Do kdy vám trvaly nevolnosti? V 15. týdnu těh. zvracím

larunnka
8. čer 2007

Holky, zdravím vás, chtěla jsem se zeptat, do kdy vám trvali těhu nevolnosti? Mě ze začátku minimálně a ted v 15 tt, skoro denně zvracím a ne jednou, nejedná se mi o mě, ale o miminka, aby se jim nestalo.

veverkamaminka
25. led 2018

@handulkak že se vůbec divím, že se tam mimi vejde zase ráno malé bříško aspoň nebudu zase rodit velké dítě

handulkak
25. led 2018

@veverkamaminka ja také žádné bricho nemela, měla jsem nahoře 4.5 kg v devátém měsíci, mala měla 2.9kg😊

veverkamaminka
27. led 2018

@handulkak No já v prvním rodila na začátku 8. měsíce a malý měl 2270 , a tak koukám ikdyz ty v 9. Tak si měla malé mimi.....podle mě to není jenom výškou maminky, ale i zvracením jak teď do 5. měsíce jenom zvracím a moc nejím tak je bříško malé, ale určitě ještě trochu nakynu v létě

handulkak
28. led 2018

@veverkamaminka u mě se ani velké neočekávalo. Ja jsem hrozny prcek, takže miminko přes tři a půl by bylo překvapeni.🙂

crejzy
19. bře 2021

Obnovuji diskuzi. Holky přejde to? Zvracim od 6-12tt denně, pak to začalo pamalu polevovat, ikdyz zle mi bylo dal ale zvracela jsem jen občas a dnes 14+2 jsem stihla už 2x zvracet během rána, jako by se vracelo to z prvního trimestru. Mám trochu paniku

lachtanice86
19. bře 2021

@crejzy jsem 23tt a zvracim tak 4x týdne. V 15tt jsem blila denne několikrát

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru