Je to holčička nebo chlapeček? Foto ultrazvuku

nik123
1. únor 2013

Ahoj maminky a budoucí maminky 😉 Prosím, poradila byste mi některá, co vidíte na fotce z ultrazvuku ve 20. týdnu za pohlaví? Určitě jste foteček viděly už mraky, proto vás žádám o radu...Nechci nikoho ovlivnit, proto svůj tip řeknu později 🙂 Děkuju moc!!!

nikyta159
4. lis 2016

@haninen no, řekl, ze se tam neco mihlo a to ze holčičky nemají, na dalsi kontrole jsem to chtěla potvrdit a to mi řekl, ze se u kluků neplete a kdyztak bude holka chodit v modrým...on je tak trošku flegmous 😀...za 3 týdny jdu na posledni ultrazvuk, tak doufam, ze se ještě jednou mrkne...pro jistotu 😀

nikyta159
4. lis 2016

@janabrozova no, taky jsem nad tim přemýšlela...to by bylo u porodu překvapení 😀 z našeho šimonka by se stala simonka 😀

janabrozova
4. lis 2016

@nikyta159 podle fotky v tom 13 tt bych to vydělá fakt na holku, my jsme ti tak měly, ale to jsou stejnene takové řeči jako " vidím to na ..., na 90% to bude " a pak to může být jinak....hlavně ať je prvek zdravý. Já jsem také pořád srandickovala, že abych se pak nedivila, ale mi to během těhotenství potvrdili 3 různí doktoři nezávazně na sobě

nikyta159
4. lis 2016

@janabrozova uvidim 😀 každopádně dam vědět, jak to dopadlo...ale.už jsem si přeci jen zvykla na bříško mluvit jako na chlapečka 🙂

janabrozova
4. lis 2016

@nikyta159 😃 to je hezké 😃 jsem napnutá jako struna, určitě se ozvi 😉 držím pěsti ať vše dobře dopadne a rychlý a bezproblémový porod, jako jsem ti měla já s malou 😉 hlavně být v klidu, věřím tomu, že to dělá hodně.

haninen
5. lis 2016

@nikyta159: Mě moje doktorka v 16tt rekla ze urcite kluk od ty doby sme rikali brisku Matyasek ve 20tt mi doktor behem.vteriny rekl holku a moje doktorka ve 23tt kluka... tak sem sla.ve 24tt na 3D a bylo to jednoznačné... :D teď jdu v úterý na kontrolu budu 15+1 a všichni mě ukecávají abych se zeptala ať se tam koukne, ona se standartně nedívá ale kdybych ji poprosila tak ano ale po predchozich zkusenostech se bojim :D dceru poznala az ve 27tt :D ale ted ma novej ultrazvuk a kamosce dva kluky fakt poznala asi jak komu no :D

mariejosef
5. lis 2016

@haninen Ty jo tak to jste meli zajimave,takove pestre,u nas vzdy rekli kluka a pak jen potvrzovali,ale u pidlefniho rekli ve 13 tt holka a pak uz furt od 18 tt kluk kluk a je kluk a nyni rekli kluk a ja tomu verim

nikyta159
5. lis 2016

@janabrozova děkuji, já se na to docela i těšim 🙂 (nevím do čeho jdu) 😀

nikyta159
5. lis 2016

@haninen týjo, to je taky dobrý :D naštěstí můj doktor má fakt dobrý vybavení..ale tak splést se může každej no...uvidim 🙂 buď to bude kluk nebo holka, naštěstí to nic jinýho bejt nemůže :D

haninen
5. lis 2016

@mariejosef: To tedy :D ale když ta zvědavost je strašná :( asi se jí v úterý zeptám ..:D

maminkafe
5. lis 2016

Zdravím Vás,tak nám po 3 řekla dr.holku a chlap tomu pořád nevěří 😒 ,přikládam foto

mariejosef
5. lis 2016

@maminkafe mmm tak to se mi nikdy nestane budte stastna 🙂

mariejosef
5. lis 2016

@maminkafe tak tady se vubec neorientuji na utz

teere
5. lis 2016

Ahoj, vidíte něco? Podle doktora to vypadá na kluka.. ale vypadá 😀 😀 No už máme spousty věcí modrých, tak si říkám, že holka v modrém nevypadá tak zle jako kluk v růžovém 😀

haninen
5. lis 2016

@teere: Netroufám si odhadnout

tahejhula
5. lis 2016

@teere Vypada to na hosicka.

teere
5. lis 2016

@haninen abych byla upřímná už od začátku bříško doma oslovujeme v mužském rodu,tak nějak to cítíme. Vim,že to nic neznamená,ale .. vůbec se nechtěl ukazovat,na žádné kontrole,tohle je poprvé. Ve 22 tt. Doktor řekl,že to bude kluk,ale tohle je jediný náznak,psk se zase schoval.. 😀
@tahejhula 15 jdu na kontrolu a budu doufat,že mi to potvrdí.. 😀 a když ne,ještě spousty času kupovat růžovou 😀

nikyta159
5. lis 2016

@teere taky si myslim, že kluk 🙂

mariejosef
5. lis 2016

@teere kluk jak buk takovy utz jsem uz mela nekolikrat tam je krasne videt pytlik

haninen
5. lis 2016

Holky a když mi v úterý doktorka udělá fotku spodku zkusíte mi taky vyvěštit to pohlaví??

mariejosef
5. lis 2016

@haninen 😀

trolik
5. lis 2016

Já myslím,že je to holka a nakřivo ji nemá.Podle mě je to natočením.

teere
5. lis 2016

@mariejosef děkuju,tak snad ano 😀 🙂

haninen
5. lis 2016

:D

rennye
5. lis 2016

@mariejosef A kolik kluků, holek doma máš? 🙂

bjoucik.15
5. lis 2016

Kluuuk 🙂

mariejosef
6. lis 2016

@rennye 3 kluky

mariejosef
6. lis 2016

@rennye tak 3 doma o 1 jsem prisla v 5mesici a nyni dalsiho cekame i kdyz uz mi na tu fotku par lidi reklo,ze je to holka, ale nevim no 🙂

haninen
6. lis 2016

Holky nedá mi to :D mám ještě jednu fotku z toho prvního screeningu byla jsem 13+0 ale asi ani tady nejde nic poznat že :( :D já jen kdyby náhodou :D

juliemichal
6. lis 2016

@teere určitě hošík 🙂 🙂 taky mám podobnou fotečku 😀 tatínek umí jen kluky 😀 čekáme našeho třetího vytouženého chlapečka (i když jsme si strašně moc přáli holčičku)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru