Integrovaný test pozitivní. Dopadl tak někomu?

supermatka
21. črc 2021

Ahoj holky je tu někdo komu dopadl 1.screening hranične a byl udělaný integrovaný test z krve v 15tt a dopadl pozitivně?? V 13tt riziko Downa 1;567 a teď 1:90.
Strašně mě to sebralo a dochází síly věřit.
Prosím o vaše zkušenosti.
Zítra jdu na genetiku a pak mě objednají na plodovku. Teď jsem konec 16tt.

kocila
21. črc 2021

@supermatka riziko máš větší, ale bez plodovky ti bohužel nikdo neřekne, jak to u tebe dopadne. .čeká tě teď pár týdnů nejistoty, kterou si bohužel musíš prožít...věř miminku a přeji jen dobré výsledky...🍀

supermatka
autor
21. črc 2021

@kocila děkuji, stres mám už 3tydny od 13tt kdy dopadl screening hranicne a čekala jsem na 15tt na krev pak do dneška na výsledek. Teď čekat na odběr plodovky a z té nevím kdy jsou výsledky. Je to jak mučení... 1.trimestr taky nervy samé špinění čerstvou krví pořád se čekalo zda se plod udrží a teď zas tohle... Más pravdu musím zas čekat a pak se přinejhorším poprat s nejhorším

michaelarousova
21. črc 2021

@supermatka ja kdyz byl na genetice tak mi plodovku chteli udelat hned a vysledky rikali,ze by byly taky hned ..tam asi dlouhe cekani snad nebude☺️ Moc drzim palce 🌸

kocila
21. črc 2021

@supermatka zakladni vysetreni si myslim ze budes vedet jiz druhy den po plodovce…vydrz,miminko ti stresy vynahradi

supermatka
autor
21. črc 2021

@michaelarousova super děkuji ❤️

supermatka
autor
21. črc 2021

@kocila děkuji ❤️. Pořád doufáme že miminko bude ale počítáme už se vším 😢. Hold tak to chodí.

lucie7411
22. črc 2021

@supermatka ja mela u posledniho tehotenstvi pozitivni screning a riziko 1:80, cekala jsem dvojcata, test z krve je u dvojcat zbytecny a odber plodovky mi sami rekli, ze bude rizikovy z duvodu 2 vpichu do delohy, odmitla jsem ho. Obe deti jsou zdrave. Vam drzim pesti at to dobre dopadne ❤🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru