Jak spíte ve 2. trimestru? Když spím na břiše, tlačí mě

mavega
2. bře 2014

Holky jak spavate? Myslite, ze je mozne, aby se mne uz ted (na zacatku 4.mesice) spavalo blbe na brise? Boli me zada a tlaci me bricho, kdyz tak spim, ale i kdyz usinam na boku,tak na tom brise stejne nakonec skoncim. A muze se vubec spavat na brise? Asi ne co? Ja proste nevim, co s tim delat :/ fakt spavam strasne spatne a budim se unavena a rozlamana. Pokud mate nejakou radu, tak predem dekuju

lena.k
2. bře 2014

@mavega Na brise se spat muze http://www.porodnice.cz/tehotenstvi/jsem-tehotn..., spis jde o to, jak to vyhovuje tobe. Ja jsem treba jako netehotna zvykla spat na brise, ale u obou tehotenstvi to proste neslo, necitila jsem se pohodlne. Mam kojici polstar, takze spim tak, ze jednu nohu mam prehozenou pres polstar a tim mam cast tela odlehcenou a jakoby spim i nespim na brise. Pro me ten polstar je jedna z nejlepsich investic. Pouzivala jsem na spani, kdyz se mala narodila, tak i na kojeni, ale spala jsem s nim i po porodu.

zuzi.111
2. bře 2014

Na brichu se pry muze spat, dokud je ti to pohodlne. Ja na nem spala asi do 6. mesice. Ale ke konci toho sesteho jsem se zacinala vytacet na bok a ted uz usinam na boku. Jsem oblozena polstari, ktere obejmu a podepru si nohu. Taky mam ted v tehotenstvi vic pod hlavou. Spim uplne jinak, nez pred tehotenstvim, ale spim celou noc krome jedne prestavky na malou. Ze je ti to uz ted na brichu neprijemne bych nejak moc neresila. Proste tak nespi a vypozoruj nejakou lepsi polohu. Doporucuji ty polstare, protoze ja treba nejak nemam rada volny prostor kolem sebe a bez nich na boku bych neusnula 🙂.

mimika1973
11. bře 2014

Ja spim nie moc dobre. Raz na chrbate, raz na lavom boku, a to chodim asi zo 2x na WC aj...

me79
11. bře 2014

Me od 4. mesice spaní na břiše tez vadí. Břicho mi tlačí. Na bolest zad mi pomohlo spat bez polštáře, který mi ted slouží v leze na boku jako opora pro břicho (obejmu ho a spím celkem pohodlne).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru