Kluk, kluk a najednou holka. Kdo to tak taky měl?

phantomek
12. kvě 2020

Ahoj,
z názvu je asi jasné o co jde. Ve 14tt mi rekli, ze je to asi kluk, v 16tt v podoli mi sama od sebe oznámila, ze je to kluk a natočila mi ho ze všech úhlu, něco mu tam trčelo a teď v 21tt je z něj dle doktora jistojistá holka a vážně nic netrčí. :D
Je mi jasný, ze největší jistotu je porod, ale myslíte, že se to ještě po 21tt muže změnit zpátky? Radsi ještě nebudu kupovat růžovou. Kdo to tak taky měl? Vrátil se zpátky kluk nebo holka zůstala? :D

orisek56
12. kvě 2020

Ja mam spis dotaz na tebe, jak daleko to tehotenstci mas od posledniho druheho? Ja jen ze do budoucna planujem treti ditko a i kdyz je to urco blbost, tak nekdo placa, ze jak jspu tehu blizko sebe, tak je to jedno a to same pohlavi. My mame dve holky a porad chceme jeste toho kloucka.

krupka3
12. kvě 2020

@orisek56 Jo, to je teda "urco blbost" 😀

sirka1
12. kvě 2020

@orisek56 To si myslím, že je blbost. Kamarádi mají děti od sebe 7 let - holky, my 2 a 1/4 roku - kluci.

sirka1
12. kvě 2020

@phantomek Jinak takhle dopadla kamarádka, 2x jí doktoři řekli, že to bude kluk - tak nakoupili modrou. No a narodila se holka 🙂

miba10
12. kvě 2020

@phantomek no ono do 20tt je to trochu hádání. Pohlavní orgány se stále vyvíjí a u holčiček jsou dost "naběhlé" pysky a pak se to rádo zamenuje za pindika 😁

jade85
12. kvě 2020

Já se dřív než na druhotrim screeningu neptala a co nám tam řekli se opravdu narodilo 🙂

orisek56
12. kvě 2020

@krupka3
@sirka1 tak snad jo, nechci cekat do duchodu 😂 ja si taky myslim, ze o tom to neni.

phantomek
autor
12. kvě 2020

@jade85, já se právě taky neptala na tom 16tt, to oni sami, tak jsem to zrovna od Podolí a toho, ze mi to říká sama od sebe brala tak nějak vážněji. :D

Ptala jsem se až na tomhle druhým jestli mi to jen potvrdí a najednou je to holka. :D

phantomek
autor
12. kvě 2020

@miba10, jasné. Stane se, jen když mi to oznamovala sama(nikdo se neptal) a s tou jejich technikou v Podolí, tak jsem tomu dala větší důvěru. Takže mě to teď překvapilo, tak uvidíme jak to půjde dal. :D

nazka
12. kvě 2020

@phantomek u první dcery mi až do 25.tt tvrdili, že to bude kluk.. A pak v 26.tt se z "něj" stala holka a tou už zůstala 😁

darkwitch
12. kvě 2020

@orisek56 sestra ma mezi dětmi 2 roky a je to kluk a holka a, brachove jsou ode me 18 měsíců, tak to tím asi nebude :D a jsme na tom jako vy, máme dvě holky a rádi bychom ještě kluka... a v okolí dost často pozoruju, ze to třetí dítě je stejné pohlaví jako ty dvě předešlé, ale pár výjimek se najde :D
@phantomek pardon za odpověď mimo téma

orisek56
12. kvě 2020

@darkwitch tak to me nedes 😀 treti holka by byla hard core 😀 hlavne kdyby byla jalo nase prvorozena, tak to aby vsichni utekli 😀

malinkaelinka
13. kvě 2020

Mě doktor ve 21 tt řekl kluk, jistojistě, i já toho pindika viděla. A narodila se mi holka 😂😂

badyr
13. kvě 2020

Měli jsme to obráceně, řekli nám holku a ve 30. týdnu najednou kluk. Následovala výměna výbavičky a hledání jména, jakmile bylo hotovo, tak mladý pán přispěchal na svět 33+3 😀

cikitkapb
13. kvě 2020

@orisek56 Těch „teorií“ (čti pověr) na všechno je mraky... Nedávno mě známá rozsekala další takovou. Že prý každý chlap umí dělat jen jedno pohlaví. Jakože když má chlap první holku, umí dělat jen holky, a když kluka, tak jen kluky. Takže podle této pověry je spousta sourozenců nemanželských a ani o tom neví. 😅 Mě s bráchou nevyjímaje... problém je, že jsme oba tak moc podobní tátovi, tak si asi máma našla stejně vypadajícího milence. 🤣🤣🤣

majina89
13. kvě 2020

@phantomek u prvního těhotenství mi tvrdili kluka do 21.tt, kdy jsem šla na 2.screening, kde potvrdili holčičku, ktera se nám pak narodila.
U 2.těhotenství jsem si to tedy nechala říct az na tom 2.screeningu - holčička a narodila se holčička 😊

veronikav31
13. kvě 2020

@orisek56 to je blbost. máme děti 2r a 1m od sebe a první máme holku, druhý je kluk. švagrová má 3 holky, věk od sebe 2r a 2,5r. druhá švagrová má dvojčata holky a třetí holku, rozdíl 7 let.

phantomek
autor
13. kvě 2020

Nic proste není jistota; radši nakoupime neutrální barvy a pak se po porodu dokoupí další. :D

Jen jsem tomu dávala větší důvěru, když jsem šla na podrobný geneticky ultrazvuk navíc, kvůli hledání vad(špatné výsledky krve) a oni mi to rekli sami bez vyzvání. Ale jistý to bude až bude venku. Hlavní je, že je to zdravé a s tím se snad nespletli. :D

marti89
13. kvě 2020

A když zapomeneš na vše, co ti kde řekli - na cose sama cítíš? Já se cítila na oba kluky od saméhk začátku a také mi oba na ultrazvucích pak potvrdili. Rozdíl 3 roky od sebe (jedna starší sestřička u obvoďáka mi to počítala podle data narození mne a manžela a říkala, že jsme si tak rovní v tom, že holka by byl zázrak - prý to souvisí s dominancí při výměně krve v těle).

eithelwing
13. kvě 2020

U nás to byla pořád možná holka. Ale nikdo nic nevěděl najisto, nechtěla se moc ukazovat. 😀 Až po 35tt to rozbalila na doktora naplno. 😀

Mně by tak nějak nevadilo, že se splete doktor, spíš okolí bylo na nervy. 🤦
Ale těch neutrálních oblečku teda moc není. Samá růžová nebo modrá. 🤦😂

monita0806
14. kvě 2020

@phantomek Já to tak měla. Doktoři mi tvrdili že je to určitě kluk a ještě dvaa měsíce před porodem. Já nakoupila vše modré a narodila se mi holka.

lenka_tom
14. kvě 2020

@phantomek nám se teď v květnovkách místo holky narodil kluk, takže tak... Já se od začátku cítím na holku a tři doktoři to potvrdili, ale třeba budeme koncem května ještě překvapený 🙂

smetanovak
20. srp 2020

@phantomek takže je to možné 🙊 i v dnešní době 😂 ja jsem 20tt a pořad nevíme jistě 2 x nám rekla asi kluk

monita0806
20. srp 2020

@smetanovak Já měla včera termín a taky nevím co budu mít. Do teď se nechtělo ukázat.

chrystyanna
20. srp 2020

@eithelwing když cches najdeš neutralni, já mám to mini(50/56) neutrální, protože jednou holka, podruhé to je kluk.. A kolikrát máš červené nebo modré věci a na tom napiš typu i am little boy(červené body).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru