. Fakt nechápu co je rodiče učej. Já psy od mala milovala a nikdy bych žádnýmu neublížila.

miselaniki
21. čer 2010

@mercedesse - tak moc držím pěsti na kontrolu a hlavně klid, všechno bude v pořádku. Pesani jsou úžasní🙂)

mercedesse
21. čer 2010

misi díky. Já vím, že panikařím zbytečně. 😉 Nebojte od čtvrtka se mnou zase možná bude řeč.
Oba jsou to hrozný miláčkové. Rex je teda neuvěřitelnej matel. Teď v neděli jsme tu měli řemeslníky a jeden měl sebou osmiletýho kluka a on si s ním vydržel hrát od půl osmý až do jedný hodiny. Sice byl pak totálně KO, ale zase se aspoň vyblbnul. Dino má ty hry takový trošku neurvalý, protože váží 50kg a sílu má jak bejk, tak se teď bojím, aby mě neporazil a nešlápnul mi na břicho. Trošku buldozer. Ale jinak je to taky super kámoš.

miselaniki
21. čer 2010

@mercedesse - tak hned napiš. No vypadají spokojeně🙂), ale tedy 50 kg to je něco, mně v těhu stačila naše 7 kg fenečka , jak zatáhla, hned jsem cítila břicho🙂.

mercedesse
21. čer 2010

No na prochajdě mi taky rex dává zabrat, musí bejt na vodítku, protože jina zdrhá hajzlík. Dino chodí na volno, má elektrickej obojek, protože jinak se to nedalo, ale dostal jen jednou ránu a to jen na poloviční výkon a od tý doby je zlatej. On se teda hlavně brání, když ho napadne jinej pes, ale bohužel jde rovnou na krk. Nebo mu musíme včas říct, když jede třeba kolo za náma, aby se ho nelek. On je takovej vyděšenej a pak může vyletět. Bojím se jak to pak budeme dělat s mimčem, ale snad to nějak zvládnem.

andrea110409
21. čer 2010

Holky chtěla sem se zeptat jestli vám mrňouskové slintaji...Šimon začal asi před týdnem a pořád ho to drží

katy007
21. čer 2010

Ahoj holky,
tak my se před chvíli vrátili z chaty jeli jsm euž zase v pá a bylo fajn, sice pršelo, ven se moc nedalo, ale i tak jsme zaběhli do lesa a pár hříbků už našli.

Jinak Aďa řádila s hrazdičkou a umí už spinkat na boku, převaluje se, akorát se dneska strašne rozčilovala, chtěla se překulit až na bříško, ale zapoměla pod sebou ruku a nešlo to a nešlo to 😀 a tyky včera poprvé vzala do ruku maňáska kravičku a toličila s ní v ručičce nad hlavou.

Tady denně Aďa plavala ve veně voda je tam zadarmo tak třeba toho využít 😅

Craw: moc gratuluji ke k. Jdeš v září k státnicím nebo až za rok?

evuss
21. čer 2010

Ahojky holky, no dneska to ráno bylo teda nějaký začarovaný. Viky usla o půl desáté večer a vstávala ve čtyři a tvářila se že je hrozně vyspalá. Nabaštila se, dala jsem jí zpět do postýlky, ale za chvílu se jí to nelíbilo a pobrekávala. Tak jsem k ní asi 3x vsala a když jsem vyděla, že na spaní se teda nemá, tak sem ju dala k nám do postele a byl klid. Nevim jestli hned usla nebo ne, ale byla hodná a já sem vytuhla hned.

Jinak co se týče polohování tak to u nás není ani potřeba. Viky krásně střídá strany sama a na bok se taky přetočí sama, když ji to nebaví na zádech. Strach nemám, páč to zatím nevypadá, že by to zvládla až na bříško, takže ju nechávám ať si ustele sama 🙂 Ale nejradši má pěkně trapný skrčený polohy, až mě všichni řikají proč ju třeba v kočárku nenarovnám, ale když ju narovnám tak je zase hned jak preclík, tak ať si leží jak jí to vyhovuje, ne 🙂

Teda mer ty už jsi v 5? 😲 To letí jak blázen. Ani se nenaděješ a špunta budeš mít v náručí. Hlavně se zbytečně nestresuj. Jak psala Eri nejkritičtější období máš za sebou tak si představuj jak to bude fajn až bude malé venku a ono to uteče semo.

eriska
22. čer 2010

dobré ranko, maminky,

tak my už jsme od půl páté vzhůru..probudil mě smích z postýlky, pak se nabumbal a a řehtá se dál🙂

holky, chtěla jsem se zeptat, jakou používáte odsávačku do nosu? já ji dnes půjdu koupit, zdá se mi, že tomíka v noci rýma zlobila v nosánku.slyšela jsem, že je dobrý babavac, který se dá nasadit na vysavač..co máte vy?

andy, tomulka slintá asi 14 dní..někdy má bubliny u pusy, někdy zase v pohodě..asi se ty sliny teprve učí pořádně polykat

merci, panečku, tak to budeš mít pak s pesanama záhul..mně stačí jeden 40kilový a mám toho plné zuby..je to ještě štěně, takže venku lítá jako blázen, nemůžu ho vzít sama s kočárkem ven...to by byla brzo havárka.ale přítel už taky zvažoval elektrický obojek, poslední dobou začíná zlobit a nepřibíhá..ale zkoušíme to bez něj..má ještě poslední šanci..

andrea110409
22. čer 2010

Ahoj holky včera jsme tu skoro nebyla, na víkend tu byli naši a to je malej vždycky druhej den děsně rozpumprdlíkovanej 😎 Dneska už krásně spinká a já sem aspoň vytřídila věcičky co mu nejsou a zjistila jsme že nám chybí bodýčka s dlouhým rukávkem a tak si asi dojdem dneska nějaké koupit.

Jinak s těmi psy vás obdivuju, jsem vděčná za naše želvy, které hodim na balkon a je hotovo, ale až budou mít těch 15 kg, tak to bude taky mazec 🙂

mercedesse
22. čer 2010

eri: já se taky nejdřív bála, aby mu to neubližovalo, ale opravdu stačilo ho bacit jen jednou, pak to má takovej zvoneček. Nejdřív zazvoníš a pak když tak použiješ ten výboj. No dneska už jenom zazvoníme a je jak beránek. Žádný týrání to opravdu není. Akorát ta pořizovací cena je hustá, stál asi 4000,-. Ale všechny problémy jsou pryč.

eriska
22. čer 2010

mer, barrys je zlatíčko, je hodný, ostatních psů si nevšímá, jen je to pořád roční štěně, a podle nás teď začíná být trošku puberťák a vzdorovat a občas na ke mně nepřijde.a krouží kolem nás..tak uvidíme..ale když to má tak rychlý účinek a když se nezlepší...a jak to budeš dělat? se dvěma pejskama..ikdyž ten jeden je u rodičů..

mandragora10
22. čer 2010

Ahoj holky,

tak zdravim z Podkrkonosi, kd ebudeme u nasich s Tomikem az do soboty, kdy si pro nas prijede tatinek.
O vikendu jsme byli u pritelovych rodicu a malej se z toho vzpamatovava jeste ted. Jednak kuchyne budouci tchyne je pekne nadymava...dava cibuli, cesnek skoro do vseho....no cekali byste treba cibuli v knedlikach ve svickove? Do toho ho jeste furt tahala, sislala na nej (no spis hulakala - mluvi desne nahlas), ze byl chudak utahanej jak kote. Takze se nam rozhodilo spani...zase vstava v noci po 3 nebo 4 hodinach a celou nedeli nechtel jist....jen co jsem ho dala k prsu, zacal rvat a vubec si ho nedal do pusy, jak kdyby mu smrdelo....byla jsem z toho zoufala. Dneska uz je to trochu lepsi, ale furt jeste u jidla zlobi. Presne jak pisete, porad kouka na vse kolem, kope, toci se, pousti se, obcas tlaci....no jeste ho ais poboliva brisko...ted je akorat pod hrazdickou, uz jsem slysela naloz do plinky a jeste serii prdecku, tak uz mu je asi dobre, protoze ted uz zase povida hrackam.
Taky se mu dvakrat povedlo pretocit z briska na zada, nevim, jestli nahodou, byl z toho pekne v soku a kdyz se pretocil na zada, tak zacal brecet🙂 Dneska to zatim nepredvedl, tak to mozna zase zapomnel...uvidime.
Mer....ty jo, to to leti, uz jsi v 5. mesici....neboj, to chce klid, urcite vse bude v poradku. Byt tebou, tak si uz neco maleho do vybavicky koupim, at to pak nekupujes vsechno naraz. Ja uz ve 4.mesici mela kocarek, v 5. nekolik vecicek a hracek...a porad dokola jsem si to prohlizela a tesila se, az je pouziju.
Katy, teda Adelka je fakt sikulka, kolik toho uz umi. No je videt, ze je trosku starsi a jeste k tomu holcicka, tak ji to jde samo.
A jinak se chci pochlubit, v sobotu jsme objednali snubni prstynky a vcera jsem si vybrala svatebni saty....jak jsem chtela jednoduche a ne princeznovske, tak nakonec trosku budou....ale jsou moc krasne a uz se na ne tesim. Vybirat jsem je byla s Tomike a pritelem a pritel byl nadsenej 🙂

eriska
22. čer 2010

man, teda, tomík je pořádnej šikula..a gratulka k prstýnkům a šatům, tak to nejhorší máš asi za sebou,ne? a nejsou někde na netu? že by ses nám pochlubila..jak píšeš, u nás to řvaní dělá moje babi, pořád na něj mlaská, tleská mu do ucha a nemluví, ale křičí..a nujak si to nedá vysvětlit.zítra k ní jedeme, se má tomulka na co těšit..a můj táta je to samé..a pak se oba divý, že se na ně tomík mračí

mandragora10
22. čer 2010

@eriska Jojo, pripojuju obrazky satu...jinak presne jak jsi to popsala, pak se hrozne divi, ze se na ne Tomasek nesmeje a chce radeji spinkat, nejlepe pod plinou, aby je nevidel 🙂

skretik
22. čer 2010

@mandragora10 ty saty jsou nadherne!!! Gratuluju 😵 😵 😵

eriska
22. čer 2010

Man, holt ti naši chlapáci to mají stejně..téééééda, šatky máš úžasné..budeš krásná nevěsta..co oblek pro tomíka? 😉 taky bude?

andrea110409
22. čer 2010

@mandragora10 jsou krásné hotová princezna, právě sem prohlížela svoje svatební fotky a pořád je to krásná vzpomínka 😎

verisek
22. čer 2010

ahoj holky,
man: no saty jsou teda krasne, hned bych se vdavala znova skrz ty saty
co to je za znacku? ja byla uplne unesena z La Sposa a Pronovias, taky to pak vyhraly 🙂
a co závoj planujes? ja jich treba vyzkousela mraky, v takovych tech nabiranych jsem vypadala jak sasek, tak jsem mela nakonec uplne obycejny, jemny a dlouhy

miselaniki
22. čer 2010

ahoj holky,
@mandragora10 - šaty jsou úžasnééé, budeš nádhernáá nevěsta.-)))

ivet6
22. čer 2010

@mandragora10 no jsou vážně prima, moc se mi líbí 😵 Kdy to vypukne? A někde na zámku? Bude to taková ta veliká princeznovská svatba 🙂 ?

mercedesse
22. čer 2010

Holky tak zítra utz prý nebude. Teď jsem mluvila se sestrou a až za dva týdny. Mě asi opravdu šibne. 😝

miselaniki
22. čer 2010

@mercedesse - a proč ti neudělají ten utz, nemáš tam doktorku nebo co?

mercedesse
22. čer 2010

Protože ho prostě dělá až ve 20 - 21tt a nazdar. Přitom jsem přesvědčená, že jsme se domlouvali na utz, ale možná si to jen myslím. Já si asi zaplatím mimořádnej, protože ten stres, kterej už tejden mám tak škodí určitě víc než jeden utz. Potřebuju trochu uklidnit. Ona na to sice kouká blbě, ale pro jednou....

crawler
22. čer 2010

Ahoj holky🙂

Moc díky za gratulace ke zkoušce 😉 - to víte je to morda - hlavně kvůli nevyspání :-/

eri, katy: státnice si prubnu v lednu. Chtěla jsem jít v září, ale jeden předmět mi to komplikuje, takže jarní termín to jistí🙂

man: kouzelné šatičky😉 Já měla šaty z ruského salonu - byly krapet neobvyklé, ale líbily se...A plánujete svatební cestičku? My ji ani nestihli - 14dní po svatbě jsem otěhulčila - jinak bysme podnikli něco turistického (manžel bohužel není na válení u vody 😀 )

@miselaniki psala jsi, že už doma cvičíš - co ti řekl mudr na cvičení po sekci? já bych třebas chtěla vyrazit na kole a zatím nevím, zda můžu...bavili jste se o tom?

jinak Išek už 3 dny stávkuje s pitím z lahve - jí hrozně málo, ale je spokojený, tak čekám, kdy zase přijde to jeho žrací období🙂

holky, máte některá ještě nějaká kila neshozená? já ještě 8kg blééé☹ povzbuďte mě🙂 :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru