• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děloha jen na jedné straně, měla by být uprostřed, ne?

4. listopadu 2013 
Ahoj těhulky, prosím o radu. Když ležím na břiše nahmatám si dělohu pouze na pravé straně (výrazně větší boule) levá strana jako by prázdná. Myslím, že by měla být děloha přesně uprostřed, ne? Jsem v 15. týdnu a k doktorovi jsem objednána až na 21/10. Nevím, zda jde o banalitu nebo problém, který bych měla začít řešit.

Děkuji moc za rady.
30. zář 2013 v 06:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koculu Já měla miminko taky furt nahemovaný vpravo :slight_smile:

Hlavně se moc nezkoumej, užívej si těhotenství.
30. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, mně třeba doktor ještě před otěhotněním říkal, že mám dělohu více nalevo. Ptala jsem se ho, jestli to vadí, a říkal, že ne, že to je jen netypické. Teďka v těhotenství mám díky tomu bříško na levé straně větší než na pravé. Vše je ale v pořádku, jen to prostě blbě vypadá:slight_smile:. Buď úplně v klidu. Nikdo z nás není úplně symetrický a někdo má holt tu asymetrii ještě výraznější.
30. zář 2013 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám stejný problém :grinning: jen se mi ty boule střídají :grinning: jednou vpravo, jednou vlevo, určitě je to v pododě, může to být i uložením miminka, třeba se mu líbí jen na jedné straně, ještě má spoustu místa u může si vybrat kde si hajne :grinning:
30. zář 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha :grinning: moc děkuju za dobré zprávy, byla jsem trochu vystresovaná. Na pravé straně ode mě vždy leží budoucí tatínek, tak se malému asi více líbí právě tam :wink:
1. říj 2013 v 05:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koculu @odvarkova @mysicka_lb @kajalka

Ahoj snažillky, těhulky a maminky,

ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich osobních zkušeností do naší koníkovské Wiki knihovničky na téma Děloha. Knihovničku si spolu se všemi těhulkami, snažilkami a maminkami z MK tvoříme, abychom v ní našly vše, co potřebujeme a rychle a přehledně :wink:

Proto, prosím, vložte své zkušenosti s různými problémy týkající se ženské dělohy, např. Děloha jen na jedné straně, do tohoto článku http://www.modrykonik.cz/deloha/ a pomozte ostatním ženám, které si právě prochází podobným obdobím a hledají radu, pomoc, podržení...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den :slight_smile:
Janča
4. lis 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek