Holčička nebo chlapeček, poznáte? 🍼

niccinka
22. črc 2017

Ahoj kočky, pozná tu někdo, co čekám? Chceme začít pro miminko s nakupováním věciček, tak ať holčička nemá modré dupačky s autíčky a chlapeček růžové šatičky s mašličkami. 😂 Snímeček je z 13+1. ❤

koitschka
22. črc 2017

Nepoznam, ale modra barva je na holku uplne suprova🙂

dora13
22. črc 2017

Me vzdycky jenom u techto dotazu napadne -- proc se nezeptala doktora? Nebo pokud doktor rikal, ze to poznat nejde, tak holky na konikovi to poznaji lip? Ve 14tt tehotenstvi se navic pohlavi urcuje podle sklonu pohlavniho hrbolku, takze pokud tu nekdo nevlastni kristalovou kouli, tak ti z fotky, kde je to dite navic takhle natoceny, opravdu nerekne, co to bude (ale ja bych se na 50% vsadila, ze je to kluk!😃)

niccinka
autor
22. črc 2017

@dora13 Nestihla jsem se ho na to zeptat.. a nikdo neříká, že to tu má někdo poznat líp, jen tu snad už máte děti a víte jak na ultrazvuku vypadala vaše holčička nebo chlapeček, tak jsem se jen zeptala na co to vypadá..-_-

dora13
22. črc 2017

@niccinka no to by mu/ji muselo byt videt mezi nohy😃 A navic jak rikam, ze 14tt to jeste neni jednoznacny genital, doktori to poznavaji podle sklonu. Jako fakt to poznat z teto fotky nejde, budes muset pockat do dalsiho ultrazvuku.

pavca1982
22. črc 2017

No vůbec...😊to je moc brzoučko, já měla kolem 20tt.vidět krásné jasné kávové zrno, ale tady z té fotky se to fakt nedá určit.

kotito
22. črc 2017

@pavca1982 já u obou dětí věděla pohlaví od screeningu 12+4

looolaaa
22. črc 2017

@niccinka vsázím na kluka! ;) myslím že by mohl být vidět hrbolek u holky jako že by pokračoval dolů - tu není - spíš se cosi tyčí nahoru (noha šňůra pinďour nevím) ale já si myslím kluk

looolaaa
22. črc 2017

no nic méně bych teda na základě tipovačky zde asi nakupovat nezačala :D

sdu
22. črc 2017

Nemáte normální snímek? Ne 3D?

dora13
22. črc 2017

Holky, pani si uz zrusila profil (wtf?), takze nema cenu dal tipovat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru