Holčička nebo kluk?

emy1
23. bře 2016

Ahoj holky, mám utz z 21tt a chtěla bych znát váš názor, zda je to 100% holčička? Děkuji 🙂 🙂

bajana
23. bře 2016

Nam veris viac ako lekarovi? To fakt? No to je ale divna doba....chudaci lekari

pincola
23. bře 2016

@emy1 Já tam nevidím nic☹ ty dva velké kulaté fleky jsou stehýnka? Pokud ano, tak nic co by tam trčelo nahoru nebo stran nevidím, ale nevím...Nebo to jsou labia a je to zvětšené pohlaví?V tvém týdnu už se většinou nepletou. Já myslím, že to holčička bude🙂
@bajana Ona nám nevěří víc, než doktorovi, spíš asi nemůže uvěřit tomu, že má holku. To spíš bude pocitové, než racionální🙂

Holky já už bych to taky ráda věděla a ještě si musím počkat. za to čekání má taky své kouzlo🙂

honeymom
23. bře 2016

Já mám podobnou z 18tt, holčička, potvrzena 2lékaři. Blahopřeji k princezně👰

honeymom
23. bře 2016

@bajana proč hned ironie? I lékaři jsou omylní a to, že se chce ujistit, než hurá nakoupí růžovou, to snad děláme všechny...

andie90
23. bře 2016

Ahoj, nám stejnou fotku.. Tři lékaři potvrdili holčičku 🎀
Ale zase víš jak.. 100% je to až po porodu 😄 můj brácha byl celé těhu holka a než se nechal vyprdnput, tak si rychle ještě přišil kulky 🙊😄

emy1
autor
23. bře 2016

@pincola ano jsou to stehynka 🙂 Je to spíš o tom že mi jen jeden lékař řekl že to je nejspíš holčička ale ze neví 🙂

emy1
autor
23. bře 2016

@honeymom Děkuji, právě se bojím abych nenakoupila převážně růžovou a nebyl z toho kluk, všichni mi říkají ze to bude kluk a zatím mi jen jeden doktor řekl že holčička a ještě k tomu ne na 100% ale jsem objednana na 4d ultrazvuk tak tam mi to snad řeknou s jistotou 🙂

pincola
23. bře 2016

@emy1 Ještě půjdeš teď na jeden UTZ ne? Ve 30tt, tak ještě vydrž. Na 3D UTZ se nechystáš? Jestli jsou to stehýnka, tak já bych řekla holka, ale já tomu prd rozumím. Zas doktoři to nikdy neřeknou na 100procent. 😉 Vždycky je to trochu risk, ale chápu, že chceš jistotu, já bych taky nejraději měla jistotu o žádná překvápka nijak zvlášť nestojím🙂

andie90
23. bře 2016

@emy1 fotečku máme ze 4D 🙂)

emy1
autor
23. bře 2016

Na 3D/4D jdu příští týden, tak mi to tam snad řeknou a děkuji za názory 🙂 asi to bude malá Ella 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru