• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co nás čeká po 13. tt?

26. srpna 2013 
autor
Misi: taky pěkný kočárek, mimčo se bude mít krásně :sunglasses:
25. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím se zuzi je fakt pěknej a ta červená nemá chybu :wink:
25. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, je od kámošky po jednom mimi takže žádný nejnovější model, ale v perfektním stavu, už jsem s ním jezdila když chodila ona ven s malým a byla jsem spokojená. Ono je i dost kritiky na ty tříkolky, ale to Janéčko mi přijde v pohodě.
25. lis 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi: moc hezký kočárek :slight_smile:

Co se týče pohybů cítím je cca 3 týdny teď i když přiložím ruku na bříško, ale ze začátku jsme taky nevěděla zda je to piškot nebo něco jiného, ale už vím, že je to piškotek a někdy tedy pořádně divočí a kulí se po celém bříšku :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, clovek si odskoci na utz a vy se takhle rozepisete:slight_smile:

takze u nas je vsechno v poradku, uz jsme poradny cvalik 350g:wink:, vsechno mame, dr.rikal, ze to je ukazkove miminko, tak mame radost..z ceho radost nemame, je to, ze se potvurka nechtela fotit..jednu ruku mel v pusince a druhou si zakryval ocicka..takze foto neni a dvd taky..ale, 17.12. jdeme jen na foto a dvd, takze zadne mereni..a abych nezapomnela, tuseni bylo spravny a mame chlapecka..pritel rikal, ze nic jinyho, nez pindika a kulicky nevidel:grinning: on nam pan doktor jeste ukazoval ocicka, pusinku, nosanek (to se priznam, ze jsem taky nevidela), srdicko, ledviny, plny mocovy mechyr:grinning: no proste parada..holky teste se..a ted vas jdu docist:slight_smile:a pak honem na gyndu na kontrolu, takze mame dneska takovej doktorskej den a pak musime chlapum upect pernik a udelat cinu:slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eri: moc gratuluji, nejen k dobrým výsledkům, ale také k tomu chlapečkovi. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri: gratuluji k chlapečkovi a hlavně, že je všechno v pořádku- výborná zpráva.
25. lis 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, diky, je to uleva..vedet, ze je v poradku..tak my si oba porad tajne prali holcicku, ale tak co, kluci to maji v zivote jednodussi.aspon podle nas..a pak, aspon druhe holcicka a muze to byt ema..to uz si ohlidame, aby se nenarodila v dubnu:grinning: jinak TP mame porad na 13.4. a to jsem zjistila, ze ma priteluv bracha svatek, tak uvidime, jestli se bude chtit narodit na strejdovi narozky:wink: tak co, zuzi, jak jde peceni?

holky, ja pohyby citim tak od 18.tt a to asi, fakt nevim, jestli to byly "jen streva" nebo mimo..nebo jsem si to vsugerovala..takovy to poradny davani o sobe vedet, to prislo az pred tydne a jen obcas..ptala jsem se dr. a ten rikal, ze to nevadi, ze nejaky miminka jsou klidnejsi, ale ke konci to prijde poradne a pry budu jeste rada vzpominat:slight_smile:takze, kdo pohyby neciti, zadny stres.
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri,gratuluju k úspěšné kontrole a k chlapečkovi :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky..je to fakt uleva, takhle mimco, vlastne uz muzu napsat chlapecka videt..no, nejlepsi byl fakt pritel, ktery se zacal smat, kdyz dr. ukazal pindika a pak celou cestu se tomu smal, jak videl malinkatyho pindika, ze po tatkovi nebude:grinning: kazdopadne se uz ted tesim na 17...tak pres vanoce bude trosku klid a pak to uz do dalsiho utz utece
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé eriska, gratuluju. Já to snad ty dvě hodiny nevydržím, jak to popisuješ, to je krásný, su zvědavá jak se ukáže mrňous nám, doufám, že ne až moc a že nepoznáme pohlaví :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: spíš takový technický dotaz, jak dlouho trvá ten velký UTZ , my jdem na to příští týden a pak máme ještě něco na vybavování tak abych to dobře naplánovala, cca půl hodky??
25. lis 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evus, kdybych se nezeptala, tak ja to nepoznam..v te zmeti bublin a carek:grinning:pak jsem si rikala, je, to je krasna hlavicka a on zacal merit brisko :grinning: :grinning: :grinning: a teda navic byl k nam porad zadeckem, tak uz jsem pak myslela, ze mi vytlaci diru do bricha, jak se snazil tam toho pindika uvidet, pak to zasekl, zvetsil a ukazal..takze ja bych to nepoznala..ale je to super zazitek, jen to moc rychle uteklo..pak dej vedet, jak jste dopadli, ale urco dobre
25. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ja se taky pripojuji ke gratulacim....to je super, ze je vse v poradku a chlapecek je ukazkove miminko :slight_smile: Tak po tve zpravicce uz asi ze ctvrtka na patek ani oka nezamhourim, jak se budu tesit, co mame my :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:

eri: moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi ;-DDD Myslela jsem, že když je to 3D, tak je snadný poznat části tělíčka, ale splést si bříško s hlavičkou? ;-DDD buď nemáš fantazii a nebo to 3D není až tak zřetelné???;-D Já si představovala dle fotek z 3D, že je vidět nádherně úplně vše...já si právě ten utz maluju, jak to bude úžasný, ale radši teda budu počítat s tím, že to nebude až tak jasně vidět...já půjdu až v 22tt, tak jsem zvědavá a hlavně hrozně nedočkavá...A jak dlouho vše trvalo? Myslíš, že to DVD by mělo aspoň 20minut, když už to stojí 600kč?
25. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mis: opravdu krásný kočárek - líbí se mi hlavně ta barvička...nechci se nikoho dotknout pokud to plánujete, ale mě osobně se nelíbí ty celé černé kočárky, jak jsou teď asi v módě - potkávám jich ve městě docela hodně a nevím...je to takový smutný, není na tom jediný barevný prvek, který by to ozvláštňoval...osobně se mi černá barva líbí - je elegantní, ale k miminku se mi nehodí...

evuss: podle čínského kalendáře jsme na tom zcela stejně - otěhotnění v 21 a v červenci - tak schválně budeme mít alespoň jedna holčičku???;-D Já, jak jsem psala, jsem vnitřně přesvědčená, že to bude chlapeček, tak schvááálně ;-D ty jdeš na utz zítra?
25. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím závidím aktuálním ultrazvukum a raduju se s nima,my jdeme 2.12 a nemůžeme se dočkat:slight_smile:Pohyby už cítím a dneska v noci jsem je cítila i na povrchu břicha:slight_smile: Zatím mě ty pohyby moc baví ale bude to určitě tím že je to takové šimrání:slight_smile: Taky kočárky moc chválím,my už máme vybráno ale ještě jsme neobjednáváli.
25. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
tak kontrola na gynde nedopadla podle mych predstav..nasli bilkovinu a krev v moci, takze v patek donest znova moc..moji pocatecni radost to teda uplne zkazilo a mam hrozny strach, ze to nebude v poradku..ackoliv podle krve a utz je vse ok..teta me teda uklidnuje, ze mela bilkoviny taky, a ze to bylo v pohode, ale...dokud to neuslysim od doktora, tak neuverim..ja vedela, proc jsem mela o vikendu strach..tak ted, kdyz uz vime, ze to bude Martinek, doufam, ze bude vsechno v poradku..ho premlouvam, ze se mu s nami bude moc libit, at tam neblbne a je hodny..a tim uklidnuju i sebe..

holky, nebojte, dospite, a miminka uvidite..je to krasny pocit..ja porad mela takovy zvlastni pocit, tak jsem ten utz ani tak nevnimala a pak na gynde dr. vybali tohle..a ja se ani nezeptala, jestli to je neco vaznyho, ci o co jde, jak jsem z toho byla vyvedena z miry..

craw, bylo tam fakt narvano, doporucuju jit o pul hodky driv..my to 3D nemeli, dr. spechal, protoze tam byla nejaka pani, co krvacela..ale minule to 3D bylo a bylo vsechno videt..ja asi nemam fantazii, protoze kdyz jsem tam videla jen ovalek, tak jsem z toho fakt nepobrala, ze to je brisko..navic se mrska porad mrskal a otacel..kazdopadne 17. to 3D chci a dat si ho i natocit..
25. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: já jsem měla s močákem problémy v 10 tt i jsem brala antibiotika. A tehdy mi na močák dovolili brát brusinky v tabletách, to se v těhu může. Mám s nimi výborné zkušensti už před těhotenstvím, jelikož s močákem mívám problémy. Tak držím pěsti aby to bylo dobré, hlavně hodně těkutin.
25. lis 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriska: neboj neboj - určitě bude vše v pořádku! určitě to nebude nic vážného - třeba i skrz to tě pálila ta žáha, ne?...zkus zapátrat tady na koníkovi na diskuzích - třeba ti holky něco poradí :wink: juj, tak to jste měli pech, že nebylo 3D a zároveň se vysvětlilo, proč jsi nepoznala bříško - vždyť u 2D je to kolikrát dost špatně vidět - to bych asi taky nepoznala - třeba moje sestra má fotku 2D pindíka a já myslela, že je to hlavička a on to byl pytlíček, takže tak ;-D na 3D bys to určo poznala - tak nakonec já budu vyprávět Tobě, jak to 3D dvd vypadá - půjdu 2 dny před tebou...no a teda uvidíme, zda bude mimísek vzhůru a zda bude ochotný zahrát v krátkém domácím filmu ;-D

Martínka Ti zapíšu do tabulky:slight_smile:
25. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak dneska jsem byla na UZ a kardiologii a vše je naprosto v pořádku, tak jen doufám, že to tak zůstane, jo a budeme mít chlapečka : Jakub Roberto.
Eriska: gratuluju k chlapečkovi:slight_smile:
25. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
soniq: koukám, že je to samej kluk :slight_smile: My podle té tabulky co tu koluje by jsme měli mít holčičku,ale uvidíme jestli nám ji potvrdí i ve středu :wink:
Odpovídají vám ty kluci té tabulce ?
25. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ale věděla nějak že budu mít kluka, ségře jsem říkala, že bude mít holčičku i když všichni tvrdili, že bude mít kluka a ejhle, narodila se ji krásná holčička....:slight_smile:
25. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: myslíš tím tu čínskou tabulku? to můžu zjistit - dle věku a měsíce početí - hned se juknu - snad to holkám nebude vadit:slight_smile:
25. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
crawler: jojo to myslim a má jí tu v fotoalbu spoustu holek tak snad to nikomu nevadí, jinak by ji tam nedávaly :wink:
25. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak soňa je stejný případ jako já, takže by to měla být holčička :wink:
25. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
crawler:tak to jsem zvedava jak to dopadne :wink:
25. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika - otěhotnění ve 23 v červenci = kluk :wink:

takže jak to tak vypadá, tak je to 50:50

ale teď jsem našla nějaký odkaz, že je u toho nutné vypočítat lunární věk matky a ne klasický, tak to prostuduju a vyhodnotím znovu ;-D
25. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, tak je to opravdu jinak - lunární čínský rok se počítá jinak - podle toho bych já otěhotněla místo v 21 ve 23 a to se místo holčičky rovná kluk...je to složitý - hodím to k sobě do alba, tak si to můžete spočítat:slight_smile: moment
25. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soniq: gratuluji k dobrým výsledkům a ke chlapečkovi - nádherné jména.
Holky jaká čínská tabulka, kde to najdu?
25. lis 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek