II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
16. kvě 2010

Weri:Nic si z toho nedělej,to jsou hormony a tvé pocity.Všechno bude lepší,máš nakoupeno pro mimimuško a uklízíš jak jsi psala,tak je to určo o.k

elfka11
16. kvě 2010

Uspokojení brzo přijde 🙂 🙂

weri1
16. kvě 2010

já vím. Holky krásný večer přeji. papapa

elfka11
16. kvě 2010

JJJ pá pá a měj se lépe 😉 😉

dexonka
16. kvě 2010

weri: to je tim ze jsi sama doma,k tomu to pocasi,nemas s kym posedet,ale jak pise elf,to se brzy zmeni,neboj za chvili vyleze slunicko a bude lepe...ses sikovna maminka co vsechno zvlada,mas vse okoukle nakoupene ses proste jednicka pripravena🙂
a pak az se na tebe usmeje ten tvuj mimisek,budes ta nejstastnejsi 😉 musis premyslet nad pozitivama,plno lidi ti muze zavidet to co mas..... 😉
ja uz jdu taky na kute,tak holky dobrou noc............

ttterysek
17. kvě 2010

Dobré ránko,zase prší...jek dlouho to bude trvat???to je děs,až máme i vodu ve sklepě! 😒 já chci sluníčko!!! 😠 😠 😠 s takovým počasím je opravdu nálada pod psa,už jde na mě taky jakási pochmurná nálada.Ach jo. 😢 jinak dnes už jsem od půl 6 vzhůru.Přítel dojel z práce a jak si lehl,tak začal chrápat a vzbudil mě.no nic,tak si jdu umýt hlavu a zapnout telku,už aby tu s námi bylo to mrně,začínám se tu nudit 😅

weri1
17. kvě 2010

dobré ránko,tak tady vykukuje sluníčko 🙂

lucielp
17. kvě 2010

Dobré ráno. Tery já vstávala ve 4:00 nemohla jsem spát a pořád se převalovala no a v 6 jsem usla. Weri sluníčko závidím tady neprší ale je hroznej vítr.
O vikěndu jsem byla u mamky tak vám sem hodím nějaké fotečky

eliska_v
17. kvě 2010

Ahojky holky.
Tak dneska tu máme zataženo, ale zatím neprší, tak snad ani nezačne....
Jinak dneska mám teda výtok no děs!! 😒 Snad to přejde....
Mrňousek je od včera ňáký líný...Kopne jenom občas asi jinak spinká 🙂

weri1
17. kvě 2010

eli: já ten výtok už mám delší dobu, ne úplně hroznej, ale bez slipové vložky už nevycházím 🙂

lucielp
17. kvě 2010

No tak s výtokem jsem na tom stejně. Někdy to jde a jindy... Přihodila jsem sem fotečky věciček co jsem si dovezla od mamky po sestře. Ale přišla jsem na to že zase neměla moc věcí co bych si mohla vzít ( červené a růžové malému dávat nebudu)

kamikadze
17. kvě 2010

Ahoj holky! Luci krasne vecicky 🙂 Ja cervenou miluju, takze prcek asi nejaky cervene tricko vyfasne, jedno bodicko mam bile s cervenymi pruhy.. ale to snad tolik nevadi 😉
O vikendu jsem chtela cestou na vylet s tatkou probrat jmena pro chlapecka a blok, kde jsem mela vypsanych asi 20 jmen se zahadne ztratil... tak jsem vcera znova projizdela net a skoncila jsem asi na 10 jmenech... asi jak uz vim, co cekame, tak nechci zadne experimenty🙂
Jinak prcek se mi zda, ze kope vzdy kdyz se najim... mate nekdo taky tu zkusenost?

elfka11
17. kvě 2010

Ahojky těhulinky,tak u nás snad ještě ani nepřestalo pršet ☹ S tím výtokem jsem na tom asi stejně,někdy ano jindy ne.Kami:Jo jo kolikrát to je v klidu a po jídle 🙂

lucielp
17. kvě 2010

Kami ta červená mi anitak nevadí ale ta růžová už jo. Uřčitě bude mít něco červenýho, ale né to co je vyloženě pro holky 😉 A jaká jména jsi nakonec vybrala??
Elfi já byla venku že poseču zahradu když konečně přestalo pršet a vítr to vyfoukal, ale tam tak hrozně foukalo že jsem to vzdala.
Jinak o víkendu jsem byla po dlouhé době bez tatínka. Bylo mi smutno to jo dost, ale když přijel on v neděli tak na tom byl mnohem hůř. Dost mě to překvapilo i mooc potěšilo.

bilejboxer
17. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Zdravím všechny po víkendu,bylo ošklivě...nevytáhla jsem paty z domu 😠 😠 😠 😠 blééé.
Jdu Vás dočíst..... 😀

bilejboxer
17. kvě 2010

Sofieanna-koukám,že podle nezvracení odhadujete chlapečky 😀 😀 😀 taky jsem nezvracela a už máme 5x potvrzenou holčičku,takže tím to nepoznáš.Pak podle špičatého bříška-kluk,mě ho hádali od začátku tayk všichni okolo....ale zase vedle 😅
Tak snad jedině podle chutí v těhu.....ovoce +zelenina,tam by to mohlo sedět,ale já miluju tohle odjakživa 😎 no hlavně ať máte miminko zdravé a třeba Vám vyjde i přáníčko na kluka 😅

bilejboxer
17. kvě 2010

Dexonka-zítra úspěšnou kontrolu 😀 už se taky těším 😵

bilejboxer
17. kvě 2010

Kamikadze-taky pozoruju už delší dobu,že se prcek mele vždy po jídle,pak bych si mohla řídit budíka večer od 23.hodin 😅
to bude večerní rachot po narození 😨

lucielp
17. kvě 2010

Bilej: já zvracela, bříško mám kulaté , ovoce a zeleninu mám ráda ale stejně jako dřív (nic se nemá přehánět 🙂 )a přesto budeme mít chlapečka 🙂 🙂

bilejboxer
17. kvě 2010

Hlava mi moc nebere,že naše malá leží od 13.tt stále stejně.........hlavou dolů!!!Mám docela často UZ,ale ještě jsem ji nenačapa ležet jinak 🤐 Tak se modlím,ať se nestěhuje těsně před porodem 😀 když teď je na to asi líná!!!
Musím se juknout na to DVD a fotky...
V sobotu jsme si to pouštěli doma v klidu na TV....no nádhera!!Občas je vidět,že má malá otevřené oči 😀 pořád si cpe ručičku do pusinky,dokola a dokola....to bude cumlínek po narození 😀 hned bych šla na 4 D znovu...abych se jí mohla kochat 😝 stále držím v ruce fotku a valím na ni oči 😀 Manžel taky.

bilejboxer
17. kvě 2010

Lucie-taky na tyhle pověry nedám........ale tušila a přála jsem si moc holčičku(jedna kartářka mi ji předpověděla,taky trefila termín porodu,takže jí jsem věřila dost...) a fakt to tak vychází.Nemohla jsem otěhotnět,až po 4 a půl letech a ta paní mi loni v srpnu řekla kdy a co se nám narodí...no brala jsem ji s nadhledem,manžel tomu nevěřil vůbec,jen se smál.... 😵 jednou se za ní vypravím s malou.....je z Prahy.

lucielp
17. kvě 2010

Tak to náš malej je pokaždé na vyšetření záda. Ve čtvrtkek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli bude ultrazvuk. Už jsem ho dost dlouho neviděla. Ale dává o sobě vědět 🙂 Taky máte břicho dole,??? Mě každej říká jak ho mám dole tak se na to chci zeptat.

lucielp
17. kvě 2010

Já u kartářky nikdy nebyla. To mamka řekla jí dost věcí co nemohla vědět. Překvapilo mě to. Ale já tam nebyla. nevím zda ze strachu ale raději tam nejdu.

bilejboxer
17. kvě 2010

Elf?Weri-já jsem ráda,že jsem se přehoupla za 1.trimestr a přešla mě plačtivá nálada....jsem za to š´tastná,teď bych to popsala tak,že mě jen tak nic nerozhodí a jsem naprosto v klidu.....až si říkám,že až moc 🤐 manžel má nějaké finanční potíže s firmou,co pro ně dělá.......nědostal už hooodně výplat 😢 pořád slibují...slibují....tak teď poslední dny začínám mít starosti z toho,přichází to úplně nevhod!!peněz máme dostatek,ale né na svém účtě a já se tak těšila,že rozjedu od června nákupy,objednat kočárek...nějak pořád doufám,že se to obrátí,aby se nemusela nervovat a neříkám to nai nahlas,abyhc nenervoval manžela......posunula jsem si datum kdy začnu asi dělat bugr 😠 😠

bilejboxer
17. kvě 2010

Lucie-já si byla u té paní jen pro bylinky na detoxikaci a očistu organismu,nechtěla jsem vyložit karty...taky mi je nevyložila.Mám z toho pomyslný blok předem,strach....a ta paní je známá tím,že i když karty nevykládá,tak klientce stejně řekne"něco víc..." a to se stalo i mě,vyšlo to do detailu......až mě mrazilo .Paní chodí občas do snídaně s Novou.Vyložit karty by mi strach nedovolil 😖 😖
Jinak k bříšku.....tu větší vypouklinu mám v dolní části,ale už se mi vybouluje i vrchní půlka.Zrovna jsme se dneska měřila přes bříško(po ránu...večer je to zavádějící 😀 😀 😀 ) a naměřila jsem 96 cm...........jukla jsem,že před 9.týdny jsem naměřila 93 cm,píšu si to občas do bločku.
Tak teď už to musím zapisovat častěji,tuším,že bříško rychleji poroste 😀
No a nabrala jsem 7 kilo 🤐 no nabrala...vyjedla jsem se 😖 Zatím to ještě jde,neleze ta váha zas tak rychle.....ale někdy fakt nevím,co do sebe narvat.až si říkám,sakra přestaň 😀 😀 😀 jako v sobotu večer..ovoce,ředkvičky,margotka a čokoláda milka......

bilejboxer
17. kvě 2010

Dexonka-jůůů,konečně tam máš fotky 😀 😀 😀 moc Vám to s manželem sluší a miminečko je kouzelné....nevím proč,ale tipovala bych podle obličejíčku z UZ chlapečka 😝 je to nádhera,takhle mu moct vidět do obličejíčku ještě v bříšku.
Včera zrovna manžel povídal,jak je rád,že jsme tam šli

bilejboxer
17. kvě 2010

Weri-juj...ta fotka čerstvého miminka 😀 😀 asi bych to taky mohla ukázat taťkovi,možná to s ním šlehne ještě tady doma 😅 on je šílenej posera....ale k porodu půjde,maximálně vezme nohy na ramena,až půjde do "tuhého".To udělal jeho kolega nedávno....jak došlo na krev,šel mimo sál 😨 taky bych mu to odkývala určitě.Ještě by mě znervozńoval on,ale co já vím....třeba se přemůže.....třeba 😀 😀
Na porod zatím nemyslím a nějka se nebojím.....porodilo tolik ženských....např.moje mamča 5x a to si mohla o nějakém epidurálu nechat fakt zdát 😉 Prostě si prohlédnu a přečtu vše možné ten poslední měsíc před porodem.........+ mi přijde vhod kurz.Hold nikdo jiný za nás neporodí,že.... 😀

bilejboxer
17. kvě 2010

O víkendu jsem tvořila závěs na okénko do pojíčku........už to začíná být únavné,křčit se...dřepat si,ohýbat se......bříško začíná překážet,pak bolí.....tak jsem si vzala do hlavy,že co potřebuju doma udělat ,tak musím fakt co nejdřív!!!!!!!!!!Pak už to ais nepůjde i kdybych sebe více chtěla 🤐

lucielp
17. kvě 2010

Já netuším kolik mám vabráno posledně to bylo 4 kg tak uvidím. No a Bříško mám 98 a dnes jsem to měřila poprvé tak si to také zapíšu

eliska_v
17. kvě 2010

Ahojky holky.
Tak mám zánět.... Dostala jsem tablety na 5 dnů, tak snad pomůžou...
Hlavně jsem se ptala jestl to nemůže ublížit našemu chlapečkovi, tak prý ne... Tak snad bude v pořádku!
Holky jak dlouhý má být čípek? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru