Co pít v těhotenství, pokud po vodě zvracím?

adells
12. dub 2019

Holky Ahoj 😃🤗
Zajímá mě co pijete v těhotenství krom vody? Já pila snad celý život vodu ale od doby co jsem těhotná, tak po vodě okamžitě zvracim. Ale jakože opravdu vždycky mi je z ní vážně zle. Zatím piji džusy ale bojím se kvůli těhu cukrovce ( nemam ji zatim teda... nebo o tom ještě nevím) ale na to sladký si dávám celkem pozor. Nějaký tipy?

amenophus
12. dub 2019

Ja pila vodu s citronem,kafe a caj bez kofeinu (ale pokud mas malo zeleza tak se jim radsi vyhybej i tak), rooibos a sipkovy caj. A pozdeji take koprivovy caj a ve tretim trimestru ty ruzne tehotenske. Od 36tt malinik. A nemit intoleranci na mliko, byla bych asi pila i dost mlika...

lolam10
12. dub 2019

Pijte na co mate chut.ja piju hodne caje.jinak redeny dzus urcite cukrovku neudela.vyhla bych se akorat cole a alkoholu.jinak co si telo poruci😊

chumlee71
12. dub 2019

Já jsem po vodě taky zvracela tak jsem pila čaj a někdy i čaj s mlékem a Pepsi

petulejan
12. dub 2019

já také předtím pila jen vodu,v těhotenství mi jen pomyšlení zvedlo žaludek,ale nevadila mi jemně perlivá,nebo cola,čaje vůbec,ty mi smrděly na dálku a džus mě tak překyseloval,že jsem myslela,že umřu. Takže vyhrává jemně perlivá 🙂

malinkaelinka
12. dub 2019

Já piju to samé, co před otěhotněním, jen s čistou vodou musím opatrně a pomalu, řeším to doma sodovkovačem 🙂 Čaje (jakékoliv), smoothie (denně - hlavně s řepou a teď od jara i s čerstvou kopřivou), v práci pití hodně řeším šumáky z DMka - nedělám si iluze, že by v tom byl nějaký vitamín za ty peníze, ale vodu to příjemně ochutí a není pro mě tak těžká na žaludek, když to lehce perlí.

annynka94
12. dub 2019

Střídám čaje (černý a těhotenský z DM) a hodně ředěné džusy (asi 1:4 poměr) 🙂

makronka222
12. dub 2019

Pila jsem vsechno, kafe, vodu, dzusy, colu atd... tehu cukrovku neovlivnis jidlem. Ja se cpala sladkym. 2x jsem byla bez cukrovky. Kamaradka s bio eko zivotnim stylem ji mela...

Já piju to, na co mám chuť a není nebo nebylo mi zle. Teď už není 🤣 Klidně i colu. Sklenici k obědu prostě potřebuju. Jinak jsem pila hodně čaje. Občas džus. Šťávy. Cukrovku jsem nikdy neměla a to od 5 měsíce ujíždím na čokoládě 😋😀

jeanny13
12. dub 2019

Já pila hodně vodu s citronem, čaje jen ovocné v malé míře (nemůžu černý, zelený, kafe), rooibos a taky jsem si oblíbila Caro (to je pak dobré i na kojení).

luj89
12. dub 2019

vodu, caje, dzusy, kavu, caro. ono toho zas tak moc na vyber nemas 😀.

valeri10
12. dub 2019

@adells tak já kupodivu celé těhotenství taky vodu nemůžu ale s trochou sirupu ji vypiju. Jinak čaje a poslední dva měsíce v obou těhotenství jsem posedlá jemně perlivou magnesii.a večer si dávám nealko pivo. To mi pomáhá na pálení žáhy a celkově na žaludek.

sister05
12. dub 2019

Cola, Kofola, džus všeho druhu, Sunar gravimilk , šťáva, čaj 👍

marketa1218
12. dub 2019

Já miluju jemně perlivou magnesku a jinak piju všechno možné, čaje, občas kafe, džus, obyčejnou vodu, nebo jemně perlivou a jelikož čekáme miminko v září, tak v létě si dám třeba i skleničku birella na osvěžení 🙂

adells
autor
14. dub 2019

@marketa1218 Taky cekam mimi v září 😂 Asi zkusim tu magnesii. Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru