• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak velké jste měly miminko v 16 tt?

28. srpna 2014 
Holky a maminky, jak jste měly velké mimi v 16tt? Já byla na uz v 15+2 a mrňousek měl 8,3 cm od hlavičky k zadečku. Všude na na netu čtu jak by mělo mít minimálně 10cm... Tak by mě jen zajímalo jak jste na tom vy? Díky :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2013 v 18:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na UZ v 15+6 a doktorka mi sdělila, že mi už délku říct nemůže, protože se miminko nevejde na obrazovku a že to tedy určit nelze. Řekla mi jen váhový odhad.
Já bych neřešila, že není miminko podle tabulek, teď třeba rostlo pomaleji, ale později to může zase dohnat. :slight_smile:
5. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ono ani nemá být po kom dlouhé, ani jeden s přítelem nejsme žádný dlouhán. Chtěla jsem to jen porovnat, protože jinak je mrňous docela aktivní a dneska první pohyby :grinning: :grinning:
5. bře 2013 v 19:02  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werysek85 16. týden = cca 11 cm. Ta míra co uvádíš je tabulkově cca 14. tt. Ale nevím, jak široká je norma - předpokládám, že asi nejste úplně mimo, jinak by ti k tomu dr. nejspíš něco řekla. Taky to měření skrze UTZ je nepřesné..
A gratuluji k pohybům - na první graviditu jste docela rychlíci:wink:
5. bře 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola na UZ v 15+6 a dlzku mimca mi nepovedali, ale vazilo okolo 140g, co sa mi zda dost vela. hehe. ja mam 158 cm takze nejaky obor to nema byt po kom.
5. bře 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doktor vždycky říká že ok... Teďka mi dělala UZ teta, prtože dělá vrchní u nás na CT tak ho třeba změřila blbě, jinak ve 12tt doktor říkal že je akorátní :slight_smile:)
5. bře 2013 v 19:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my byli 13+3 a měli jsme 7 cm, zítra jdem zas na kontrolu, to už jsme 16+3, tak jsem na Kubíčka zvědavá :wink:
24. dub 2013 ve 14:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nic si z toho nedělej a těš se na mimi. my jsme standardně od začátku menší. dr. mi to nezapomene připomenou každou návštěvu, ale nic si z toho nedělám a těším se na mimi. Vzledem k problémům na začátku (když jsem začal krvácet, pak že mi to vemou že nemáme srdíčko, pak že máme srdíčko, tak počkat ale prý o to stejně přijdu a nakonec je z toho zdravé menší mimi. NT 1,2) tak jsem ráda, že čekáme zatím zdravé mimi a řeči, že je menší mi jdou jedním uchem tam a druhým ven. Nejsme přece všichni podle tabulek
20. kvě 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcounek naprostou souhlasím..taky mám od začátku menší mimi a NT mám také 1,21..
31. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, na kontrole jsem byla v opndeli 15 + 1 a prcek mel 9 cm + nozky.:slight_smile:) pry macik.
28. srp 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek