Hubnu v těhotenství, ale nezvracím

vanesa130
14. bře 2019

Ahoj holky, jsem 15tt a hubnu mám dole 2 kila. Ani jednou za cele tehotenstvi jsem nezvracela. Ale blbe mi je sem tam jeste porad. Je to normalni? 😀

leniczka23
14. bře 2019

@vanesa130 Nezvracis, ale jestli ti je spatne tak asi min jis ne? Ja treba jsem v 8.mesici a nemam nahore ani jedno kilo protoze jsem sla na zacatku taky s vahou dolu a pak mi zjistili cukrovku takze jsem na diete..nikomu to nevadi..akoraz jestli nejsi schopna moc jist kup si aspon nejaky mama vitaminy😊

zmrzlinka
14. bře 2019

Já jsem v 1.trimestru zvracením zhubla 11 kg za 2 měsíce .Pak jsem přibrala 10 kg.Doktor mi dělal nějaké nabery.Dostala jsem železo a to bylo všechno.

sister05
14. bře 2019

Jsem 20+5tt a konečně se blížím své původní váze před otěhotněním, dole jsem měla cca 4-5kg. Nejím maso, Chuť k jídlu nemám, nebo když mám, tak to není nic z toho co je doma. Baštím ovoce, zeleninu, snažím se sýry, občas pečivo, jogurty. Momentálně je ideálním jídle plnotučné mléko a asi piškoty. Jinak samozřejmě vitamíny, kyselina listová, hořčík atp 🙂
Takže no stress 🙂

jazizalova
14. bře 2019

Určitě to není nic tragického, jestli méně jíš 🙂 Já před 2 lety, když byla těhotná taky zhubla asi 4 kg, ale bylo to tím, že celkově jsem silnější a zrovna jsem na začátku těhotenství jezdila měsíc na praxe kvůli atestaci a denně chodila asi 3 km od vlaku a pak zpátky a měla jsem chut jen na kyselý pomeranče nebo jablka a k obědu jsem si dávala zeleninové saláty. Takže miminku jsem dávala to dobré a já hubla ty tuky, co jsem potřebovala 😀...zato teď mám chuť hlavně na čokoládu, ale ve 13tt jsem stejně zatím nepřibrala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru