DS 14.tt. Uklidníte mě, prosím?

oliverlenka
16. dub 2020

Dobrý den. Včera jsem měla screening, vyšel pozitivní na DS 1:225. Zítra mám na 8 ráno nástup na odběr placentární tkáně. Prosím vás, potřebuji asi uklidit. Jsem ve 14tydnu těhotenství a bojím se toho nejhoršího 😢

sebinka123
16. dub 2020

Já jsem měla výsledek 1:189. Ultrazvuk byl v naprostém pořádku, vyšla mi špatně krev. Pak jsem byla znovu na krvi v 16tt, posílali to někam na genetiku. Ta už vyšla v pořádku. A kontrolní ultrazvuk ve 21tt to jen potvrdil. Tak jsem si konečně oddychla, že budeme mít zdravé miminko. Držím moc pěsti, většinou se pak narodí naštěstí zdravé miminko 🍀🍀🍀

vaeo
16. dub 2020

Já měla riziko 1:54 na Downa, byla jsem na odběrech klků a naštěstí všechno v pořádku. Teď čekám za 2. screening za 14 dní.

terezsk
16. dub 2020

@oliverlenka ja mela DS 1:11 a cekam zdrave miminko, Byla jsem na odberu plodove vody a vse v poradku ted jsem 28tt,bud v klidu to dobre dopadne 🤩

vendelinka08
16. dub 2020

@oliverlenka měla jsem stejný výsledek a šla na odběr plodové vody, vše bylo v pořádku. Vyšlo mi to kvůli věku. Měla jsem snad úplně stejný výsledek. Neboj se, miminko je určitě v pořádku. Mysli pozitivně. I odběr byl v pohodě, neboli to, je to rychlé. Nebála jsem se toho. Pak jsem hodně odpočívala, dodržovala opravdu klidový režim. Bude to dobré

oliverlenka
autor
16. dub 2020

@terezsk
To jsem moc ráda ❤️ hlavně moc zdravíčka ❤️

barumat
16. dub 2020

Já riziko DS 1:47. Vyšel hodně nízký PAPP-A a vysoký věk, naopak free beta hcg a ultrazvuk úplně v pořádku. Odběr plodové vody v pořádku a dceři je právě sedm měsíců. Opravdu se neplaš zbytečně předem.

biton
16. dub 2020

Holky, mohu se zeptat? Vyšel některé z vás vysoký volný beta hcg a máte zdravé mimco? Děkuji

haaaluska
16. dub 2020

@oliverlenka ja som mala špatnu krev a riziko downa 1:276 tak som si zaplatila trisomy test kde mi vzali len krev a vyšlo to negatívne a zjistili aj pohlavie.v čase odběru krve som mala zánět v těle takže to mohlo ovlivnit a vystrasit ma zlým výsledkem

jajiti
16. dub 2020

@biton mně vyšel ultrazvuk úplně v pořádku a všechny hodnoty kromě free beta HCG taky, to mi vyšlo vysoké v obou těhotenstvích. V prvním tuším kolem 3 MoM a v druhém dokonce 6 MoM. Mám obě děti zdravé. 🥰 I když jsem měla v obou případech tyhle hodnoty vysoké, vyšel mi screening negativní a pouze mi brali znovu krev a potom už ty hodnoty vyšly lépe a na druhém screeningu taky vše v pořádku. 🙂

klea81
16. dub 2020

@biton nevím jestli beta, ale HCG jsem měla zvýšené a dcera je zdravá!

biton
16. dub 2020

@klea81 děkuji za odpověď 🙂

@jajiti děkuji za odpověď...já mám právě screening pozitivní díky tomu vysokému hcg...
Snad bude vše v pořádku jako u vás!

biton
17. dub 2020

@oliverlenka doufám, že vše proběhlo v pořádku

oliverlenka
autor
17. dub 2020

@biton
Ano, bez nějakých komplikací. No, ale bolest šílená, dalo se to vydržet ale hrůza 🥴 v pondělí mají volat, s výsledky

biton
17. dub 2020

@oliverlenka tak držím i nadále palce ať to dobře dopadne 🙂

oliverlenka
autor
17. dub 2020

@biton moc děkuji 💋❤️

pilsenfan81
21. kvě 2020

@oliverlenka já měla 2:249 v 16tt jsem šla na plodovku a vše v poradku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru