Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

DS 14.tt. Uklidníte mě, prosím?

Jsem těhotná14. týden těhotenstvíVyšetření během těhotenstvíNT screening
oliverlenka
16. dub 2020

Dobrý den. Včera jsem měla screening, vyšel pozitivní na DS 1:225. Zítra mám na 8 ráno nástup na odběr placentární tkáně. Prosím vás, potřebuji asi uklidit. Jsem ve 14tydnu těhotenství a bojím se toho nejhoršího 😢

sebinka123
16. dub 2020

Já jsem měla výsledek 1:189. Ultrazvuk byl v naprostém pořádku, vyšla mi špatně krev. Pak jsem byla znovu na krvi v 16tt, posílali to někam na genetiku. Ta už vyšla v pořádku. A kontrolní ultrazvuk ve 21tt to jen potvrdil. Tak jsem si konečně oddychla, že budeme mít zdravé miminko. Držím moc pěsti, většinou se pak narodí naštěstí zdravé miminko 🍀🍀🍀

vaeo
16. dub 2020

Já měla riziko 1:54 na Downa, byla jsem na odběrech klků a naštěstí všechno v pořádku. Teď čekám za 2. screening za 14 dní.

terezsk
16. dub 2020

@oliverlenka ja mela DS 1:11 a cekam zdrave miminko, Byla jsem na odberu plodove vody a vse v poradku ted jsem 28tt,bud v klidu to dobre dopadne 🤩

vendelinka08
16. dub 2020

@oliverlenka měla jsem stejný výsledek a šla na odběr plodové vody, vše bylo v pořádku. Vyšlo mi to kvůli věku. Měla jsem snad úplně stejný výsledek. Neboj se, miminko je určitě v pořádku. Mysli pozitivně. I odběr byl v pohodě, neboli to, je to rychlé. Nebála jsem se toho. Pak jsem hodně odpočívala, dodržovala opravdu klidový režim. Bude to dobré

oliverlenka
autor
16. dub 2020

@terezsk
To jsem moc ráda ❤️ hlavně moc zdravíčka ❤️

barumat
16. dub 2020

Já riziko DS 1:47. Vyšel hodně nízký PAPP-A a vysoký věk, naopak free beta hcg a ultrazvuk úplně v pořádku. Odběr plodové vody v pořádku a dceři je právě sedm měsíců. Opravdu se neplaš zbytečně předem.

biton
16. dub 2020

Holky, mohu se zeptat? Vyšel některé z vás vysoký volný beta hcg a máte zdravé mimco? Děkuji

haaaluska
16. dub 2020

@oliverlenka ja som mala špatnu krev a riziko downa 1:276 tak som si zaplatila trisomy test kde mi vzali len krev a vyšlo to negatívne a zjistili aj pohlavie.v čase odběru krve som mala zánět v těle takže to mohlo ovlivnit a vystrasit ma zlým výsledkem

jajiti
16. dub 2020

@biton mně vyšel ultrazvuk úplně v pořádku a všechny hodnoty kromě free beta HCG taky, to mi vyšlo vysoké v obou těhotenstvích. V prvním tuším kolem 3 MoM a v druhém dokonce 6 MoM. Mám obě děti zdravé. 🥰 I když jsem měla v obou případech tyhle hodnoty vysoké, vyšel mi screening negativní a pouze mi brali znovu krev a potom už ty hodnoty vyšly lépe a na druhém screeningu taky vše v pořádku. 🙂

klea81
16. dub 2020

@biton nevím jestli beta, ale HCG jsem měla zvýšené a dcera je zdravá!

biton
16. dub 2020

@klea81 děkuji za odpověď 🙂

@jajiti děkuji za odpověď...já mám právě screening pozitivní díky tomu vysokému hcg...
Snad bude vše v pořádku jako u vás!

biton
17. dub 2020

@oliverlenka doufám, že vše proběhlo v pořádku

oliverlenka
autor
17. dub 2020

@biton
Ano, bez nějakých komplikací. No, ale bolest šílená, dalo se to vydržet ale hrůza 🥴 v pondělí mají volat, s výsledky

biton
17. dub 2020

@oliverlenka tak držím i nadále palce ať to dobře dopadne 🙂

oliverlenka
autor
17. dub 2020

@biton moc děkuji 💋❤️

pilsenfan81
21. kvě 2020

@oliverlenka já měla 2:249 v 16tt jsem šla na plodovku a vše v poradku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru