Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

soniq
16. srp 2010

@jasekd nevím, já nejím, vážím mín ještě než před otěhot...nevím co dělá nebo nedělá....počkám, uvidím....pak se uvidí co dál

soniq
16. srp 2010

jo, holky jsem si v noci vzpomněla že už tu nebývá Reny a Kostička? nevíte proč?
já koukám, malej usnul ve 12:40, probudil se za v 13:35, byl takovej rozespalej tak jsem ho otočila z bříška na záda, dala jsem mu mlíko 15ml, vypil to a zase usnul....a spí zatím...to probuzení trvalo asi tak 10min a to u toho pospával...🙂

soniq
16. srp 2010

jsem se překlepla, ne 15ml ale 150ml vypil 🙂

jasekd
16. srp 2010

@soniq se mi nezdalo, ze by ho 15 ml uspokojilo 😀 A proc nejis? Nestihas, stres, nemas chut, je ti blbe? Ja ze zacatku taky vubec nejedla, nebyl cas, ale mne se aspon manzel vecer vraci z prace, ty jsi asi na vse sama 😒 Co zkusit si navarit dopredu, zamrazit apod? Ja to tak delam a je to lepsi, ja nestihala ze zacatku ani pit, a ted tu stiham i krafat 😀 Jinak vahu predtehotenskou bych taky rada, ale to je ted utopie..

soniq
16. srp 2010

@jasekd ne že bych nestihala a ani to tže bych byla líná uvařit...a když nestíhám tak je tu přítelova mamka která vaří hlavně....ale stres jak píšeš, někdy se rozjím ale z toho zase třeba mám jen dvě jídla za den a to s ním trochu. Mám aji už scvrklej žaludek...jj, ze začátku jsem nestihala nic, ani na záchod pořádně 🙂, ale ted je to dobrý...to jídlo je z toho prostě jakjsme se doma hádali s přítelovýma rodičema úpak i s ním a ted jak tají tohle....já doufám, že vše bude dobrý a budem spokojeni a šťastni....

jasekd
16. srp 2010

@soniq No nechtela bych byt v tvoji situaci, bydlet u jeho rodicu, i kdyz muj manzel ma dobre rodice, ale byt s nima sama, sama na mimi, nic moc, Ty nejis a ja kdyz jsem ve stresu, zeru cokoladu 😠 Zkus si udelat nejake misticky a aspon trochu jist. Neprisla jsi z toho i o mliko? Neber to jako vytku od nejaky kojici fanaticky, vis, ze ja sama s tim mela problem, od mesice do 4 musela dokrmit a ted jak jsem otehotnela, jsem o mliko prisla uplne, ale prece jen, nekdy si rikam, jestli jsem to nezpusobila i timhle ☹ Protoze ja jedla jen kdyz treba jednou za cas mama neco poslala nebo co jsem si pred porodem udelala do mrazaku, je to tezke. Jedna moje znama ma od maminky full servis, takze si materstvi od zacatku uzivala, ale vetsina to tak nema a muj manzel je dobrej, na malyho zlatej, ale domacnost a vareni jde mimo nej...

soniq
16. srp 2010

@jasekd taky jsem o tom uvažovala, jenže nazačátku jsem vůbec nestihala ale snažila jsem se....uvařila vždycky přítelova mamka takže dobrý, ale potom jsem se rozjedla, ale kdo ví, třeba jsem si to zavinila sama ☹a malýmu jsem tak odepřela mlíko jen moji vinou ☹. jenže já jsem neměla ani nějak hlad když jsme se pořád hádali s jeho rodičema, ted už je to trošku lepší ale zse se plete hlavně mamka do nás tím proč nejezdí dom, co dělá atd....a když at řeknu at se do nás neplete že si to vyříkáme sami tak jsu špatná já že nechci pomoct atd a potom se pohádáme s mladým....tak třeba fakt hledá to bydlení...já o tom radši nechci přemýšlet protože bych stejnak na nic nepřišla a bylo by to ještě horší. Neříkám že mi třeba malýho nepohlídá nebo mu udělá papů a tak, ale malýho strašně rozmazluje, hned když začně pofnukávat tak k němu běží, bere ho do náruče, tak radši jsem s ním nahoře, máme pro sebe tři pokoje ale bez kuchyně a stejnak jsme zalezlí jen v tom velkým jednom pokoji, ve druhým máme malej obyvák a v tom třetím máme udělanou šatnu....jejda, já se tady rozkecávám to je hrozný....🙂u nás bylo krásně a svítilo slunko, ted je tady bouřka a prší a je větr.....asi se malýmu dobře spí když není dusno....

jasekd
16. srp 2010

@soniq hele, ja te nechtela nejak zdeptat, jen jsem si tak rikala, jestli nejsme podobny pripad s tim jidlem a mlikem, ale ja mam domaci situaci lehci. Snaz se s ni vyjit, me se tchyne nekdy dost zastava pred manzelem a ma pravdu, takk jsem naopak rada 😉 Tebe taky asi trapi, ze pritel nejezdi, tak ji neodbejvej, kdyz se pta na to samy a treba budes mit vic klidu, nevim, ja do vas nevidim, tak nechci radit. Treba jde skutecne o samostatne bydleni a to by bylo super. A podle me ho zatim nerozmazli, ja se teda taky snazim nenechat ho fnukat, jenom kdyz uz fakt nevim, co je, tak ho soupnu do postele a vetsinou je to z unavy a usne a je pokoj. Tak se drz.

soniq
16. srp 2010

@jasekd ne, to je v poho, nezdeptala jsi mě....ale asi jsme na tom stejně. No, on už ví že když začne u ní mrčet tak že babi za něm hned jde, ale u mě to tak nepla...Oni jsou sice malý ale nejsou blbí. Prostě mám s tchýni jiný názory na výchovu atd....no, co už....🙂

soniq
16. srp 2010

Koukám, že si tady píšem jen my dvě 🙂

jasekd
16. srp 2010

@soniq asi mame zrovna hodny deti 😀 malej se za mnou pretaci na dece, objevil kouzlo, je konec prebalovani v klidu, jak psala Eri. Uz na me drzkuje, jdu mu pomoct, nejak se zasekl...

soniq
16. srp 2010

@jasekd jé...no já jsu zvědavá kdy ten můj mrňousek začne se přetáčet ale zatím nejeví žádný známky.No, zatím je hodnej, dostal kašičku a ted je na dece a hraje si sám a občas na něho udělám nějakej kukuč a je to dobrý....🙂

jasekd
16. srp 2010

@soniq ja mam strach, ze dneskem ho prestala bavit to te doby zazracna hrazdicka, takze ja mam asi po zizalach 😠

soniq
16. srp 2010

tak malej už chce spát ale zase neví jak...to je nadělení....🙂. JInak musím říct že dneska je malej nějak pozdezřele hodnej....čím pak to je asi.

skretik
16. srp 2010

@soniq my az na ten ranni vystup taky super a Tomasek je hodnoucky, dokonce si ted poprve hral pres pul hodky v postylce, zatimco jsem prevlikala periny, tak uvidime co bude vecer a v noci 😅

t.kosticka
16. srp 2010

Ahoj holky!
je vás fuška dočíst....
@mandragora10 moc gratuluju ke svatbě - hodně lásky do manželství!!!!

skretik
16. srp 2010

@t.kosticka kdy s nami vyrazis na prazskou prochazku 😉 ?

t.kosticka
16. srp 2010

@skretik já už to psala ivet do inter pošty....že se trochu teď obávám toho výletu...ještě jsem s malou nebyla nikde takhle sama .....od nás z vesnice teď přes prázdniny moc busů do Prahy nejede, takže dokodrcat se do Prahy je teď trochu složitější a s přestupama se mi nechce malou takhle zatěžovat...takže bych to viděla až bude malinko větší a bude to snazší, ale určitě se mnou počítejte holky!!!

t.kosticka
16. srp 2010

@jasekd gratuluju k dalšímu těhulkování! 😉

t.kosticka
16. srp 2010

@zuzi82 a Tobě zuzi moc držím pěsti v dietě...taky ode dneška začínám...já mám nahoře 10 kg než jsem otěhotněla a chtěla bych taky shodit aspoň ještě 5 navíc k tomu...

t.kosticka
16. srp 2010

@mandragora10 poslala jsme ti prosím tě žádost o přátelství na facebooku, tak bych se totiž chtěla mrknout na fota 😉 😵

soniq
16. srp 2010

@t.kosticka dneska jsem psala, jestli někdo něco o tobě neví.....a ty jsi napsala 🙂

t.kosticka
16. srp 2010

@soniq fakt jo?! toho jsme si ani nevšimla 😀 ...

soniq
16. srp 2010

@t.kosticka jj, a ještě na Renys jsem si vzpomněla...to bylo dneska v noci...jsem ležela a nějak jsem nemohla usnout tak z ničeho nic jsem si vzpoměnala na holky z koňa že nás je nějak míň a právě jsem zjistila, že ty chybíš a Reny. 🙂

t.kosticka
16. srp 2010

my doděláváme domeček a nemáme tam net, takže se tady objevím jen, když jsem u našich...

t.kosticka
16. srp 2010

byla jsme tu před týdnem naposledy, no... 😨

zuzi82
autor
16. srp 2010

@t.kosticka Ahojky, a jak jste vůbec daleko? 😉

soniq
16. srp 2010

@t.kosticka aha, tak to jo....to jsem nějak zapomněla. A co malá? Vše ok?

t.kosticka
16. srp 2010

doteď se štukovalo, ve středu se pokládá dlažba a obklady v koupelně, osadí se dveře -tenhle týden mají přijít, vymalujeme se, sestaví se kuchyňská linka a stěhujeme se...

t.kosticka
16. srp 2010

@soniq malá je skvělá, v noci spinká bez buzení, ve dne bdí a je veselá - co víc si přát 😵 už brouká, skřehotá a odpovídá 🙂 teď objevila bubliny ze slin... to jí hrozně baví, vypustí sliny, udělá z nich bubliny a strašně se tomu směje...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru